Тук вали от нощес, а силно се надявах прогнозата да се окаже невярна.
Щерката е с мен на работа и на обед ще я водя на училище, малкият е с баба си. Ще подивее цял ден вътре ако така вали.

Добро утро!!!
Хитри са. Кучето е истински приятел. Особено моята лигла!!! Много си я обичам!!!
Даже и сушени ги обичам и мисля тази година да си изсуша повечко. Само не знам как да ги съхранявам, защото във фризера поемат аромати и после не ми харесват.
Няма животно което да не ме кара да се усмихвам. И котки и кучета харесвам еднакво,имам и от двете.Сега имаме и таралеж и костенурка.
Страхотни пожелания! Да ви се връщат стократно! Аз малко съм нощна смяна днес, но в събота ще спретна едно парти, все пак на 28 ставам...лелееее колко малко остана до 30
По половин ден прекарвах на дървото и ядях череши.





.Младежът още спи,даже.Ще го водя след час да напише класното по литература само
.Много тъпи приказки учат, вчера му ги четох и ги коментирахме
.
. 
Дано не е нанесла сериозни поражения и мине бързо.
Препоръчани теми