Слънцето все по-силно грее, в коремчето на мама ОКТОМВРИйчето лудее! - Тема 6

  • 42 399
  • 736
# 75
Лизи, Кети, това са страхотни новини. Аз утре съм при ендокринолога да видим какво ще ме прави с тези мойте резултати. Да се надяваме всичко да е наред   Simple Smile
Виж целия пост
# 76
Супер новини, Лизи!
Виж целия пост
# 77
Стискаме палци всичко да е наред при всичкии  Praynig Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 78
Леле, мамчета, доста сте изписали  Hug
Връщам се да чета всичко подробно от началото...
П.С. Страхотна темичка, както винаги  Wink
Виж целия пост
# 79
Някой беше споменал за мобилно приложение, в което могат да се качват снимки. Това, което съм си свалила, е удобно, но няма такава опция. Сеща ли се някой за такова?
Виж целия пост
# 80
В pregnancy+ има къде да се качват
Аз ползвам ovia pregnancy и там също има къде
Виж целия пост
# 81
В nurture има за качване на снимки!
Виж целия пост
# 82
Благодаря ви, ще ги погледна.
Виж целия пост
# 83
Ама защо всички са на английски?!? Искам някое и на БГ, дето и снимка да си кача и да е шаренко  Laughing Laughing Laughing Laughing Joy
Виж целия пост
# 84
Бременност tracker. На БГ е или по скоро е преведено някой думи са странно преведени но се разбира всичко. Има за снимки и инфо за всяка седмица .
Виж целия пост
# 85
Нещо не го намирам. С каква картинка е? Simple Smile
Виж целия пост
# 86
Записвам и аз да ви следя, много е хубава темичката  bouquet

И аз ползвах Pregnancy +, но след 15 седмица не ми отваря статиите за седмицата и за деня и не иска да ми показва примерни снимки от ултразвук освен ако не си купя приложението. Ще имат да вземат...
Виж целия пост
# 87
Здравейте прекрасни!
Бързам да се отчета от прегледа- както се изрази АГ, имаме си прекрасна, срамежлива, мързелива кифла! Simple Smile На момата всичко ѝ е перфектно за седмиците ( 17 + 1) , не ме излъга 6-тото чувство😍...
Измести ми се термина от 29.10 на 02.11.
А Аг спомена, че според нея ще пренасям  поне с 1 седмица, ама Божа работа. Иначе куклата е 180гр. и 15см. И бях обещала да питам за ниската плацента, ами вдигнала се е и се е оформила много добре по предна маточна стена, което било предпоставка за по- късно усещане на ритничета, някъде след 19гс. Та аз и тази тема вероятно няма да съм ги усетила... Simple Smile
Виж целия пост
# 88
В приложението 280 days от календара за всеки конкретен ден може да се качва снимка Simple Smile
Виж целия пост
# 89
Рали в оранжев фон и с една мама е с розова блузка снимано все едно отстрани  като го напишеш в гугъл плей е 5тото подред и пише календар на бременността 😂 (жестоко се изразих)
Амалинка супер новини. Щом всичко е наред и ритниците ще дойдат . И ние си ги чакаме още  Hug Погали пупата  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия