Новият Булгари Амара става ли? Два се търсят Рая, само да ти обърна внимание, че има някакво намаление в Дъглас и Бютито

Нямаме, ще трябва да поръчам
Новият Булгари Амара става ли? Два се търсят 
Та по повод празника и да не мисля матурата, надвиших дозата и сега ми е едно лежерно... 

моята вече се шие. Имаме консенсус за модел със сите шаферки
Такива мерки за сигурност даже и на границата няма 





Спах чудесно, събудих се преди часовника, супер бодра. Днес ми е лежерно, защото е петък, няма да имам много работа /за разлика от предишните дни, когато ме съсипаха/ и освен това ме движи задоволство от добре свършена поръчка, която приключвам днес. Без да си давам зор, защото вървя напред със сроковете. Дъщеря ми е рожденичка утре и също съм се отчела - тортите са поръчани, почерпките за градината за понеделник са приготвени, подаръците купени. Като мине данданията утре, смятам в неделя да изкарам най-после мотора, дано времето позволи.
Препоръчани теми