"София - Ден и Нощ" - 23

  • 93 654
  • 758
# 510
Сега попаднах на тази снимка във фб и не мога да не споделя с вас чорапите на Митака, направо къртят Mr. Green Laughing , другото на снимката няма да коментирам.


Поне са два еднакви, че онази вечер не бяха Stuck Out Tongue Closed Eyes
Ми те с цветовете на гейското знаме Simple Smile

Гейското знам е дъга, а това са просто чорапи на раета.
Виж целия пост
# 511
Ясен май ще кръшка на Калина с бившата.
Виж целия пост
# 512
Абе, тия дебили верно ли тръгнаха с багер за Свиленград?? И защо, за Бога, му викат трактор?? Dizzy Face
Виж целия пост
# 513
Кой номер епизод беше снощи ,за да го намеря и да го изгледам ?
Виж целия пост
# 514
Вие прочетохте ли статията за Рая, щели да мислят, че е плод на въображението му, демек, халюцинации, не мислех, че могат да паднат по-долу  Joy
Виж целия пост
# 515
Таз Северина,много добре си играе ролята  smile3501 И мимиките и жестовете ,че и интонацията и на гласа са ми перфектни
Виж целия пост
# 516
На мен пък Северина ми направи точно обратното впечатление, че не може да си играе ролята. Когато беше в хотела при мъжът и, все едно си четеше репликите. Едно такова изкуствено.  По-скоро изглеждаше, че репетира нещо, а не се снима във филм.
Идва краят на Аглика и Найден, май?
 
Виж целия пост
# 517
Идва краят на Аглика и Найден, май?
 
Не, сега се обръщат нещата.. Найден няма да и обръща внимание, както Аглика не му обръщаше много, заради тренировките ooooh!

На Митко и Боби как не им омръзна да се подиграват все на Коки, да му правят номера всеки път. Да той е малоумен, ама Боби - 40 годишен мъж, да му прави номера, не ми се връзва.

Тази седмица наистина ще е интересно. Стефи и Митко днес ще се сдърпат заради някаква сервитьорка, май Laughing .. и може би им идва краят Stop (кой знае)
Това за Рая как се надявам да не е някакво като халюцинация.. искам да се върне Rolling Eyes (ама едва ли)

Михаела много ми харесва вече, да някаква мрънкаща е на моменти, ама ми е мноого по приятна от Аглика (не знам защо още е там), Калина и Ася.
Виж целия пост
# 518
Много е противен писателя , с Ася са си лика прилика де Simple Smile
Виж целия пост
# 519
https://nova.bg/accents/view/2017/08/09/190019/%D0%B7%D0%B0%D1%8 … 0%BD%D0%BE%D1%89/
Виж целия пост
# 520
Снощи заспах  и не гледах- какво стана с Ася и писателя на премиерата? Гледам днес пак се обичат с Боби. И някакъв шкаф ще купуват даже.
Виж целия пост
# 521
Тоя й направи 2 комплимента, тя припадна от щастие, после той я целуна и тя хукна като Пепеляшка ...
Виж целия пост
# 522
Ох, значи пак боза.
Благодаря. 😙
Виж целия пост
# 523
Ей Рая се появи ,аз не я мернах ,не разбрах и как стана ,че си гледах телефона ,само пак слушах тъпотиите на Мишето 😁 няма нужда да споменавам колко е проста.
А Стефчето просто си го "проси", хората казали на сърбела чесането му е майката 😁
Виж целия пост
# 524
Аз снощи като по чудо гледах и точно казвах на ММ, че ще заорат в дъното, ако се окаже, че Рая е само в главата на Даню и о, изненада!! Заораха  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия