Искам да кажа ... (126)_12.06-18.06

  • 80 368
  • 865
# 540
Флорче, намерете треньор. Аз се научих да плувам на 35 години. Научи ме синът ми!
За първи път в живота ми, някой, разбираемо ми обясни, какво да правя.

Преди това не съм ходила на уроци, но баща ми, разни гаджета и приятелки, а и една треньорка тук се бяха опитвали да ме учат.

Мари, не спирай, толкова добре го правиш, а и ако си пропуснала нещо, никой няма да се сърди, а можеш и да допишеш  Hug.

Виж целия пост
# 541
Флорче, намерете треньор. Аз се научих да плувам на 35 години. Научи ме синът ми!
За първи път в живота ми, някой, разбираемо ми обясни, какво да правя.


Я и тук обясни, аз така не се научих. В младежките ми години работех касиерка на градския плаж и почти всяка нощ сънувах как на сутринта отивам, мятам се в басейна с най-професионалния скок и плууувам ли, плувам.... Насън да, ама наяве.... Усещам като се потопя под вода как сама ме издига и не изглежда страшно, но толкова.
Виж целия пост
# 542
Аз на 18 се научих, в университета. В моя град няма басейн, а ми беше голям мерак.

Даун, той може да плува, просто не е добър. Кроулът му е ок, но брустът е трагедия. Имам чувството, че изобщо не може да синхронизира дишане, ръце и крака. Все очаквам в един момент просто да ги усети нещата и да се получи, ама… Иначе не ми е особена драма. Ходил е на плуване, в училище също плуват. На ниво е да го пусна спокойно в големия басейн пред нас, което ми е достатъчно на тоя етап.   
Виж целия пост
# 543
Риали, няма как в писмен вид да гообясня, но е факт, че детето ме научи. Винаги съм можела да лежа във водата, да правя звезда и да се гмуркам, но плуването ми беше невъзможно.

Той ми показа как да правя движенията с ръце и крака и последователността им при бруст, от там лесно се научих. Сега плувам спокойно гръб и свободен стил.

Брустът е по-лесен от свободния стил. Точно него ми обясни детето.
Виж целия пост
# 544
Аз също сама се научих да плувам, но колкото да не се удавя. Щерката също сама действа. Определено е по- лесно да се учи в басейн, вместо в морето.
Даун,  Hug
Похвалих ли се, че правя крем карамел? Искам да е изненада за ММ, ама той се качи и усети по миризмата, че нещо вкусно се готви. Децата ми на двора играят шарка. 
Виж целия пост
# 545
Аз също сама се научих да плувам, но колкото да не се удавя. Щерката също сама действа. Определено е по- лесно да се учи в басейн, вместо в морето.
Даун,  Hug
Похвалих ли се, че правя крем карамел? Искам да е изненада за ММ, ама той се качи и усети по миризмата, че нещо вкусно се готви. Децата ми на двора играят шарка. 

Какво е "шарка" да не е онова, което се растила и има разноцветни кръгове? Голям смях пада с него.
Виж целия пост
# 546
И аз не знам какво е шарка. Обясни, Мари, че ме чака лято с малчовци, добре е да знам повече игри.

Флорче, хич не го мисли, направо зачезвай. Човек има нужда да не се съобразява с никого поне за малко.

Бърдс, да, и аз, откакто съм във форума, се чудя защо космите са станали толкова важни за човека, че им се отделя толкова време и размисъл.

Виж целия пост
# 547
Рисува се определена фигура на асфалта, която е разграфена. Всяка част си има номер от 1 до 10. Хвърля се плоско камъче, в номерчето. За да не "изгориш", трябва да си с точно попадение. После на един крак се преминава цялата фигура и на връщане се вдига камъчето. Следва хвърляне в поредното номерче. Женска игра е, но щерката беше успяла да придума и брат й. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 548
Светалчо, моите косЪми не са важни за мен и за това ги елиминирам, но към мъжките имам различно отношение  Mr. Green.

Детето искам да бръсне само подмишниците, защото както тренира денонощно ......

Мари, това не е ли "Дама"?

Аз за друго говорих, ама не мога да намеря линк.
Виж целия пост
# 549
Това не е ли "дама", бре, Мари Simple Smile
Виж целия пост
# 550
У наше село си е "Шарка". От време оно.  Mr. Green
Виж целия пост
# 551
У наше село си е "Шарка". От време оно.  Mr. Green

Уф, ма Маро  Hug. Ти за "Кър" чувала ли си? Сега търся линк към това, на което според мен ще му лепне "шарка".

Намерих Simple Smile: https://www.google.com.au/search?q=twister+game+rules&rlz=1C … rome&ie=UTF-8
Виж целия пост
# 552
Аз я знам като Корам дамата. С татко играехме с копчета.
Виж целия пост
# 553
Лиляна, ето ти тема за другата седмица: "Играят ли децата ви игри и какви, а вие какви игри играехте като деца?"  Grinning
Виж целия пост
# 554
Лиляна, ето ти тема за другата седмица: "Играят ли децата ви игри и какви, а вие какви игри играехте като деца?"  Grinning

Много добра идея!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия