Гошко - до конкурса и след това

  • 89 048
  • 929
# 540
Предполагам, че моето мнение няма да ви се хареса. Нова телевизия просто яхна вълната, за да си направи рейтинга и да бъде телевизията на народа. Остават само два дни до края на конкурса и сега изведнъж почнаха да правят репортажи. Къде бяха преди две седмици?
Бг мамма се чете и от медиите, в това ви уверявам.
Виж целия пост
# 541
Разбира се! Медиите много обичат такива "истории". По-важно е да даде резултат и детето да може да получи рехабилитацията. Иначе (и) в този казус толкова много неща са за преглъщане, че ме боли сърцето.
54415. 2200 гласа разлика с Чехия. Русия е с 65600.
Виж целия пост
# 542
Предполагам, че моето мнение няма да ви се хареса. Нова телевизия просто яхна вълната, за да си направи рейтинга и да бъде телевизията на народа. Остават само два дни до края на конкурса и сега изведнъж почнаха да правят репортажи. Къде бяха преди две седмици?
Бг мамма се чете и от медиите, в това ви уверявам.

И аз си помислих същото и няма да се учудя, ако отчетат успеха за своя сметка. Но всичкото това е толкова маловажно и незначително, важното е детето да получи нужните процедури и да има добър резултат. Жалко, че не могат всичките дечица да се лекуват в тая клиника, наистина сърцето ми се свива, като гледам снимките. Всичките са се включили с надежди.....
Виж целия пост
# 543
Резултатът от отминалия ден е:                                                                                                                   
1.Новосибирск, Русия - 65652                                                                                               
2.БЪЛГАРИЯ - 55289                                                                                                                                                                   
3.Чехия - 52607                                                                                                                             
4.Онега, Русия - 48900                                                                                                                                         
 Ако днес активността е голяма, както през последните три дни, имаме реален шанс за първо място. В отминалия ден счупихме рекорда - 10023 гласували! Невероятно, но факт! newsm44 Може да решат да ни разследват. Simple Smile
 
Виж целия пост
# 544
Добро утро! И днес ще е динамичен, успешен, прекрасен ден!
Русия - 65736
България - 56300

След часове първото място ще е наше! Имаме да преодолеем около 9500 гласа - нищо не са Simple Smile
 
Виж целия пост
# 545
 56458 към 7:45
Апелирам,този който гласува с глас за децата с малко точки : Моля ви не си хабете гласа- няма смисъл да отива на вятъра!Гласувайте за Нашето дете!Нека помогнем на едно българче!!!
Виж целия пост
# 546
56458 към 7:45
Апелирам,този който гласува с глас за децата с малко точки : Моля ви не си хабете гласа- няма смисъл да отива на вятъра!Гласувайте за Нашето дете!Нека помогнем на едно българче!!!

Не си хабим гласа. От един IP адрес можем да повторим гласуването за съответното дете след 24 часа, но това не означава, че не можем да гласуваме за много деца. Аз гласувам всеки ден за Гошко и за всички дечица, които са извън пето място.
Виж целия пост
# 547
След малко ще гласувам от компютъра и след това от телефона,2 гласа и от мен!
Щурмуваме първото място,успех! Praynig
Виж целия пост
# 548
56702. Успех!
Виж целия пост
# 549
Пуу точно последните дни не съм на работа и два компа ми отпадат.Освен да отида до комшийката да пием по едно кафе и между другото да и щормувам компа  Simple Smile
Виж целия пост
# 550
57100 Напредваме светкавично! Първото място не е мираж!
Виж целия пост
# 551
Апелирам,този който гласува с глас за децата с малко точки : Моля ви не си хабете гласа- няма смисъл да отива на вятъра!Гласувайте за Нашето дете!Нека помогнем на едно българче!!!
От един IP адрес може да се гласува веднъж на 24 часа за всяко дете! Не мога да отмина тези с малко гласове, просто не мога.

Русия     65817
Ние         57493 - едновременно гласувахме 12 души
Чехия     54000

 
Виж целия пост
# 552
Глупости! Не си даваме гласа на празно, нали и за българчето гласуваме. Като не разбирайте, не коментирайте  Peace Tired Еми мъчно ми е, и винаги , както и днес, гласувах за дечицата доста назад , които са.
Виж целия пост
# 553
Не обръщайте внимание на някой минал заминал, че и изобщо не разбрал за какво иде реч  ooooh!.Мога да гласувам за 10 деца, като разбира се не застрашавам успеха на нашето.
Виж целия пост
# 554
58559 гласа. Все по-близо до целта. Бравооо!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия