Гошко - до конкурса и след това

  • 89 038
  • 929
# 645
И аз пробвах, но не успях... Confused Синът ми е впрегнал целия клас да гласуват от самото начало и сега само ми докладва  колко гласа сме назад с някаква прискръбна физиономия.  Аз му обяснявам, че което и дете да е на първо място все ще е добре ...но и на мен ми се щеше   нашия Гошко да спечели тези важни процедури ... Успех, отново!
Виж целия пост
# 646
Ра, какво е горе-долу финансовото измерение на първата награда? Колко излиза рехабилитацията за 7 дни?



Това което съм чел аз-около 750 евро на ден.Към 5000 евро за една седмица или 5000 човека по едно евро.
Виж целия пост
# 647
Бая се е стопила разликата. Стискам палци!
Виж целия пост
# 648
Гласуването продължава до настъпване на полунощ във всеки часови пояс, т.е. от Западна Европа и САЩ напр. ще може да се гласува и след 23.59ч бг време. (поне така разбрах от коментар на майката на трите момчета)
Има някаква логика, нали конкурсът е „Адели шагает по планете“.
Аз ще пробвам да гласувам след 00.00 пак.
Виж целия пост
# 649
Аз виждам 41 минути
Виж целия пост
# 650
Рестартирах рутера и ми отчете нов глас. Peace
Виж целия пост
# 651
И аз ще пробвам след 00:00ч.
Виж целия пост
# 652
Мисля, че водим с 50 гласа. Peace
Виж целия пост
# 653
Да! Вече са повече!
Виж целия пост
# 654
Гошко пак води!
Виж целия пост
# 655
Супер! Party
Виж целия пост
# 656
Гласуването продължава до настъпване на полунощ във всеки часови пояс, т.е. от Западна Европа и САЩ напр. ще може да се гласува и след 23.59ч бг време. (поне така разбрах от коментар на майката на трите момчета)
Има някаква логика, нали конкурсът е „Адели шагает по планете“.
Аз ще пробвам да гласувам след 00.00 пак.

Щом си в контакт с майката на трите момчета, как стои въпросът при тях? Ще им дадат ли три награди?
Виж целия пост
# 657
Грубо водим с 76100 на 75600.
Виж целия пост
# 658
Грубо водим с 76100 на 75600.

Добре сме за сега значи, дано се задържим. След 10-15 мин. ще пробвам да гласувам пак, пък да видим ще отчете ли.
Виж целия пост
# 659
Скрит текст:
Гласуването продължава до настъпване на полунощ във всеки часови пояс, т.е. от Западна Европа и САЩ напр. ще може да се гласува и след 23.59ч бг време. (поне така разбрах от коментар на майката на трите момчета)
Има някаква логика, нали конкурсът е „Адели шагает по планете“.
Аз ще пробвам да гласувам след 00.00 пак.

Щом си в контакт с майката на трите момчета, как стои въпросът при тях? Ще им дадат ли три награди?
Не, не, нямам нищо общо с нея, просто намерих профила ѝ. Иначе се надявам да им да дадат 3 награди , на което и място да завършат.

Ако е вярно за зоните, гласуването ще приключи окончателно утре по обяд.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия