Дългото чакане след трансфер - Тема 62

  • 87 087
  • 737
# 705
То хубаво да пусна и в събота тест, но нямаме работеща лаборатория...така че ми остава само теста утре. Пък и според таблицата на изчистване утре би трябвало да ми е около 70мл чхг, като ми излезат резултатите се надявам да са по-високи и така евентуално да стане ясно. Отделно от вчера правя всеки ден тест Blue Dreams и следя дали чертата става по тъмна или по светла, ще направя и в събота....направо този оветрил ме побърка:)
Виж целия пост
# 706
Около 20 лв. беше кръвния в Селена.
Успех на тестовете, момичета. Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 707
Да,извинявай нова съм и пиша малко нескопосано!А и ако з аеш колко струва изследването ЧХГ?
При мен в Димитровград струва 18лв.
Виж целия пост
# 708
А пък аз днес като кихнах и... такава силна рязка болка...сякаш някой ми отскубна десния яйчник. Какво беше това нещо?!?! Пийнах си 2 но шпа за всеки случай.
Виж целия пост
# 709
То хубаво да пусна и в събота тест, но нямаме работеща лаборатория...така че ми остава само теста утре. Пък и според таблицата на изчистване утре би трябвало да ми е около 70мл чхг, като ми излезат резултатите се надявам да са по-високи и така евентуално да стане ясно. Отделно от вчера правя всеки ден тест Blue Dreams и следя дали чертата става по тъмна или по светла, ще направя и в събота....направо този оветрил ме побърка:)

Ако не можеш да пуснеш контролно изследване преди следващия ти Овитрел, по-добре да не правиш изобщо. Ще се объркаш още повече.

Zauberinen на 3ти ден ти е бил трансфера. Успех утре!
Виж целия пост
# 710
Zauberinen, sladkata и 5q, желая ви успех! Стискам здраво палчетата Praynig

И имам едно питане - защо се бие овитрел след трансфер?

Мерси
Виж целия пост
# 711
Мерси много момичета,Бог да ви Благослови!Стискайте ми палци утре,ще ми се пръсне сърчицето от вълнение!
А за това лекарство лично аз не мога да кажа,защото не са ми слагали
..
Виж целия пост
# 712
Здравейте,аз днес ходих за болничен и исках да види доктора на видеозона...не се видя нищо,леки очертания на плоден сак,каза че е тръгнал да се образува,но това не значи бременност,въпреки положителните тестове, и другия Петък пак съм на преглед и каза че трябва да се види вече сак.
Да напомня,трансфера ми беше на 01.07 на 5 -дневни...
А да попитам ако са се хванали двете кога трябва да се видят два сака... или не е така
Виж целия пост
# 713
Здравейте,аз днес ходих за болничен и исках да види доктора на видеозона...не се видя нищо,леки очертания на плоден сак,каза че е тръгнал да се образува,но това не значи бременност,въпреки положителните тестове, и другия Петък пак съм на преглед и каза че трябва да се види вече сак.
Да напомня,трансфера ми беше на 01.07 на 5 -дневни...
А да попитам ако са се хванали двете кога трябва да се видят два сака... или не е така

E , рано е още за сак ! Simple Smile
Какво искаш да видиш  - то няма и 2 седмици от трансфера.
Виж целия пост
# 714
Ами нямам идея какво точно трябва да се види затова отидох и пробвах така или инъче бях в кабинета.... иначе днес са точно 2 седмици-14 дни Simple Smile
Виж целия пост
# 715
Момичета, казвам го с добро. Имайте малко търпение. Тестове на 5 ден и ехографии толкова рано е само още по-голямо напрежение. При налична бременност, дай Боже всекиму има още 8 месеца чакане. За всяко развитие от бременността си има време.
Виж целия пост
# 716
Момичета пуснах кръвен днес 7ми ден оттрансфера и 7ми ден след оветрил 250 резултата е 59,38mlU/ml....какво ще кажете?
Виж целия пост
# 717
Какче, просто без да повториш, за да се види чхг дали расте, няма как да се каже.
Виж целия пост
# 718
Ще кажа, че най-вероятно е положителен:grinning:, но ти си знаеш, че трябва да пуснеш пак да си сигурна. Дано се покачва добре!
Виж целия пост
# 719
Момичета моя опит приключи. Преди малко ми дойде цикъла с 5 дни по-рано, явно тези шушулчета не са били моите бебчета. После ще звънна на ембриоложката и ще спирам лекарствата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия