За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 55

  • 43 861
  • 752
# 360
Пий Лецитин веднага и довечера преди лягане пак. Дозата до решаване на проблема беше мисля 4 таблетки, аз обикновено пия по 3. До ден, два ще се оправиш!
Много ти благодаря! bouquet От 1200мг, нали?
Виж целия пост
# 361
Да, от 1200 мг. По принцип подобни запушвания се случват точно при намаляване на кърменията. Та си дръж Лецетина наблизо, после и при отбиването може да потрябва.
Виж целия пост
# 362
Да, от 1200 мг. По принцип подобни запушвания се случват точно при намаляване на кърменията. Та си дръж Лецетина наблизо, после и при отбиването може да потрябва.

Мерси! Peace
Дано не съм позакъсняла, че дискомфортът е от известно време, пих лецитин, после спрях, сега пак ще пия. Надявам се да отмине.
Виж целия пост
# 363
Да, от 1200 мг. По принцип подобни запушвания се случват точно при намаляване на кърменията. Та си дръж Лецетина наблизо, после и при отбиването може да потрябва.

Мерси! Peace
Дано не съм позакъсняла, че дискомфортът е от известно време, пих лецитин, после спрях, сега пак ще пия. Надявам се да отмине.
Не варвам да си закъсняла, давай на бебето да суче по-често от тази гърда. Ако ти стане много некомфортно и имаш помпа, може да вземеш топъл душ и после с помпата да се опиташ да отпушиш канала.
Виж целия пост
# 364
Скрит текст:
Да, от 1200 мг. По принцип подобни запушвания се случват точно при намаляване на кърменията. Та си дръж Лецетина наблизо, после и при отбиването може да потрябва.

Мерси! Peace
Дано не съм позакъсняла, че дискомфортът е от известно време, пих лецитин, после спрях, сега пак ще пия. Надявам се да отмине.
Не варвам да си закъсняла, давай на бебето да суче по-често от тази гърда. Ако ти стане много некомфортно и имаш помпа, може да вземеш топъл душ и после с помпата да се опиташ да отпушиш канала.
Имам помпа, ще опитам. Peace
Виж целия пост
# 365


Някой ползвал ли е такава шапка? Търся отзиви, защото малкият обожава да го поливам с душа, но не дава да мия косата, нея я поливам с канче.

Скрит текст:

Големият започна да я харесва късно, към 2 годинки. Дребната я мрази от първия миг, моментално я сваля, миенето на главите и на двамата е мъка. Но като цяло е удобна, и то много, стига детето да търпи такова нещо на главата си
Виж целия пост
# 366
Скрит текст:


Някой ползвал ли е такава шапка? Търся отзиви, защото малкият обожава да го поливам с душа, но не дава да мия косата, нея я поливам с канче.

Скрит текст:
Големият започна да я харесва късно, към 2 годинки. Дребната я мрази от първия миг, моментално я сваля, миенето на главите и на двамата е мъка. Но като цяло е удобна, и то много, стига детето да търпи такова нещо на главата си
Мерси! Ще пробвам. Peace

Скрит текст:
Сега остава да открия къде се продават.
Виж целия пост
# 367
На Органикс бисквитките (тези кръглите) не са лоши, с банан и нещо си бяха, но са много малко, а цената им е огромна. Харесвам на Холе ( в жълтата опаковка, синята с плодовете са кисели, малко са и са ронливи), ДМ-ските- с ябълка са най-вървежни, чистите спелтови са много корави, въпреки, че и от тях съм давала. Тези с маслото не съм давала, понеже имат и мляко в съдържанието.
Виж целия пост
# 368
Такава козирка има на много места:

https://shantavo.bg/bebeshka-shapka-za-kypane

http://kasida.bg/bebeshka-kozirka-za-kypane-farlin-rozovo-80-418.html

https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0-9463529/%D0%BA%D … D0%BE%D0%B2%D0%B0

https://www.olx.bg/ad/nova-detska-predpazvascha-shapka-kozirka-z … etsa-ID5mAp2.html

По едно време мислех да взема, ма докато мислех, баткото порасна и вече си дава главата назад, като го къпя, и не пищи. Малкият пък го поливам направо с душа, пръхти здраво, но не се оплаква. Дано ви помогне да заобичате къпането! Но пък как му миеш косата, като е защипан с тая козирка?  Thinking
Виж целия пост
# 369
 N_S_O , мерси за линковете. Peace
Виж целия пост
# 370
Такава козирка има на много места:

https://shantavo.bg/bebeshka-shapka-za-kypane

http://kasida.bg/bebeshka-kozirka-za-kypane-farlin-rozovo-80-418.html

https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0-9463529/%D0%BA%D … D0%BE%D0%B2%D0%B0

https://www.olx.bg/ad/nova-detska-predpazvascha-shapka-kozirka-z … etsa-ID5mAp2.html

По едно време мислех да взема, ма докато мислех, баткото порасна и вече си дава главата назад, като го къпя, и не пищи. Малкият пък го поливам направо с душа, пръхти здраво, но не се оплаква. Дано ви помогне да заобичате къпането! Но пък как му миеш косата, като е защипан с тая козирка?  Thinking

Козирката минава през челото, цялата коса е над нея Simple Smile
Виж целия пост
# 371
И ние имаме такава козирка, не му влиза в очите и ушите вода и мирува. Натискам главата назад и поливам смело с душа.
Тук има и с ушички - https://bebeshoci.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82 … D1%87%D0%BA%D0%B8
Виж целия пост
# 372
Аз пак да питам за една марка детски храни - Semper. Като беше дъщеря ми по-малка съм вземала от плодовите им пюрета и тя ги обожаваше. Сега гледам манджите им над 12 месеца и се чудя дали да взема - някоя от вас давала ли е? Забелязвам, че имат подправки - бял пипер, дафинов лист, мащерка , риган.
Цените им са по-високи от другите марки, но не съм сигурна дали цената отговаря на качеството в случая.
Виж целия пост
# 373
prolet_inchen , мерси и на теб за инфото.

mardji1 , купувала съм 2 пъти, но плодови пюрета за 6м. Не са лоши, но не ми харесва това, че имат царевично или оризово нишесте в състава си. По-гъсти са и на този етап ги избягвам. Едното даже си стои неотворено вкъщи.
Виж целия пост
# 374
missence, стана ми интересно ти каква марка пюрета даваш? Само любопитство, ако искаш, не отговаряй!  Blush
Просто защото спомена май всички познати ми марки като такива, които не даваш.  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия