Искам да кажа ... (122)_15.05-21.05

  • 70 280
  • 878
# 510
Помагайте, спешно- търся комплекти за момчета абитуриенти, препоръчайте ми подходящи аромати за млади мъже  newsm78 Новият Булгари Амара става ли? Два се търсят  Confused

Рая, само да ти обърна внимание, че има някакво намаление в Дъглас и Бютито  Peace

Нямаме, ще трябва да поръчам
Виж целия пост
# 511
Ох, омаях се Embarassed Имаме домашен празник Laughing А утре и седмокласникът има матура Thinking Та по повод празника и да не мисля матурата, надвиших дозата и сега ми е едно лежерно... Crazy
А и днес много ядове брах покрай работата и реших, че няма да му мисля много!
Виж целия пост
# 512
Поръчах розов тиган!  Sunglasses
Гледам за рокли си говорите...баш по мазола ме настъпихте  Crazy моята вече се шие. Имаме консенсус за модел със сите шаферки  bowuu
Виж целия пост
# 513
В този отвратително ранен час вече пия кафе и ще паля подметките към училището, че съм квестор TiredТакива мерки за сигурност даже и на границата няма Rolling EyesАз слава Богу няма да проверявам Rolling Eyes
Лина, аз предположих, че така ще стане затова избързах в края на представлението да подари цветето за да не се наложи да ги търсим и хората да са си свалили костюмите.Ивайла ми каза, че Елша и казала на сцената:Прибери се Joy
Аз мразя цирк и не бих могла да понеса отново тази тарапана Rolling Eyes
Мари, искам снимка дюсдосана с тоалета, да знаеш Wink
Виж целия пост
# 514
Добро утро!
И аз пия кафе, но всеки ден по това време го правя.
Да мине днес и за утре съм решила да водя децата на плаж. Излезе ми спомен във ФБ, че преди три години на 18.05 сме го открили
Виж целия пост
# 515
Добро утро.
Успех на децата днес. Моят зрелостник е спокоен, дано се справи.
Виж целия пост
# 516
Добро утро! И аз искам да пожелая успех на децата! Моят син си легна рано снощи и се е събудил в 5 часа...
Виж целия пост
# 517
Добро утро! Успех на децата ви днес.
Аз кукнах в 06:30ч. Ужасно рано е за мен.
Виж целия пост
# 518
Добро утро,
Успех на децата днес!
Наспах се, слънчево ми е  Grinning
Получих вчера още едни ботуши  Grinning
Ами точно такива нямах  Crossing Arms
Забравих да ги донеса в къщи, малката иска същите, ако й хареса на живо и на нея ще поръчам. Иначе си чакам 2 чифта сандали, но те ще са другата седмица  Grinning
За ММ само едни обувки  Crazy
Виж целия пост
# 519
Рано, рано се излюпихме. И седмокласникът - също, дето иначе с топ не можеш го мръдна.

Спокойствие и успех на всички зрелостници и седмокласници!

Виж целия пост
# 520
Успех на децата, лек ден на Лиляна, Екатерина и ако има други ангажирани с изпитите!Вероятно е трудно и тегаво, но все пак сте част от съществен и запомнящ се момент от израстването на децата.

Виж целия пост
# 521
Добро утро, спах само 5 часа, в един легнах  и в шест се събудих, какво е това чудо не знам  Crossing Arms
Сега ми се спи, а трябва вече да ставам.

Желая успех на всички зрелостници и седмокласници  днес, Лили, на твоят и на другите деца от темата специално стискам палци!

Вчера се наложи да пускам пералня, която си беше във ваканционното жилище при покупката, за пръв път я ползвам.
Та първата се извъртя без проблем, на втората обаче 5 минути след пускането ми замириса на изгорял кабел, наведох се да видя какво става и гледам между пералнята и шкафа лек дим, много се изплаших.
Изключих я, но в момента в нея има вода. Сега се чудя да пускам ли да източи или изобщо да не пипам и да чакам майстор. Ако плисне тая ми ти вода....не ми се мисли.
Виж целия пост
# 522
Добро утро и от мен Simple Smile Спах чудесно, събудих се преди часовника, супер бодра. Днес ми е лежерно, защото е петък, няма да имам много работа /за разлика от предишните дни, когато ме съсипаха/ и освен това ме движи задоволство от добре свършена поръчка, която приключвам днес. Без да си давам зор, защото вървя напред със сроковете. Дъщеря ми е рожденичка утре и също съм се отчела - тортите са поръчани, почерпките за градината за понеделник са приготвени, подаръците купени. Като мине данданията утре, смятам в неделя да изкарам най-после мотора, дано времето позволи.
Виж целия пост
# 523
Успех на всички седмокласници и дванадесетокласници днес  bouquet

Синът ми е спокоен и уверен. Щом успя да издържи сутринта и тирадата на баба му, която звънна да му пожелае успех и да му изнесе лекция за живота, вселената, и смисъла на живота  Mr. Green
На мен ми е леко притеснено, а знам, че не бива.
Виж целия пост
# 524
Добро утро!
Легнах си с кеф, че тази сутрин няма да ставам с аларма и ММ рано, рано кукна. Та и аз след него. Щерката и тя!  Shocked
Пожелавам на всички замесени с матурите спокойствие и успехи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия