Професионални серии за коса - тема 114

  • 118 281
  • 740
# 330
Червената има и протеини.. За коса, непонасяща протеин не е толкова супер хидратираща.. Peace
Виж целия пост
# 331
prinzesata, зная че ползваш и много харесваш Нектар Термик. Само като термозащита ли го ползваш или винаги слагаш независимо дали има термична обработка след това?


 Факт....Самото име на тоя финиш предполага ползване на топлинен уред,за да се активират съставките му. Бри, винаги ползвам поне сешоар. Може да не суша до край,но гледам поне малко да подсуша,защото иначе трябва да ходя с часове с мокра кратуна  Laughing та.. винаги ползвам термо. Алтернативата,която дава същия ефект е хайверената алтерна,но...Нектара ми е по-любим. Косата ми обича силикон и това си е  Grinning.
Виж целия пост
# 332
Дами, можете ли да препоръчате изпитани и ефикасни продукти за слънце защита на косата по време на плаж.
Косата ми е суха и боядисана, без поддръжка става на метла. Sad
Виж целия пост
# 333
prinzesata, зная че ползваш и много харесваш Нектар Термик. Само като термозащита ли го ползваш или винаги слагаш независимо дали има термична обработка след това?


 Факт....Самото име на тоя финиш предполага ползване на топлинен уред,за да се активират съставките му. Бри, винаги ползвам поне сешоар. Може да не суша до край,но гледам поне малко да подсуша,защото иначе трябва да ходя с часове с мокра кратуна  Laughing та.. винаги ползвам термо. Алтернативата,която дава същия ефект е хайверената алтерна,но...Нектара ми е по-любим. Косата ми обича силикон и това си е  Grinning.

prinzesata bouquet
Виж целия пост
# 334
Здравейте момичета. Мисля да поръчам противокосопадни ампули. Колебая се между Керастас, Лореал и Виши. Може ли малко мнения по въпроса. И по този повод ще съм благодарна ако някой има код за отстъпка.
Виж целия пост
# 335
Гледам, доста мами сме имали проблем с косопада след раждането..Та искам да споделя при мен какво се случи и дано съм от полза..Та след раждането косата страшно много ми опасна, отделно отзад на тила ми се появи едно плешиво петно, което растеше с дни докато не стигна 5см в диаметър..Косата ми падаше на снопове и петното растеше..Съответно пробвах страшно много продукти, домашни лекове и какво ли не..Единственото което при мен помогна, за да спра косопада бяха ампулите на напира, които се водят за много силен косопад, една кутия ми помогна и косопада спря..След това взех три кутии денсифик, вече съм на средата на втората и имам цели нови снопове коса, отделно цялото петно се покри с коса и сега там имам един голям кичур дълъг половин педя...Дано съм била от полза..Дори за дългия пост  Hug Peace
Виж целия пост
# 336
Момичета нещо се случи с моя скалп, тази сутрин измих косата по обичайния начин, с червения Ш на Тиджи и след като се изсуших видях че цялото ми чело е побеляло от суха кожа, която пада на едри люспи, само отпред е това, точно на бретона, не ме сърби, не ме дразни, но изглежда ужасно! Като напукани пети направо  #Crazy
Вчера бях пригладила бретона с лилавата топка и бях вързана и много ме съмнява, че нещо се е случило от там. Сега обаче не знам какво да правя, трябва да го махна това нещо по някакъв начин, моля дайте съвет  Confused
Виж целия пост
# 337
Момичета, има въпрос към тези от вас, които имат слънцезащитни спрейове за коса, независимо на коя марка са - имат ли в състава си алкохол?  Hug
Виж целия пост
# 338
Bobinaaa, вземи от аптека противопърхотен шампоан и измий няколко дни с него... Или намажи скалпа с чист алое вера гел (пак от аптека или от зоя-магазина)... Изсушила си си скалпа, виж кой шампоан ти изсушава или ти идва доста агресивен и го ползвай по-рядко... Аз съм така след шампоаните на Керастаз или след някой масов шампоан от суперите... Пърхот, сух скалп и сърбежи... Sad
Виж целия пост
# 339
Мисля си, че е комбинация от ДПШ на Лореал плюс лилавата топка дето цял ден ми беше в корените. Но направо се изплаших, аз защото се суша без огледало и като се погледнах беше мноооого страшно. Четох и за масаж на скалпа с морска сол. Иначе ще измия с кетозала довечера, колкото и да не ми се иска  Sick
Виж целия пост
# 340
ДПШ на Лореал и за мен се оказа най-гадния шампоан, с който съм си мила главата. Направо ми опъна скалпа от сухота. Реших да го изхабя като течен сапун, за да не хвърлям, ами след два дена кожата на ръцете ми изпръхна и побеля ooooh!
Пробвай с алое вера, както е казала и Лунна пътека, или някакво натурално масло (невен най-добре).
Виж целия пост
# 341
Има промоция в рибата на слънцезащитен ш+маска на Lakme с подарък олио за 41.80 лв до събота е май промоцията.
Виж целия пост
# 342
Някоя от вас ползвала ли е пресата за коса на CHI ? Също така какво е мнението ви за пресите на GHD и откъде в  България мога да си намеря такава ? Виждам , че в enzo.bg предлагат такава преса GHD , но незнам дали е real или fake ? Много не му вярвам на този сайт   ето  Thinking https://www.enzo.bg/ghd/v-gold-za-izpravjane-na-kosata/
Виж целия пост
# 343
Аз искам да попитам,някой ползвал ли е шампоана на Palmer''s и доволни ли сте?

https://www.palmers.bg/Olive-Oil-Formula-PALMER60S-COCOS-FORMULA-SHAMPOO-7-90.htm
Виж целия пост
# 344
Ползвам кремове за тяло и бюст само на Палмърс като понякога сутрин мажа и на лицето. За мен това са най-добрите кремове, които съм ползвала изобщо. Не знаех, че имат и шампоани, не купувам дрогерийни шампоани, но следващия път ще погледна. Благодаря, че ме светна. bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия