Откраднат живот - тема 19

  • 75 750
  • 745
# 240
И аз смятам, че няма смисъл от нов сезон, тъй като основните сюжетни линии горе-долу ги завършиха.
Но неколкократно в темата се спомена, че ще има продължение. Това продължение трябва да го запълнят с някакъв сюжет и не виждам на какво ще стъпят сценаристите, освен досегашните интриги.
Аз също се надявам на по-добри сценаристи и евентуално нови герои и завръзки.
Виж целия пост
# 241
И аз не бих понесла още един сезон с драми между Тасев и Добрева, така че, ако сценаристите четат тук, моля да го имат предвид. Embarassed

Е нали Шопов многократно каза, че с Григорова няма да участват другия сезон.
Това, кога го е казал?

В някаво предаване, ама сега хич не се сещам Wink Като ми дойде в главата ще ви кажа.
Шопов не е казвал такова нещо, имаш някаква грешка.
И аз смятам, че е грешка, в "Комбина" дори и не са ги питали за нов сезон, камо ли да казват, че няма да участват.
Виж целия пост
# 242
Няма да е зле да ни покажат малко истинска борба против корупцията.
Виж целия пост
# 243
Няма да е зле да ни покажат малко истинска борба против корупцията.

Каквато има в България Wink
Виж целия пост
# 244
То и американското здравеопазване не е идеално, но чак такова нещо не виждам в Анатомията. Може някакъв оптимизъм да се види. Аман от смърт.
Виж целия пост
# 245
Аз пък искам да има продължение, че този финал хич не ми хареса.
Виж целия пост
# 246
Финала си беше добър и ако остане така всичко си е почти на мястото. Продължение обаче ще има и ако не надскочат себе си нещата ще започнат да клонят към някои от сезоните на столичаните с политика, власт и корупция. Иначе и аз смятам че основната тема отдавна се изчерпа и нов сезон по нея ще бъде много скучен. От изтеклата информация и предположенията витаещи из нета се вижда че за съжаление нищо хубаво не може да остане задълго в този сериал и щели да се постараят да включат още драма там където се вижда някаква светлина. Тъпо.
Виж целия пост
# 247
Финала си беше добър и ако остане така всичко си е почти на мястото. Продължение обаче ще има и ако не надскочат себе си нещата ще започнат да клонят към някои от сезоните ...

Mission Impossible.
Виж целия пост
# 248
На мен също не ми хареса финала, но забелязвам, че повечето сериали имат ужасен финал... като Отчаяни съпруги, бягство от затвора, дневницире на ванпирите и колко още... не знам кои сте гледали от тях, но аз не бях доволна от ничий финал.
Виж целия пост
# 249
Първия път се наложи да гледам финала набързо и наистина не ми хареса особено вероятно защото очаквах много повече. Сега когато го изгледах на спокойствие и забелязах много от детайлите които ми убягнаха първия път мисля че схванах по-дълбокия замисъл и ми хареса като цяло. Кое точно не ви хареса?
Виж целия пост
# 250
На мен не ми харесва идеята, че починаха едновременно двамата. Дадоха Анна като призрак-зомби, което не знам какво трябваше да означава ... цялата история с взимането на парите на Тасев не знам защо въобще беше въвлечена ... доста недообмислено ... мазов и хинова можеше да имат вариант да имат дете, а не да й отрежат тръбите в последните епизоди ако това е наистина финала на сериала Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Мазов и Хинова сигурно ще имат дете, докато забременее, докато го износи и в последната серия на новия сезон ще си родят някой Георги или Катя. Така си му е ред.  Simple Smile
Има какво да нищят в новия сезон, само да не намесват политиката, че тогава наистина ще загубят зрителите. Достатъчно е редовно да четат тук.  Joy
Виж целия пост
# 252
мазов и хинова можеше да имат вариант да имат дете, а не да й отрежат тръбите
Че те имат вариант. Моят "вариант" до преди малко 'найш к'во силно рева...
Пък и нали едната махнали, пък другата била запушена. Колко бебета от такива запушени тръби се пръкват, ако знаете...
Виж целия пост
# 253
На мен не ми харесва идеята, че починаха едновременно двамата. Дадоха Анна като призрак-зомби, което не знам какво трябваше да означава ... цялата история с взимането на парите на Тасев не знам защо въобще беше въвлечена ... доста недообмислено ... мазов и хинова можеше да имат вариант да имат дете, а не да й отрежат тръбите в последните епизоди ако това е наистина финала на сериала Simple Smile
Камбуров искаше да остане верен на принципите си и до последния си дъх да отстоява истината. Умря достойно според мен без да се поддаде на натиска да се предаде и откаже. Генадиев първия път след наръгването с ножа във връзка с размяната на бебетата оживя. Жаждата за власт му донесе инфаркт и пак го спасиха. Схемите за кражба на пари от болницата с които купи колата му се върнаха с катастрофа. Е на третия път стомната се счупи (поне така изглеждаше). Повечето които бяха на нож си простиха, казаха че се обичат въпреки всичко, израстнаха и продължиха напред. Професорите нямаше как да се впишат заедно там и всеки от тях си остана със своята истина. Появата на Анна е замисъл който вероятно ще се прояви в следващия сезон. Борис стана беден за да опознае и другата страна на монетата, малко да се приземи и да се огледа кой ще остане до него и ще го обича въпреки променените обстоятелства. Очаквам чувствата им да станат взаимни. Мазов и Хинова ще имат дете. Докато не изрежат всичко могат да имат. Нужно е обаче промяна в отношението на Мазов към децата и е логично да има изпитания през които да преминат.
Виж целия пост
# 254
Според мен когато в сериал, така и в живота, двама души починат едновременно. Смъртта на единия става по-незначителна от тази на другия ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия