Какво ви е мнението за Прайда?

  • 124 679
  • 2 313
# 315
Никога няма да приемат педофилията за нормална сексуална ориентация, тъй като непълнолетните са под специална защита от държавата, обществото и закона. Не знам защо настояваш някой да ти отговори на неадекватния въпрос, който сигурно ти изглежда много умен и затапващ. Престанете да четете правда. ру и прочее сайтове за "информация" за гнилия запад. Rolling Eyes
Защо си убедена, че никога няма да я приемат педофилията за нещо нормално?! Нали виждаш, че времената се менят и неща, които са били отхвърляни като хомосексуализма - вече се приемат лека полека?! На английски има достатъчно достоверни статии за педофилски партии, които се борят за сваляне на възрастта за секс на 12г или отпадането й, както и за позволение деца да участват в порно филми. А за стандартите за сексуално образование да кажеш нещо?! Случайно да подтикват децата към секс от още по-ранна възраст!? Много избирателно подминавате част от информацията, която ви давам Wink
Виж целия пост
# 316
Светът върви напред и вие няма да спрете тези промени. Дори децата ви ще са на различно мнение и ще ви гледат с насмешка след десетина години. Който не се движи с времето, бива влачен насила от него.

Като гледам, много напред се е юрнал света- все по- малко хора използват главите си за друго, освен за прическа и шапка.
Ако педераслъка се развива със същата скорост, няма да има кой да роди деца, че да ги даде за забавление на обратните.
Виж целия пост
# 317
С интерес ще прочета на Абсурт източниците за същността на брака, щом не е социален и юридически феномен. Тя винаги ме е впечатлявала с ерудиция и начетеност, сигурно ще може да се обоснове.
Виж целия пост
# 318
Светът върви напред и вие няма да спрете тези промени. Дори децата ви ще са на различно мнение и ще ви гледат с насмешка след десетина години. Който не се движи с времето, бива влачен насила от него.

Споко бе, като останем малцинство ще се борим за права и ще си правим прайдове, на мен не ми пречи.

Личното ми мнение е, че света запада, не върви напред. Отглежда се консуматорско общество на което не му пука за природата и е станало икономически роб на 5% от богоизбраните богаташи, които държат ресурсите на планетата.

Гейовете и други извращения са само част от общия упадък на всички.
Виж целия пост
# 319
Защо си убедена, че никога няма да я приемат педофилията за нещо нормално?!

Има съществена разлика между педофилия и хомосексуализъм и тя е във факта, че второто се извършва по взаимно съгласие между възрастни лица.

Доколкото педофилията често е хетеросексуална, е все едно да питаш защо не е разрешена, щом е разрешено мъж и жена да имат сексуални отношения.
Виж целия пост
# 320

Никога няма да приемат педофилията за нормална сексуална ориентация, тъй като непълнолетните са под специална защита от държавата, обществото и закона. Не знам защо настояваш някой да ти отговори на неадекватния въпрос, който сигурно ти изглежда много умен и затапващ. Престанете да четете правда. ру и прочее сайтове за "информация" за гнилия запад. Rolling Eyes

Противоречиш си нещо..........
Къде е специалната защита от държавата на децата, които се осиновяват от обратни?
Ти, прочете ли постнатото в тази тема- точно от гнилия запад изследване, върху осиновените от гейове деца?

Отделно от това, я се сети, колко гея познаваш, осиновили момиче?
И какво ти говори това?

Що се отнася до брака- той  е социален и юридически феномен, създаден на основата на Природните закони.
Като целта е да бъдат защитени правата и живота на създателите на живот и тяхното поколение.
Не виждам нищо необяснимо в това, тъй като все пак, човекът е единственото мислещо сред животните и няма нищо по- естествено да осигури най- добрите условия за продължаването на човешкия род.

Както знаем, науката е обединена в мнението за причините, довеждащи до хомосексуализма.
Дори има проведени изследвания върху пръчове, при които се е забелязала масова хомонастройка и е установен точния причинител.
Правени са опити с въвеждането му в организма на майката през време на бременността и проблемът се е решил.
Но, доколкото си спомням, не може се отиде по- напред в изследването поради масовия отпор на обратните.
Виж целия пост
# 321
Личното ми мнение е, че света запада, не върви напред. Отглежда се консуматорско общество на което не му пука за природата и е станало икономически роб на 5% от богоизбраните богаташи, които държат ресурсите на планетата.

Гейовете и други извращения са само част от общия упадък на всички.

И аз съм на това мнение  Peace
Виж целия пост
# 322
Ти, прочете ли постнатото в тази тема- точно от гнилия запад изследване, върху осиновените от гейове деца?

Аз не. Къде това?

Доколкото знам, масово изследванията не откриват проблеми при децата, осиновени от гей двойки. И аз бях скептична, ама това твърдят изследванията.

Ето едно такова: Parenting and Child Development in Adoptive Families: Does Paren … ientation Matter?
Виж целия пост
# 323
И аз бях скептична, ама това твърдят изследванията.

Ето едно такова: Parenting and Child Development in Adoptive Families: Does Paren … ientation Matter?
Сякаш всякакви изследвания не могат да бъдат изкривени в услуга на определени лобита. Wink
Виж целия пост
# 324
Ти, прочете ли постнатото в тази тема- точно от гнилия запад изследване, върху осиновените от гейове деца?

Аз не. Къде това?

Доколкото знам, масово изследванията не откриват проблеми при децата, осиновени от гей двойки. И аз бях скептична, ама това твърдят изследванията.

Ето едно такова: Parenting and Child Development in Adoptive Families: Does Paren … ientation Matter?
Ще се изразя по образно по моя си начин . Grinning
Ако ти и твоята приятелка отглеждате момиченце
родено от една от двете - нямам против.

Ако двама мъже отглеждат момченце или момиченце
има проблем ..голям ...Сещай се само защо, че нямам време да пиша
(причината не е една, а аспектите са много).
И тъй като не може да се разреши на едните, а на другите да се забрани
хората са помислили и с основание да не разрешават това .
Виж целия пост
# 325
А какво да кажем за идеята сексуалното образование на децата да започне още от раждането?!
Скрит текст:
Цитат
От рождение до 4 години:

- Информиране на  децата за „удоволствието и насладата извличани от докосване на тялото, ранна детска мастурбация.“

- Обясняване на децата за „правото да се изследва половата им идентичност.“

- „Приемане на различните начини да бъдеш дете в семейство“.

- „Осъзнаване на факта, че връзките са различни“.
[/quote]

Направих си труда да прегледам цитирания от теб документ, ето го на руски - ПДФ формат.

Съвсем кротко са формулирани най-нормални неща в него. Намерих откъде е скалъпен цитатът ти - доста избирателно от 44 страница от документа, в таблица е оформено каква информация трябва да предадеш на детето си. Информация, която всеки нормален родител дава, съобразена с възрастта на дечко и достъпната му терминология.

Та от какво са превземките? Обяснено е за детската мастурбация, добре познато явление. Дават се насоки как родителят да се отнесе към детската мастурбация, ако тя се появи. Безброй такива теми има и в съседния подфорум Нашите деца 1-6 с ошашкани родители, които не знаят как да реагират.

Правото на полова идентичност също не виждам какво те смущава.

Приемане на различни начини да си дете в семейството - например роден, осиновен, природен, доведен.

Връзките са различни - тук не знам какво точно е преведено, има за различните видове любов - става дума за любов към родители, братя и сестри, другарчета, играчки и т.н.

Ама ужасно шокиращо, никой родител досега не е обяснявал тези неща на децата си.
Виж целия пост
# 326
И аз бях скептична, ама това твърдят изследванията.

Ето едно такова: Parenting and Child Development in Adoptive Families: Does Paren … ientation Matter?
Сякаш всякакви изследвания не могат да бъдат изкривени в услуга на определени лобита. Wink

Могат естествено.
При по-усърдно разравяне из нета ще се намерят разкази и на деца отгледани от гей двойки, които въобще не са щастливи от този факт. А преди години имаше едно интервю с Мариус Куркински. Ето цитат от него:

– Иска ли ви се да създадете семейство, да имате дете?
– Не, това не ми липсва. Против съм хора с такъв тип възприятия към света да създават семейство и да осиновяват. Не смятам, че е добре едно дете да живее в подобна обстановка. Извратено е…


Гей общността е разделена по този въпрос. Просто тези, които искат позволяване на осиновяването от гей двойки са по-кресливи.
Виж целия пост
# 327
Правото на полова идентичност също не виждам какво те смущава.

Това повдига един много интересен проблем. Ако дадено лице по биологичен пол е мъж, но след изследване на половата си идентичност, установи, че психично е жена, а няма средства да си направи съответните корекции, как се гарантира правото му на идентичност - т.е.  да бъде и юридически признат за жена и да може спокойно да използва дамските тоалетни, например?  Или тенденцията е всеки да се записва според както прецени, без оглед на физическите си полови белези?
Мен това наистина леко ме смущава. Освен ако не измислят някакви клинични пътеки, за да финансират преобразяването, за да може правото наистина да е гарантирано, а да не е привилегия. Или вече има такива?
Виж целия пост
# 328
И аз бях скептична, ама това твърдят изследванията.

Ето едно такова: Parenting and Child Development in Adoptive Families: Does Paren … ientation Matter?
Сякаш всякакви изследвания не могат да бъдат изкривени в услуга на определени лобита. Wink
+
Могат . И го правят без скрупули .
Виж целия пост
# 329
Правото на полова идентичност също не виждам какво те смущава.
Полът е нещо, с което се раждаш - мъжки/женски. Разбира се това може да се промени в бъдеще както нa физическо, така и на ментално ниво. Но не приемам на децата от най-ранна възраст да им се говори примерно в среден род вместо на "Тя" и "той", да им се дават книжки, в които георите да са безполови същества или както искаха разните гей лобита - да имало книжки с приказки, в които да има принц и...принц. Играчките - също да са безполови. Общо взето не е нормално докато децата са още в крехка възраст - някой да им мъти мозъците, да ги обърква и зорлем да ги вкарва в размисли кои са и какви са на този свят.
да бъде и юридически признат за жена и да може спокойно да използва дамските тоалетни, например? 
ЛГБТИ се борят дa има тоалетни за трансджендъри и хора от третия пол. Или още каквито там разновидности има...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия