Десети клас 2017/18 - тема 77

  • 85 594
  • 736
# 705
Днешен тест . Нямало проблеми. Anguished ! Не мога да се добера до повече информация.Grinning
Виж целия пост
# 706
В нашето училище ще е в сряда (днес). Надявам се да е по-хладно и сървърът на МОН да издържи.Simple Smile
Виж целия пост
# 707
Моят син не каза да е имало технически проблеми, но въпросите били или прекалено елементарни, или такива (противоречиви според него, без логика и смисъл) на които не можеш да определиш кой е верния отговор Simple Smile
Не разбрах в крайна сметка как се е справил, но не мисля да отдавам значение на подобен изпит!
Виж целия пост
# 708
И при нас е имало проблеми. Наложило се е да го прави на лаптопа на учителката и също ми каза, че е било толкова обемно, че предала в последните секунди, а даже имало и съученици, които не успели. За какво им е това външно оценяване, щом заради технически проблеми, оценките няма да са реални...
Виж целия пост
# 709
При нас технически всичко е било ок. НО, влязъл някакъв специалист и масово минавал и подсказвал на всички отговорите. Тоест, издържали са и знаещите и незнаещите. Моят убавец в един момент му казал, че може да се справя и сам, та ще видим колко е вярно и това. Rolling Eyes
Смисъл от тези НВО не виждам, докато не се въведе ясен регламент и контрол като на другите матури.
Иначе, децата масово ще излизат след 12 клас с рокли и костюми за стотици левове, но с един word и, поне на елементарно ниво  excel, да не могат да се оправят в 21 век.
Виж целия пост
# 710
Ще правят второ НВО утре заради блокираната система от вторник.
Дано да няма проблем този път.
Виж целия пост
# 711
Класът на щерката бил разделен на групи. Утре изпитът ще правят втората група (заедно с друг клас). Тяхната група не се знае кога и как. Никой нищо не им казвал.
Виж целия пост
# 712
Моят син каза, че е минало идеално. Никакви подробности повече.
А сутринта излезе с една химикалка само.

След 2 часа тръгва за Световна купа в Италия. Стискайте палци.
Виж целия пост
# 713
Стискаме
При нас пък върви сериозно изпитване и моята всеки ден е заумирала от притеснение
Най-зле се оказа историята- що така, не знам
Виж целия пост
# 714
И при нас има пробуждане 🤣🤣, обаче започва първенството по футбол, та не знам как ще съвмести гледането с ученето. По- вероятно е да пренебрегне второто.
Змия, 🤞. Успех!!!
🤞 за всички, при които е колебливо оформянето и ще се борят до край.
Виж целия пост
# 715
Змия, успех на момчето. Да се похвалиш после.

Моята пък прави някакви проекти (на PowerPoint) по АЕ и География.
Но пък каза, че почти са оформени.
Виж целия пост
# 716
Нашата матура беше вчера. Какво е направила, не знам, важното е, че е приключила.

И при нас върви сериозно изпитване и оформяне. Събра и се доста нанагорно, защото пропусна цял месец покрай обмена във Франция и трябва да наваксва. Сега всеки ден я изпитват или прави контролни и класни. Тази ситуация в допълнение с това, че трябва да обръща внимание на гостуващото французойче и да го развежда нагоре/надолу прави нещата още по-забавни.

Французойката е голяма симпатяга, водиха я уикенда цяла тайфа с влака до Пловдив. На връщане ги била градушка, влакът спрял на сред полето и стоял там един час. Пристигнаха с 80 минути закъснение .... Абе купон да става....

Змия, стискаме палци на младежа да е на почетната стълбица. И да се похвалиш после!
Виж целия пост
# 717
Моят син лети за Германия, следващата седмица и до тогава следва да е оформен по-всичко. Ян@ а на дъщеря ти пишеха ли отсъствия през този месец,  моят там ще ходи на училище с младежа, при който ще гостува...
Виж целия пост
# 718
Не и пишеха. Пусна молба до директора. Тя там също ходеше във френското училище, а сега и французойката ходи в нашата гимназия.
Виж целия пост
# 719
Оформяне ли? Какво е това? Моята си е вкъщи с болки в гърлото от близо седмица. Стигнахме до УНГ и май ще се окаже, че цъфтящите липи не й понасят. До понеделник трябва да е с оправен глас, тръгват на турне. Последната седмица ще трябва да прави два изпита сама, но не гледам да се е притеснила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия