Професионални серии за коса - тема 114

  • 118 272
  • 740
# 285
 vuv какъв ти е ДПШ? Много ме съмнява да е от него. По-скоро дългия престой с маската е виновен. Ти не си нанесла в корена,ама половин час и със загряване...100% е стигнало до него. Аз винаги мия по 2 пъти. Това е системата на Керастаз.
Виж целия пост
# 286
Сигурно е коментирано, но Сметаната на Milk Shake в Арлен е 26лв, а в Ензо е 17лв : дали има разлика в качеството на продуктите?
В ензо 17лв  е опаковката от  100мл Peace Тази от 200мл е 25лв. Няма разлика в качеството.
Виж целия пост
# 287
vuv какъв ти е ДПШ? Много ме съмнява да е от него. По-скоро дългия престой с маската е виновен. Ти не си нанесла в корена,ама половин час и със загряване...100% е стигнало до него. Аз винаги мия по 2 пъти. Това е системата на Керастаз.
Да и аз мисля, че е от маската. Друг път също съм мила по два пъти, шампоана е Лореал. Четох описанията на Керастаз, така ще ползвам и аз, само с маската ще внимавам. Утре ще се подстрижа. Благодаря за вниманието.
Виж целия пост
# 288
Момичета, поръчах маска макадамия deep repair(класическата) но ми изпратиха смотаната реформулацуя (с друга опаковка е и ги няма много от ингредиенрите:(  Нали бяха възстановили Старата формула? Като се обадих да питам сега само този вариант го имали и  вече старата формула не се произвеждала? Става ли за нещо това или да връщам.
Виж целия пост
# 289
Момичета, въпрос към запознатите с професионалните бои... За да се покрие медено по-лесно, каква боя да си взема - пепелно или напротив нещо златисто, за да няма такава разлика и да покрие по-плавно и добре? Притеснявам се да не стана на петна, а не ми се иска да покривам с тъмна боя... Естествената ми коса е 7-ца или нещо като тъмно русо... Peace
Виж целия пост
# 290
Момичета, въпрос към запознатите с професионалните бои... За да се покрие медено по-лесно, каква боя да си взема - пепелно или напротив нещо златисто, за да няма такава разлика и да покрие по-плавно и добре? Притеснявам се да не стана на петна, а не ми се иска да покривам с тъмна боя... Естествената ми коса е 7-ца или нещо като тъмно русо... Peace
Със златисто след време медните би трябвало да избият и да станат по рижави.Мисля си ,че пепелно ще е по доброто в този случай.Може би  .Нещо 7.11 .Нали се водят по интензивни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 291
Привет на всички.Влизам с въпрос, към притежателите на сешоар Parlux-385.Имате ли впечатления къде е най-ниската му цена в момента в БГ?Рових да го търся, но под 200 лв.не го отрих. Явно трябва от чужбина да го поръчвам.
Виж целия пост
# 292
Привет на всички.Влизам с въпрос, към притежателите на сешоар Parlux-385.Имате ли впечатления къде е най-ниската му цена в момента в БГ?Рових да го търся, но под 200 лв.не го отрих. Явно трябва от чужбина да го поръчвам.
Моя го взех за 209 но мисля че в ензо съм виждала по 179лв.
Виж целия пост
# 293
Привет слънчеви момичета!
Аз пак с няколко въпроса, от скоро ползвам профи продукти и още не съм никак наясно кое и как се прави.
Взех ДПШ на Лореал, колко често трябва да го ползвам според вас? Мога ли след него да си слагам червения балсам на Tigi? Сега съм в търсене и на протеинов шампоан, мислех пак да взема синия на Лореал и да ги редувам с Тиджито.
Още един въпрос и към притежателките на лилавата топка, как точно се използва? Пише че има термозащита, но дали е достатъчно надеждна за сушене със сешоар? Пробвах няколко пъти, харесва ми ефекта, но на втория ден краищата са много сухи, взех олиото на Макадамия сега да слагам, ще видим дали ще има ефект.
Следващата покупка, която обмислям е крема на керастаз, но не знам кое е по-подходящо - цимента или нектара? Косата ми е дълга, боядисана, нормална със сухи и понацъфтели краища, скалпа ми е много чувствителен и често след употреба на пяна или лак започва да се бели, мия я 2-3 пъти седмично и изправям със сешоар. Приемам всякакви съвети за продукти и домашни елексири  bouquet
Виж целия пост
# 294
Привет на всички.Влизам с въпрос, към притежателите на сешоар Parlux-385.Имате ли впечатления къде е най-ниската му цена в момента в БГ?Рових да го търся, но под 200 лв.не го отрих. Явно трябва от чужбина да го поръчвам.
Моя го взех за 209 но мисля че в ензо съм виждала по 179лв.
Благодаря ти.Ще погледна и в Ензо.
Виж целия пост
# 295
Привет слънчеви момичета!
Скрит текст:
Аз пак с няколко въпроса, от скоро ползвам профи продукти и още не съм никак наясно кое и как се прави.
Взех ДПШ на Лореал, колко често трябва да го ползвам според вас? Мога ли след него да си слагам червения балсам на Tigi? Сега съм в търсене и на протеинов шампоан, мислех пак да взема синия на Лореал и да ги редувам с Тиджито.
Още един въпрос и към притежателките на лилавата топка, как точно се използва? Пише че има термозащита, но дали е достатъчно надеждна за сушене със сешоар? Пробвах няколко пъти, харесва ми ефекта, но на втория ден краищата са много сухи, взех олиото на Макадамия сега да слагам, ще видим дали ще има ефект.
Следващата покупка, която обмислям е крема на керастаз, но не знам кое е по-подходящо - цимента или нектара? Косата ми е дълга, боядисана, нормална със сухи и понацъфтели краища, скалпа ми е много чувствителен и често след употреба на пяна или лак започва да се бели, мия я 2-3 пъти седмично и изправям със сешоар. Приемам всякакви съвети за продукти и домашни елексири  bouquet

Нямам лилавата топка, обаче по мои наблюдения нито една термозащита не е достатъчна за заглаждане на краища на дълга коса. Много от момичетата тук, и аз включително, сме доволни от серума на Маракеш срещу цъфтящи връхчета като допълнителна грижа - уплътнява ги и наистина не цъфтят.
Иначе ползвам нектара и съм доволна, но и не съм пробвала цимента, защото прецених, че не ми се занимава и за термозащитата да дебна протеин/хидратация. Но и нямам кой знае какви очаквания от този продукт, де - леко заглажда и, надявам се, предпазва. Преди него ползвах олио с термозащита от салон, и то ми харесваше, но ми се е случвало да утежни, ако прекаля с количеството.
ДПШ веднъж месечно мисля, че се препоръчва, ако не ползваш много стилизанти - лакове, пяни и т.н., след него можеш да слагаш всякакъв балсам/маска.
Ако синия на Лореал имаш предвид Про-кератин-нещи си, да знаеш, че си е доста силен протеин. Аз го комбинирах само с хидратация, иначе много втвърдява - но съм с фин косъм. По някое време почна да ми дразни скалпа, и го отбутнах на майка ми, която пък много си го хареса - но тя е с плътна коса, която иска само протеин.
Лореал не се славят с щадящи кожата шапоани, да си имаш едно наум, но то и от скалп до скалп има много разлика. При мен едни продукти са ок, други - катастрофа, а трети почват да ме дразнят на втория-третия ден след измиване.

В този ред на мисли, понеже мия обикновено на 3-4 дни, и към този момент определено скалпа си ме дразни, все съм си мислила, че е от себума. Докато открих Филип Кингсли No scent, no color или нещо подобно - гаден, течен, много не-икономичен и все пак вълшебен продукт, след който имам чувството, че и месец да не мия, няма да усетя нищо. Обаче си е хидратиращ и след него повечето ми маски не стоят добре. Имате ли идея за нещо подобно, но поне балансирано?

Виж целия пост
# 296
GatoNegro, мисля че на Филип Кингсли този със зеления етикет пак за чувствителен скалп е малко по-балансиран, особено след по-редовна употреба. Редувах си го с всякакви маски. Иначе има един тоник за почистване на скалпа на Mediceauticals, който се ползва за 5 мин. преди шампоан и много помага, и Керастаз и Лореал си слагах после без проблем. В началото като ми се беше раздразнил скалпа слагах през миене, сега и един път на 10 дена да сложа ми е окей скалпа вече.
Виж целия пост
# 297
Моля ви препоръчайте хубав финиш за непокорна (наелектризирана) коса?  Hug bouquet
Виж целия пост
# 298
Благодаря, Линда. Ще ги пробвам, особено ми допада идеята с тоника, понеже ще мога да си въртя сегашните продукти, които си харесвам.  bouquet

Финиш не мога да препоръчам, и аз съм в търсене на нещо, което хем пази от влага, хем не утежнява. Наелектризирането не е ли по-скоро свързано с облеклото?
Виж целия пост
# 299
А на Parlux кой сешоар бихте препоръчали? Този, който се води Light дали е добър избор?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия