Антисоциални/интровертни/темерутковци

  • 69 521
  • 760
# 375
На мен ми звучи точно като измама. Ти в САЩ ли живееш?

Не, в БГ съм си  newsm78
Виж целия пост
# 376
Измама е!Мисля,че спада към фишинг измамите.Много често срещана,на мен два пъти ми се случва с един гардероб.Първият писах на сайта в който бях побликувала обявата и те го блокираха.Вторият сигурно е бил същият с нов акаунт,игнорирах го и се приключи.Два дни по-късно се обади нормален човек и взе гардероба.

Сори за спама,но нямаше как да не отговоря.
Виж целия пост
# 377
Как сте днес, интровертчета?😀 Работите ли, комуникирате ли? Аз съм на работа, все още сама, няма и хора днес, така че може да се каже,че съм ОК. Ще почивам чак в събота, чакам деня с нетърпение, за да си почина от всичко.
Виж целия пост
# 378
Да заспиш сред верни другари  Heart Eyes



Поздрави от мен на една от любимите ми темички във форума  Hug Flutter
Виж целия пост
# 379
Аз съм вкъщи днес. Мъжът ми е дежурен и ще се прибере утре, и съм сама цял ден и нощ.
Виж целия пост
# 380
20 неща, които само интровертите ще разберат  Peace
Виж целия пост
# 381

 Hug bouquet

Всичко, без 12 и 16. И донякъде 19.
Виж целия пост
# 382
Леле......а това аз ли съм го писала? Grinning Всичко,което е написано е абсолютно вярно за мен! Радвам се,че го прочетох!
Виж целия пост
# 383
И аз се открих във всеки ред. Blush
Виж целия пост
# 384
И аз - на 100%  bowuu
Виж целия пост
# 385
Без две, три точки и за мен отговаря.

За онова, че си мислим, че сме неразбрани, не знам дали си мислим само или просто е така. Като че ли малко хора ни разбират, а повечето смятат, че е лошо да си интроверт.
Виж целия пост
# 386
Онзи ден бяхме в обедната почивка с колежките навън.И едната (най-приказливата) каза: "Ох днес ми е много тъпо,и само мълча.Като онези,хора,които само мълчат по цял ден.Оле,колко ли им е гадно,то е ужасно да мълчиш цял ден!".И аз й отговорих "Ами и аз обичам да мълча, даже предпочитам.Има различни хора,някои са интровертни,други са екстровертни" и на мига бях посечена ,друга колежка каза " А,да,бе ,правят се.Как може да не обелиш една дума цял ден,това не е нормално.Или да си сложиш слушалки в ушите и да слушаш музика,аз не мога така,ще се побъркам." .И третата колежка заключи " Аз с такива хора трудно се разбирам" . И аз направо се зачудих къде се намирам,какво правя с тези хора? Дори и при намек,че ти си такъв човек,продължават да критикуват.......
Виж целия пост
# 387
И като почнат с това кое е нормално и кое - ненормално... Rolling Eyes Но the unconscious е права - за повечето хора наистина е лошо да си интроверт. Онзи ден в една тема някой сподели личностен тест, който съм правила и преди и си спомням, че ми излезе, че съм над 90% (не си спомням точните проценти) интроверт. Сега пак излезе така - 97%. И на други им бяха излезли високи проценти и се успокояваха, че поне техните не са най-високи, значи не били най-зле...
Виж целия пост
# 388
Колежките са си отровни, то е ясно. Мен ме е яд, когато близките не проявяват разбиране
Виж целия пост
# 389
И като почнат с това кое е нормално и кое - ненормално... Rolling Eyes
Любимо ми е някой да ми обяснява какво било нормално.  Laughing По такива теми, с такива хора особено, съм се отказала да водя дискусии.

Майка ми например е от хората, които не го разбират. Постоянно ми натяква колко се изолирам и че не било "нормално"....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия