Пазаруване от Amazon - тема №67 /01.06 - 30.06/

  • 123 784
  • 830
# 135
adidas UK7 - 10 евро
http://it.buyvip.com/ref=pe_219891_136052271_dpi9?src=email& … f=qd_women_eb_1_0

червени стилето - 39 номер - 23
http://it.buyvip.com/ref=pe_219891_136052271_dpi4?src=email& … f=qd_women_eb_1_3

черни 40 номер -15,50
http://it.buyvip.com/ref=pe_219891_171600171_dai?src=email&s … f=qd_women_eb_1_0
Виж целия пост
# 136

И да попитам марката RIVER SKIN говори ли ви нещо? Качеството и дали съответства на размера ме интересува. Ето това хванах за майка ми http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B01782VRSG&cAsin=B0177ZF5M8&fc=1 , но тя е L и се чудя струва ли си да го разхождам...
Благодаря предварително  bouquet


На мен ми изглеждат много добре якетата им. XL ли си хванала? Ако си отговаря на размера и е голямо на майка ти бих го купила от теб. Peace
Да , XL . Мисля, че си струва да го видим на живо. Една дама ми пис ЛС преди теб , но като го получа ще те държа в течение  Peace

Детските Asics умалени ли са? За възрастни знам, че почти всичко трябва да се поръчва +1, но детски до сега не съм купувала. Тези ми се появиха от някъде и то точно след като са блокирали парите за првдната поръчка http://it.buyvip.com/#page=d&asin=B01NBI9148&cAsin=B01FSX29FM&fc=1
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 137
Благодаря на всички, които се включиха със съвети. Имам достатъчно наличност в сметката ми. поръчката е на стойност 33е + 20е доставка. Днес направих поръчка за 139е и си мина без проблем. Пробвах да потвърдя поръчката и данните на кредитната ми карта Master Card през акаунта и сега гледам една блокирана сума в онлайн банкирането ми, ама не мога да разбера дали са успели да блокират тези 53е.  newsm78

Така ми изглежда поръчката в момента.


Като натиснеш този много дългия тъмен бутон влизаш в поръчката си и ако там най-отгоре няма голямо и сиво поле със някакво предупреждаващо съобщение, значи е минало плащането.

Ето това е предупреждаващото съобщение, че плащането не е минало в италианския и в испанския ВИП. За немския нямам пример. Ако нямаш такова значи всичко е ОК.






едит: Щом няма, значи всичко е наред.
Виж целия пост
# 138
Няма такова сиво поле! Дори ми пише очаквана доставка 01/06/2017 Simple Smile
Благодаря Ви още веднъж!
Виж целия пост
# 139
мъжко кожено яке SIR RAYMOND TAILOR (3XL) - 31 euro
http://it.buyvip.com/ref=pe_219891_179724291_dsmi2?src=email& … ref=qd_men_eb_1_7

бтв. Преди седмица бях поръчала това  http://it.buyvip.com/ref=pe_219891_179724291_dsmi2?src=email& … ef=qd_men_eb_1_23  но ми го отказаха.  Confused
Виж целия пост
# 140
Благодаря Banshee, поръчах го. Ако го изпратят, пък ако и е истински 3ХЛ размер, направо ще трябва да почерпя.  bouquet
Не се надявам много
Виж целия пост
# 141
Мъжко яке http://es.buyvip.com/ref=pe_220051_185780311_dsmi5?src=email& … ef=qd_men_eb_1_15 ,XL
Виж целия пост
# 142
http://it.buyvip.com/#page=d&asin=B06XKBLJ86&cAsin=B00YB … amp;ref=qd_ic_t_d кожено яке Maze XL
Виж целия пост
# 143
кожено яке - http://it.buyvip.com/#page=d&dept=women&sale=A2SRSF366UX … qd_women_eb_1_118
Виж целия пост
# 144
Поръчах тази кафемашина, но не мога вече да я откажа. Някой назад се ядосваше, че я е изпуснал, така че  като дойде  мога да я дам.

http://de.buyvip.com/ref=pe_180791_188290511_dshi1?ie=UTF8&s … ef=qd_home_eb_1_1

Получих много съобщения, но нека първо я получа, че след 16 евровите емоции не смея да се надявам много. Ще пиша ако дойде.  Hug
Поръчана е на същата цена.

Desigual 39n. 9E
http://it.buyvip.com/ref=pe_219891_187018001_dai?ie=UTF8&sal … f=qd_women_eb_1_1
Виж целия пост
# 145
бански L -8 евро
http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B06XGHTX92&cAsin=B06XG … p;ref=qd_ic_img_d
Виж целия пост
# 146
Тези кафемашини доставят ли ги извън Германия или трябва да се използва превозвач?
Виж целия пост
# 147
Вчера получиих и последните порьчки
Боти http://it.buyvip.com/#page=d&asin=B01BYJ8RJ6&cAsin=B010V4V5SU&fc=1 - отговарят си ,много удобни.
Ризи ХЛ .сьщо номера отговаря http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B01N1M7VLS&cAsin=B01L2BHYGI&fc=1
и  http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B01N2NRSH0&cAsin=B01LY01PB2&fc=1.
Виж целия пост
# 148
Много ме е яд, че изпуснах кецките на Desigual  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 149
Последен ден ВИП  no cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия