Искам да кажа ... (122)_15.05-21.05

  • 70 283
  • 878
# 345
Titina, само ленено сако с подплата съм имала, рокля не.
Нямам спомен дали се е мачкало по-малко, отколкото дреха без.
Ще го помисля, да се прибера в къщи и да я пробвам поне. Simple Smile
Виж целия пост
# 346
По-добре стоят роклите с подплата (зависи от модела де,  но предполагам, че не е тип плажна или такава, която се носи на голо). Не знам защо искаш да я махаш.

Съгласна съм, че в повечето случаи търпят доста неща, а и няма как, но не виждам причина да не се опита някакво разбирателство.
Виж целия пост
# 347
Down Under, защото при нашите горещини не е за рокли с подлати лятото. Simple Smile
Ще я мисля, така или иначе сградата е климатизирана цялата...проблем ще ми е прибирането от работа. Simple Smile Но то е без значение с какво ще съм облечена.
Виж целия пост
# 348
Вярно, че при вас става топло, но при климатик ще ти е +. Аз много мръзна лятото в офиса и винаги имам или шал или жилетка.
Дай снимка на роклето да се изкажем всички Simple Smile.
Виж целия пост
# 349

Съгласна съм, че в повечето случаи търпят доста неща, а и няма как, но не виждам причина да не се опита някакво разбирателство.

И аз се зачетох в темата и направо съм изумена, че авторката изобщо не си е направила труда да говори с пианистката, а директно пита по форуми какви са и правата... Е чак пък? Ако пианистката не е страшна 150 кг. щангистка не го разбирам изобщо  Mr. Green

Иначе аз за моите кретени съм споделяла. Говорили сме, ефект нула. Ама само ние сме говорили и викали полиция, останалите съседи си трайкат и мълчат, не знам защо, а ние сме най-млади. Аз лично повече не смятам да говоря, защото явно няма да се разберем и възрастни хора/простаци не мисля, че мога да превъзпитам. Не съм достатъчно едра и агресивна, да ги набия  Mr. Green Като си пуснат Цеца аз  пускам Металика и така - с простака по просташки. Само още не съм измислила как да си тръскам цигарата върху тяхното пране, че са над мен  hahaha (шегувам се).
Виж целия пост
# 350

Съгласна съм, че в повечето случаи търпят доста неща, а и няма как, но не виждам причина да не се опита някакво разбирателство.

И аз се зачетох в темата и направо съм изумена, че авторката изобщо не си е направила труда да говори с пианистката, а директно пита по форуми какви са и правата... Е чак пък? Ако пианистката не е страшна 150 кг. щангистка не го разбирам изобщо  Mr. Green

Иначе аз за моите кретени съм споделяла. Говорили сме, ефект нула. Ама само ние сме говорили и викали полиция, останалите съседи си трайкат и мълчат, не знам защо, а ние сме най-млади. Аз лично повече не смятам да говоря, защото явно няма да се разберем и възрастни хора/простаци не мисля, че мога да превъзпитам. Не съм достатъчно едра и агресивна, да ги набия  Mr. Green Като си пуснат Цеца аз  пускам Металика и така - с простака по просташки. Само още не съм измислила как да си тръскам цигарата върху тяхното пране, че са над мен  hahaha (шегувам се).


Алечка, изнеси си скарата на терасата  Mr. Green.
Виж целия пост
# 351
Честита да е Бела, много здраве, любов и успех и желая!

При нас в отсрещния блок по диагонал живее оперна певица. Много е досадно, като се разпява. Едно и също до полуда. А в стария блок, точно над нас, двете деца на съседката сами се учеха да свирят на китара. Много е изнервящо, но не съм им правила забележки - първо, че са деца и че за да се научиш, трябва да минеш през този период и второ, забелязала съм, че няма никаква полза от забележки - или ти казват глей си работата, у нас съм си, ше си правя квот си искам или ти казват да, добре и си правят пак същото.
Аз непрекъснато събирам от балконите си фасове от съседите от горнит етажи, пепел от цигари и книжки от бонбони, носни кърпички...ама така и така чистя балкона - дали ще са листа и "самолетчета" от дърветата или боклуци...Е, листа е по-приятно, признавам си. Joy

Даун, при нас май всички си държат скарите по терасите. Снощи много късно някой печеше риба... У нас дори  в банята миришеше, защото бях оставила прозореца в банята отворен. А бе съжителство, това е, трябва да се търпим.

Но пък днес каква радост с дечицата от училището - имаха празник, изглежда, бяха им пуснали хубава музика, дворът пъстър, пъстър като селска градинка. Имаха игри с ролери, колелета и тротинетки. И какъв смях само и сладка глъчка, и жужене като от пчелички!

На този апатамент това най му харесвам - присъствието на децата в училищния двор.

Много обичам дрехи от лен.
Виж целия пост
# 352
Нямам скара  Mr. Green Имам един парти грил недъгав, ама няма да предизвика нужния ефект.
Аз винаги съм живяла в блок и чак такова чудо не е било. Айде, той кварталът ни е странен, ама чак пък... И най-странното е, че явно само аз се дразня, защото никой друг не реагира. От друга страна на едно събрание се опитах да повдигна въпроса, че не е приемливо да се цепят дърва в мазата, всеки божи ден, по всяко време, цяла зима. Хората казаха, че проблем няма, стига да си е в собствената маза, че да не се цапат общите части  Mr. Green  Та явно аз съм сбъркана и за това емигрирам на село  hahaha

И да ви покажа моя дзвер как пасе:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 353
Пуснах си една хороводна китка да се стимулирам за работа.Докато си припявах се усетих,че лука за салатата го режа в боклука  hahaha .Добре,че остана малко да нарежа и в чинията  Whistling .Ще се стягам и заминавам,тежка вечер се очертава да е.
Виж целия пост
# 354
Честит рожден ден Бела, здраве и любов ти желая.
Вчера от много спортуване съм си разтегнала някакво сухожилие и сега ме боли доста крака. Това не ми попречи да се разходя до Асеновата крепост отново, но беше доста болезнена разходка. Положителното е че не боли толкова сега, явно поговорката клин клин избива, е в сила.
Аз също много харесвам дрехи от лен, но наистина доста се мачкат.
Виж целия пост
# 355
Аз си мисля, по темата с пианото, че първо трябва да се говори с хората.
Живея в къща и съседите ми имат две момчета на около 13-15 г. Надули преди месец музиката, целия квартал ечи. Не ги видях тогава, но при следващия такъв случай ми се явиха като по поръчка. Само ги попитах какво става: дали цирка почва или има панаир? Честно казано не очаквах, но ме изненадаха. Намалиха музиката и до ден днешен не се е повторило. Срещаме се и се поздравяваме както преди случката. Имало и добри деца в наши дни.
Виж целия пост
# 356
Aлечка, чуден звяр!!! Физиономията е един път  Mr. Green

Обожааааавам божури!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 357
Бела, честит рожден ден!  bouquet
Виж целия пост
# 358
Искам да кажа, че изследванията са ми чудесни! Всичко е в норма, няма Хашимото, няма базед, няма нищо! Явно стреса ми идва в повече, ама ще трябва да се науча да неглижирам и  да правя Омммм! Много съм радостна!Благодаря на всички за съпричастнстта и добрите думи bouquet
Виж целия пост
# 359
Чудесно,  Елисана. Ако си навита да пробваш нещо нетрадиционно,  аз препоръчвам капките на д-работа Бах. Спасяват ме вече няколко пъти от силен стрес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия