✫ ღ Serenay Sarikaya ღ - Серенай Саръкая / В Fi - Тема 15

  • 118 580
  • 743
# 90
Привет!                                                                                                     
Виж целия пост
# 91
Здравейте  Hug

Вики Hug
Туй генч приливчанче,къз Grinning мотаеше се по сетовете и у масовката аджеба  Whistling
Явно след Мира и Дуру си харесва  Wink ама най-вече Серенай  Heart Eyes
А нащо с това болно краче  smile3518
Добре,че си потанцува  smile3503
Как ще се оправя,не ми се мисли и за филма  ooooh! Praynig да не пенсионираме предварително балерината  Rolling Eyes Cry


Шопче Hug  Grinning за родственото пояснение  Wink Hug
Скрит текст:
По време на ПО се бях ошлайфала много,щото там така се бяха овързали двете фамилии,че беше на шура ти шуранайката и учинайката   Joy Joy Joy

Ей ти едно благодарско  Whistling
Виж целия пост
# 92
Добро утро! Ники, дано се оправи по бързо принцесата ни Praynig
Виж целия пост
# 93
Добро утро  Hug
Добро утро! Ники, дано се оправи по бързо принцесата ни Praynig
Криси Grinning Grinning Grinning борбеното ни Барби няма да се даде  Party Peace







Фрагманът на 10-11 епизод на Фи с над 1400 000 гледания  Peace


Скрит текст:
Озан в новият проект на Джем

Виж целия пост
# 94
Още една снимка от Инст на Догукан Кайнак.  Party


Привет,прекрасни! Grinning Hug



Продължение на интервюто на Хакан Гендже с Мехмет и Серенай /пост 74/
Мехмет Гюнсюр
„Катерина е забележителна личност, бих искал да я срещна и в свой следващ живот”
Скрит текст:
-Бракът беше ли правилно решение точно когато кариерата ти беше в своята кулминация?

М: Опитвам се да живея живота си следвайки сърцето и душата си.За мен животът означава любов. Послушах сърцето си. Не можех да мисля за нищо друго, когато осъзнах, че съм намерил жената, с която искам да остарея.

-Изминаха почти 10 г откакто си женен. Има ли все още любов и страст?

М: Катерина е страхотна жена. Влюбвам се в нея всеки ден. Искам да я срещна и в свой следващ живот.

-Как това, че си баща на три деца, промени живота ти?

М: Вече мисля за последствията от това, което правя. Освен това, мисля, че все още съм свободен.На това искам да науча децата си. Свобода, любов, респект, изкуство, разбиране, да помагат на другите... Освен това, мисля, че всеки мъж трябва да има дъщеря. Децата те държат здраво стъпил на земята. А дъщерите действат на майките си по същия начин.

„Да разбира жените е нещо магично за мъжа”.
-Какъв е начинът ти на живот в Рим?

М: Водя спокоен начин на живот. Но, разбира се, от друга страна, имам 3 деца. Рим е като град в разгара на летния сезон. Без значение колко съм известен, хората ме гледат по различен начин.

-Как виждаш Турция от Италия?

М: Помня 80-те, 90-те и 00-те. Видях много промени в нашата страна. Ако обобщя наблюденията си за целия свят, мога да кажа, че ние загубихме своята невинност.

-Винаги ли си бил човек, когото харесват?

М: Когато бях малък, винаги ми казваха, че съм сладък и симпатичен. Всъщност бях непослушно и палаво дете. Но майка ми казва, че не са могли да ме наказват, защото съм бил сладур.

-За пръв път си получил работа в шоубизнеса когато си бил на 7. И си получил роля в „Цветя от миналата пролет” на 12. Няма как да си решил, че ще бъдеш актьор още на тази възраст, така че, това означава ли, че си бил „проектиран” за актьор?

М: Не. Майка ми е учителка, а баща ми инженер. Но те са хора на изкуството и предадоха това и на мен. Леля ми познаваше продуцент на реклами когато бях малък. Водеше ме на кастинги. Участвах в реклами. След това получих предложение за участие в „Цветя от миналата пролет”. За мен беше страхотно шоу, беше като игра. Играех с известни актьори като Филиз Акън, Р. Азис, М. Кентер и те ме научиха как да правя това като професионалист.

-Трудно ли ти беше?

М: Снимките не приключваха в часа, който ни казваха. С М. Кентер спяхме на едно легло докато чакахме реда си. Това, че бях известен на 12 г, не промени по никакъв начин живота ми. Не започнах да се държа по-различно, но децата в училище започнаха да ми викат „цвете”. На този етап от живота си научих, че като си известен, изглеждаш различно в очите на хората.

-Занимавал си се с музика и си имал ресторант... В кой момент от живота си реши, че трябва да бъдеш актьор?

М: През 1996, след филма „Турска баня”. Видях различното при филмовата индустрия и си казах, че обичам тази професия.

М: Не. Никой не е перфектен. Аз съм просто човек и не съм перфектен.
-Как влияе върху живота ти това, че те възприемат като успял и известен човек?


М: Подобни определенията поставят отговорности пред хората. Но аз живея в чужбина и там мога да бъда никой. Това е нещо много специално за мен. Предпочитам да съм никой, отколкото да съм известен.

„Да бъда известен е нещо, от което имам нужда, за тази професия”
-Понякога изглеждаш като джентълмен, понякога като рокаджия. Каква е всъщност душата ти?

М: Свободна. Вярвам в това и си го припомням при всяко решение, което вземам. Не искам да се отказвам от нещо заради табутата. Искам да ги разруша


https://twitter.com/Cata_cata7/status/871768984793886721
  Laughing Видео от Кан със Сери,Мемо и Беррак, и останалите от делегацията на К. Чатай.
 Peace И  Катерина Монджио е там,дамата с бяло бюстие.


Здравейте  Hug

Вики Hug
Туй генч приливчанче,къз Grinning мотаеше се по сетовете и у масовката аджеба  Whistling
Явно след Мира и Дуру си харесва  Wink ама най-вече Серенай  Heart Eyes
Ники  Hug ,мерси !
Преди малко влязох в Инст и видях ,че момъка е пуснал още една снимка със Серенай.Според мен,от времето на Прилива.Серенайка с бледозелена блуза и прибрана коса.После обаче я е махнал,нямаше я в Инст му. Може тя да е поискала  Laughing,защото беше на линия.  LaughingСлагаше лайкчета на Мерт Байкал,Езги Мола и др, а тя по принцип не рови в инстаграм.Сега заради травмата "пази леглото" и скучае...Но няма друг начин ако иска да възстанови напълно крака.Или ще спазва строг режим, или ще  бере ядове с недоизлекувана травма по-нататък когато спортува и танцува ...
Виж целия пост
# 95



 Laughing Heart Eyes  Сладките плитчици този път с червен конец против уроки.
Нашата хайманосва по пътищата   ooooh! , вместо да почива у дома с вдигнато краче.Фотнала се е с певицата Сафийе Сойман.


Серенай е репостнала тази снимка с послание на Фондация "Тема" ,с идеална цел.Създадена е за защита на природните ресурси.В случая призивът е свързан с отмяната на някакъв закон за маслиновите насаждения,  Thinking само толкова разбрах.



Мерт Байкал е публикувал днес снимка от 9 серия с надпис Heart Eyes :
"Full konsantre prova #fi #tbt #fi89  @fidizisi  @ozan.guven  @serenayss"
 Сцената беше буря от емоции...Серенай и Озан-великолепни. И режисьорът на ниво. smile3501




От озета на 10 и 11 серия-Джан научава за изчезването на болничния архив и това го кара да почука на вратата на Садък.Заради загубата, Озге е задържана в полицията.В същото време Джан,чиито маневри за разкриване чувствата на Дуру стават некотролируеми,предприема рискован ход.И докато напрежението между Дуру и Джан расте,истината,която Дениз научава, става началото на края. Mr. Green













Виж целия пост
# 96
Привет! Кадри с Дуру от новите серии на Фи.
                                           
                 
Виж целия пост
# 97
Добър ден в Деня на приятелството  Hug Hug Hug
Вики Hug Криси  Hug


Ииии дойде денят  Grinning Grinning Grinning


Вики Heart Eyes
Благодаря за интервютата,озета  и инфото   Heart Eyes bouquet




Харесвам ги бе  Stop....това е  Whistling

Виж целия пост
# 98
Добър ден в Деня на приятелството  Hug Hug Hug

Харесвам ги бе  Stop....това е  Whistling

+1  Laughing
Визуално много си подхождат като двойка,много обичам да ги гледам заедно.  Heart Eyes Мемо обаче ,сякаш се пестеше в играта и ме дразнеше  на моменти. Mr. Green
А, когато обявиха с кого ще си партнира Серенай във Фи, се опасявах ,че може да се изгуби до такива фигури като Озан Гювен и Мехмет Г.Но тя не само не се изгуби,а напротив-открои се и даже изпъкна.Направи една ярка,многоцветна Дуру,пълна с контрасти и живот.С Мехмет наистина стоят идеално като двойка.  Heart Eyes Но равностойно си партнират с Озан. Peace






От Инста.  Grinning Grinning     https://www.instagram.com/p/BVHqLPfBmX_/


 

 Party Толкова отдавна... Sunglasses не сме чували нищо от старите й приятели,
  Rolling Eyes къде ли я отвя вятъра и какъв ли е сюрпризът, за който пита Бугра Берк?
Виж целия пост
# 99

Пухото що се не отпусне днес като за последно  Party Wink Wink лежерно и зад Туркиш Praynig newsm47
Вики Hug
Така гледах денса от Инста на Серито #Crazy Whistling Whistling
Туй девойче Flutter набитаче Flutter  Stop аферим Peace  
Наща сега с шината на крака сигурно само потропва с бастуна  ooooh! Whistling


Не зная какво активира тези дни спомена за Кан smile3502 но е приятно да ги видим красиви,жизнени,доволни  и уверени от себе си и това,което правят заедно  Peace



Виж целия пост
# 100


#Silly Час до финалните серии на първи сезон. https://www.instagram.com/p/BVIJYb-hYdz/?taken-by=ayyapim


Пухото що се не отпусне днес като за последно  Party Wink Wink лежерно и зад Туркиш Praynig newsm47

Вики Hug
Така гледах денса от Инста на Серито #Crazy Whistling Whistling
Туй девойче Flutter набитаче Flutter  Stop аферим Peace  
Наща сега с шината на крака сигурно само потропва с бастуна  ooooh! Whistling


Скрит текст:
Не зная какво активира тези дни спомена за Кан smile3502 но е приятно да ги видим красиви,жизнени,доволни  и уверени от себе си и това,което правят заедно  Peace

Joy Joy Joy  Hug
В ютуб имаше 10-15 фенски клипа с Дуру-Дениз и Дуру-Джан,днес вече ги няма. Joy Докато се наканя да сложа някой в темата, Керем Ч и партньори ги блокираха всичките.А ти искаш да позволят широк достъп до платформата.
 Joy Joy Голямо шило.Не си седи мирно на д-то да почива,а литнала нанякъде. Joy Съмняваха се дори, че е за една сватба. Laughing Добре,че булката е друга,че с този бастун само щеше гледа танците...



Виж целия пост
# 101
Привет, прекрасни  Hug Hug Hug!

Минавам да ви "видя" за малко.  Grinning  Всъщност, често наминавам  Wink, не съм ви изпуснала нито за миг  Grinning

Благодаря на всички, които  сте тук и слагате инфо, снимки и всичко онова, което се случва със Серенайче и Фи  Peace

Вики  Hug , благодаря ти за преведените интервюта и озета  bouquet

Серенайка може наистина е била на една сватба  Wink  Днес ...или вчера, не разбрах точно, се е омъжила  Мелис - сестрата на Керем. В Т се появи една снимка от сватбата, но се задържа много за кратко и я изтриха  Laughing

Тук е мнооого хубава, ще си позволя да я повторя


 
Виж целия пост
# 102
Добра вечер девойки! Нареждам се и аз на първия ред за сериите.
Но преди това да благодаря за темата и на всички за всичко, което поствате.
Нашето девойче наистина е била/или е на сватба. Пускам линк към профил в ТТ, където въпросната снимка я има от преди 6 часа./вторият  туит/.

https://twitter.com/Kerem77bursin

Ya melis evlenmis kerem le serenay da orda kerem cok mutlu - това пише по-надолу.

На снимката освен булката, разпознах Керемчи и мисля нашето девойче, което снима с телефон. Дано не съм се объркала.

Приятно гледане тази вечер.
Виж целия пост
# 103
Даниии Hug
Липсваш,момиче  Heart Eyes Grinning
Хубава новина си ни донесла Peace кака ли сме омъжили Party честито на Бурсин фемили bouquet хайде догодина люлка и Керо вуйчо да почерпи newsm44 newsm44 newsm44
Бабче Hug
И ти се изгуби  smile3521
Викаш на първи ред сме готови  Peace


Виж целия пост
# 104
Привет на всички  wavey епизодите: https://zqwqz.com/fi-dizi/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия