Искам да кажа ... (122)_15.05-21.05

  • 70 283
  • 878
# 375
Лято, бях го замислила като вариант. Обаче коментарите около мен ме разколебаха. Никой не признава друга рокля за хубава освен "неговата си". А аз не искам да се пускам точно тук с грозна рокля!  Mr. Green
Виж целия пост
# 376
Тцъ, за мен не стават. С десетина годинки са по-млади от мен. Обаче съм навита да ги пращам на Бела Simple Smile

Е, Бела е обвързана ама може да оплакне окото с една снимка...  Joy
Виж целия пост
# 377
Беллоооо, красавицеее Shocked Shocked, внимавай в картинката Peace ЧРД newsm59 newsm59 newsm59
Виж целия пост
# 378
Че на Бела половинката не е ли млада?  newsm78
Виж целия пост
# 379
Лято, бях го замислила като вариант. Обаче коментарите около мен ме разколебаха. Никой не признава друга рокля за хубава освен "неговата си". А аз не искам да се пускам точно тук с грозна рокля!  Mr. Green
Няма как да си грозна Hug.
Виж целия пост
# 380
Че на Бела половинката не е ли млада?  newsm78

Мина триийсетака вече  Laughing
Виж целия пост
# 381
Че на Бела половинката не е ли млада?  newsm78

Мина триийсетака вече  Laughing
Ти да почерпиш няма ли, срамота Joy Като мине четиристака, пункт за вторични ли ще откриваш, хох Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 382
Добро утро,
Да ви се оплача - събудих се в 2 и 10 и в 3 станах. Пих две кафета и четох книга. Напоследък има доста стрес в работата и явно това ми влияе.  Уж гледам да не се ядосвам, ама май не ми се получава. В една комисия по изготвяне на документация /9 различни комплекта/ за доставка сме 10 човека. Никой не иска да я ги направи и понеже крайния потребител е моят отдел /отдела в който работя, не съм ръководител/, се наех и я направих. Преди 2 седмици я разпратих на останалите членове на комисията за преглед и корекции и подсещам периодично. Вчера разбрах, че за днес ги искат от мен, да ги представя, подписани и утвърдени, а никой от останалите не си е направил труда да ги погледне. #2gunfire Събирането на подписи и утвърждаването, при нормални условия, отнема 4-5 работни дни. Как ли ще се справя днес? Sad

Белла, честит рожден ден със закъснение. bouquet Да си здрава и много щастлива с твоите мъже.
 
Виж целия пост
# 383
Добро утро!
Бобулина, кофти е. Сега им напомни, че освен че си си скъсала нервите и гъза от бачкане, те са абдикирали от задълженията си. Остава им да се разпишат и да ти пожелаят успех!
Бело, ТМ е минал тридесетака, значи трябва да черпиш! Blush Не се оглеждай за друго такова!
Отивам да гледам за оферти за едно бързо море в Гърция. В тая връзка се сетих, че бях обещала телефона на една гръцка вила на Рая и все забравям да го взема. Днес ще се поправя!
Виж целия пост
# 384
Добро утро!
Мари, дай поне роклите да видим, просто ги снимай.
Виж целия пост
# 385
Добро утро.
Отиваме да сменяме лични карти и да съобщаваме нов адрес в данъчното, банката и още един куп институции. Голям кеф. Mr. Green Добре поне че още не затварят по обед.
Виж целия пост
# 386
О, Съни, това е супер идея. Едната рокля сега я пера и като изсъхнат ще ги покажа всички. Наистина ще ми бъдете от полза!  Hug
Лято, пожелавам ти скоро да звучиш като Чек!
Виж целия пост
# 387
О, Съни, това е супер идея. Едната рокля сега я пера и като изсъхнат ще ги покажа всички. Наистина ще ми бъдете от полза!  Hug


Не се приема Crossing Arms Само с манекенка! Party
Виж целия пост
# 388
Тази вечер получих фотоалбума на детето. Неприятно изненадана останах, че неговата снимка липсва. И то при условие, че платих сума ти и пари.
Такъв имейл им пратих на цялото ПТО.....еб..и и заспалите хора.
В класа на детето са 24 деца, в албума са 18. В пътък съм на филд дей в училището, ще яхна метлата и ще разнасям президента им из училището.
Докато им издирвам имейлите виждам, че президента е и финансов секретар....изкушавам се дали да не им пратя и някой журналист.
Виж целия пост
# 389
О, Съни, това е супер идея. Едната рокля сега я пера и като изсъхнат ще ги покажа всички. Наистина ще ми бъдете от полза!  Hug


Не се приема Crossing Arms Само с манекенка! Party
Не, Цветенце! По- добре страстите да са под контрол.

Титина, някой не си свършил добре работата, а? Класика!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия