Февруарки 2018

  • 50 193
  • 736
# 165
"9месеца без цикъл, ама в ПМС " "Simple Smile))

това много ми хареса Simple Smile

иначе аз днес отидох при един приятел на ехограф и видяхме плодния сак, с който всичко изглежда нормално Simple Smile точица не видяхме, защото уговорката беше без вагинален ехограф :Д (мъж е на сестра ми Simple Smile) и също мисля да си запазя час при Щерев за след седмица-две.

сега съм на гости на сестра ми, която имаше пухкав финал преди месец и сега тренирам. малко ме беше страх в началото, но после свикнах Simple Smile само с плача ми е трудно да свикна и ми се къса сърцето като плаче малкия мъж... но като цяло е доста забавно занимание Simple Smile постоянно нещо се случва Simple Smile

Виж целия пост
# 166
Момичета, пуснах покани за групата, но почти всички ми връщате, че нямате. Довечера пак ще видя,че сега не ми дава от телефона, а ме мързи да пускам лаптопа и на работа не мога.. Моля за търпение и се извинявам.
Тренирай, трениай..ама с твоето ще е друго. И да постоянно нещо се случваше. Аз имах проблем с едната гърда и цедях, и кърмих, и гащи сменях, и стерилизация на шишета, колики.... На 2-3часа денонощно Като стана на три месеца бях много,много уморена...запиваг за секунда и 5 мин да имах лягах и спях..хихихи Оглеждах пейките в парка с копнеж, но щом спре количката и рееев.. Но са много много много сладки мигове. И определено пак искам. Малко се плаша как ще е с две.И дано кърменето потръгне от началото добре.но както доиде..
Виж целия пост
# 167
Някакъв човек в пет сутринта се мъчеше по колата.. В резултат ме събуди... въртях се, въртях се и станах... Лоши хора Tired Стискайте палци, днес ми е прегледа  baby_neutral
А може да е от някакви настройки на нашите профили. Може довечера да ни метнеш групата на лични и ние да се опитаме да се добавим, а ти да удобриш заявките затова Hug
Виж целия пост
# 168
Erinne, много стиснати палчета от мен. Дано всичко е наред на прегледа.

Момичета възможно ли е от неофолика да ме боли главата? Направо ще ми се пръсна от както го пия 3х3.
Виж целия пост
# 169
Стискам палци и веднага да кажеш как е минал.
Да кажа какво знам: Болките леки и не постоянни са си нормални. Зацапване 2-3дена около цикъла също, но да няма прясна кръв. Ако е повечко-лежете  и лекар. Но шпа се пие не заради вас и заради болката, която чувствате, а за бебето- за да се отпусне мускулатурата на матката, да не се свива и отпуска мускула ...да няма контракции...
 пак за ФБ. Довечера мисля да добава мъжът ми 😂 за малко и да тествам. Тя нали тайна група- не би трябвало да може да я виждате. Извинявам се още веднъж. Малко бавно ще стане явно.
Виж целия пост
# 170
Аз имам само главоболие, но е ужасно. Дано скоро от шуми, че и в работата съм неадекватна.
Виж целия пост
# 171
Момичета, мисля към края на месеца да отида на един ехограф в "др. Щерев" , виждам отзивите са добри..имам си друг доктор попринцип, но техниката е по-стара Simple Smile Съвет за кой специалист да запиша час ?
Иначе между "др.Щерев" и  "Полимед" , кое бихте предпочели ? За София става дума... newsm78
Виж целия пост
# 172
Момичета поканите за Фейсбук групата са ви в пощите, а не във фейсбук. И аз дълго я търсих в ФБ и после я открих в пощата си.
Виж целия пост
# 173
О, благодаря ти, piti, сега видях, че има покана в пощата. Simple Smile Присъединих се.
Диди-ту, благодаря за труда! Simple Smile Да ни е честита групичката и да споделяме много хубави емоции в нея!
Виж целия пост
# 174
Аз имам само главоболие, но е ужасно. Дано скоро от шуми, че и в работата съм неадекватна.
Мен ме болеше главата 2 дена докато не пих кафе. След като пих,почти веднага ми мина. Може би ми пада кръвното без кафе. Май ще,трябва да си купувам апарат за кръвно  Grinning
Виж целия пост
# 175
И аз си намерих поканата  Embarassed Имам 100 рула в пощенската кутия и не знам точно къде беше разпределена Joy Но я докопах bouquet
Виж целия пост
# 176
И мен ме боли главата днес, вероятно от преумора, защото тези дни прекарвам прекалено много време пред разни екрани. .Кафето вече дори не си помислям да го спирам, след като миналия път полудях и подлудих всички около себе си докато се опитвах - издържах 2 дена и до там  #Crazy Намалих го на 1-2 , че преди бяха 3-4..

Вече съм във Фейсбук групата и ще пиша основно там, че от телефона не ми е удобно да влизам във форума  Heart Eyes
Виж целия пост
# 177
Аз нямам още имейл за фейсбук групата.
Виж целия пост
# 178
Прегледа мина - видя се мехурчето - размерът точно отговаря на 6г.с. Успокои ме доста Heart Eyes Каза, че матката ми е с шантава форма и затова ме боли - приличала на двурога - на мен ми изглеждаше като бобче  Joy И каза да пия ношпа, витамин д, фолиева, омега 3, б 12. Аз си ги пия и така bouquet След 2 седмици ще се видим пак и тогава вече трябва да се види малко ембрионче.
Виж целия пост
# 179

Erinne, браво много се радвам.
На какъв ехограф те гледа? Мен ме гледа на коремен и се видя кръгло мехурче.
Направи ли ти картон ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия