Гошко - до конкурса и след това

  • 89 047
  • 929
# 570
Мисля и аз за този конкурс, доколко е морално, честно и т. н. Би трябвало всяко дете да има право на лечение и здраве, но явно в живота не е така. Надявам се, че с тази разгласа, освен гласове за победителите в кокурса, ще се съберат и дарения за организацията, така че да продължат да работят в полза на болните.
Виж целия пост
# 571
И аз не мисля,че има проблем.А и силно се съмнявам,че другите участници,не са направили същото.
На мен не ми одобриха поста Cry Много съм разочарована,в тази група постоянно се споделят всякакви простотии,порнографии и не знам още какво,а не могат да оставят моя пост за 1 ден,като свърши конкурса да го изтрият,ако искат..Много се ядосах!Сега пробвам в друга страница,отново с над 200 000 последователи...
Виж целия пост
# 572
Мисля и аз за този конкурс, доколко е морално, честно и т. н. Би трябвало всяко дете да има право на лечение и здраве, но явно в живота не е така. Надявам се, че с тази разгласа, освен гласове за победителите в кокурса, ще се съберат и дарения за организацията, така че да продължат да работят в полза на болните.

Съгласна съм. Сигурна съм, че могат да си позволят да занижат цените и хем децата да се лекуват, хем болницата да има печалба. Никой не работи за без пари. Но не всичко е пари. Но те не мислят така.
Виж целия пост
# 573
Прочетох правилата на конкурса, никъде не се споменават телевизиите или други СМИ. Само това:

Цитат
на свое усмотрение исключить из Конкурса любого участника, который нарушает Правила Конкурса или участника, использующего для достижения победы нечестные методы (покупка голосов, использование компьютерных программ для «накрутки» голосов), оскорбляет других участников и совершает другие аморальные действия.

Не виждам проблем с репортажа на НОВА, какво нечестно има, можеш ли да спреш журналистите да публикуват информация.


Особено като се има пред вид,че половината медии черпят инфо от фейса и бг мамма hahaha
Виж целия пост
# 574

И още от правилата: 

Цитат
Поучаствовать в конкурсе может каждый! Для этого нужно просто сфотографироваться в вашем городе с табличкой „АДЕЛИ в … название города…“ и прислать его на наш имейл savchenko@adelicenter.com с 26 апреля до 15 мая 2017 года, а потом приглашать друзей и знакомых для активного голосования!

Ето, написали са го, нали всъщност това се прави! Никой не призовава към използване на комп. програми за набиране на гласове и подобни, призовава се да се гласува за детето. Peace
Виж целия пост
# 575
На мен не ми одобриха поста Cry Много съм разочарована...
По-добре, да не вземат да оплескат нещо.
Виж целия пост
# 576
Шест хиляди гласа ни делят от първото място и е съвсем достижимо, предвид темповете, с които набира гласове Гошко.
Виж целия пост
# 577
А само първият ли печели? Много мразя конкурси с лайкове  Confused
Виж целия пост
# 578
Печелят първите три места.
Виж целия пост
# 579
Печелят първите три места.

Да го публикувам, че явно не всички са прочели. Това са наградите:
1 место – бесплатный курс реабилитации длительностью 7 дней с проживанием (питание и транспорт оплачиваются победителем дополнительно).
2 место – бесплатное проживание длительностью 7 дней и бесплатный курс терапии Спайдер / Угуль длительностью 5 сеансов.
3 место – бесплатный курс гипербарической оксигенотерапии длительностью 10 сеансов.


1 място - безплатен курс рехабилитация, 7 дни престой (храна и транспорт се заплащат допълнително от победителя)
2 място - безплатен престой за 7 дни и безплатен терапевтичен курс Спайдер/ Угуль за 5 сеанса.
3 място - безплатен курс хипербарическа оксигенотерапия за 10 сеанса. (тази терапия не знам как е на бг)

Важното е, че има ефект от терапията. Успех!
Виж целия пост
# 580
На мен не ми одобриха поста Cry Много съм разочарована...
По-добре, да не вземат да оплескат нещо.

И аз така мисля!
В началото се борехме за третото място, а сега смело гледаме към първото. Браво! bouquet
Виж целия пост
# 581
laguna_s,просто не е разбрала възможноста да се гласува за повеече от едно дете.

Точно!Аз разбрах,че може да се дава глас само за една снимка.
Виж целия пост
# 582
Гледам, че руснаците са се активизирали нещо.
Виж целия пост
# 583
А само първият ли печели? Много мразя конкурси с лайкове  Confused

Особено за такива неща. Едни лайкове да решават кое дете ще се лекува и кое не.
Не ме разбирайте погрешно, естествено, че гласувах, просто е тъжно.
Виж целия пост
# 584
Пак не мога да гласувам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия