ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatanim sensin/

  • 88 341
  • 727
# 90
Честит празник и на бащата Онур Сайлак!






...........................................




...................



Цитат
Сега я пуснаха тази снимка във фейса, не знам дали е нова.

Мишел, снимката не е нова. Peace
Виж целия пост
# 91
О,вярно!Въобще не погледнах какво пише под снимката.Направи ми впечатление,
че никой друг не я е публикувал както обикновено,затова реших,че може да не е нова.
Сега задавам друг въпрос:През Лондон ли ще лети за Буйнос Айрес?  newsm78:hahaha:
Не е изключено. Joy
Виж целия пост
# 92
Виж целия пост
# 93



DVD "Ali and Nino" (movie - 2015)

Виж целия пост
# 94
Добро утро! Hug


Понеделник е....



Обещайте си да се заредите с красиви мисли и оптимизъм и да гледате от
 слънчевата страна на нещата.. и да бъдете специални и щастливи!
Имайте необикновено красив, слънчев и вълнуващ ден, приятели..


..............................

Да започнем новата седмица с нова снимка на Халит...... Grinning Hug


17.06./2017Г., Етилер

....И с усмивката на Берг Grinning Heart Eyes

Вълнуваща седмица на всички! Hug




Виж целия пост
# 95
Привет!

Изобщо не можем да се оплачем от нови снимки! bouquet bouquet
Само не успях да разбера - откъде изскочи снимката с Берг - извън Турция ли са последно? И заедно или поотделно?  Grinning Станаха много въпросите  Joy Joy Joy

Това дали е старичко?





И тук има нещо за Берг



Чудесна нова седмица на всички!
Виж целия пост
# 96


Добро утро и хубав ден!  Hug


Ето, видяхте ли, слязоха от екрана и вече всеки ден имаме снимчици.


Те иначе се криеха като мишки, да не развалят магията на Джевдет и Азизе.  Laughing Laughing

Снимката на Берг е от салона, където са й правили прическата. Той е специализиран в изработването на африкански плитки.

Момичетата са написали "Благодарим за енергията и усмихнатото лице на Бергюзар Корел".

А за последната снимка на Халит пише, че е от 17 юни в Етилер.

Не мога да им хвана спатиите. В Турция ли са или в чужбина.

То ще се разбере.

Зареждам се с очакване на нови снимки днес.  Praynig Praynig Grinning

Виж целия пост
# 97
Добрата новина е, че имаме снимки, няма проблем, лошата е, че пак няма да ги виждаме заедно....Така мисля...Е, може да ги уловят два пъти, но пак ще се съобразяват.
Виж целия пост
# 98

Е, има малка разлика.

Миналата година трябваше сериалът да "захапе", да наложат в умовете на хората образите на Джевдет и Азизе. Сега вече хората са свикнали. Може да се поотпуснат малко.
Но пак няма да прекаляват, с това съм съгласна.

Да ви сложа едно сладко Берги.

Виж целия пост
# 99

Виж целия пост
# 100

Назлъ е на лятно училище в университета Харвард.

Като по-малка все пишеше, че иска да става дизайнер, а сега е вече на 16 и е записала летен курс по актьорско майсторство и импровизация в Харвард. И непрекъснато участва в  представленията на театралната школа към гимназията, в която учи.

Кръвта вода не става.  Grinning Grinning



Виж целия пост
# 101
Видях снимката,която е качила в ИГ, сега инфото е пълно.  bouquet
Ако все пак и остане време и за Чешме, спокойно могат да направят една театрална трупа, а Али ще пее и свири  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 102
Да ви сложа  Назлъ  от миналото лято - в Чешме  Grinning Красавица! Heart Eyes Heart Eyes



Виж целия пост
# 103
Добро утро и хубав ден!  Hug

Нямаме новини, свързани с нашите хора.

От другото по информационните сайтове ми направи впечатление хубавия и много тържествен финал, който са направили на сериала Icerde.

Eто атмосфера

https://www.instagram.com/p/BVjBI6TBX3m/?taken-by=miiilan_321&hl=en

https://www.instagram.com/p/BVjDFRvlL9k/?taken-by=caga_aras_ker&hl=en

Направо като на гала вечер. В голяма зала, целият екип и обикновени зрители са гледали последната серия. Имало е оркестър на сцената. Много вълнуващо наистина. Може да погледнете в съответната тема.

Срещнах информации преди време, че Чачко ще работи с нашите продуценти през новия сезон, но за сериал, който ще се излъчва не по телевизиите, а по интернет платформата Нетфликс.

И моят любим режисьор Улуч Байракар. Надявам се Берг отново да има щастието и огромния късмет да работи с него.
Той беше режисьор на "Карадайъ". Сега на Icerde.


Виж целия пост
# 104
Добро утро!  Hug



Липсват ни Ергенчови и дано поне лятото да ги виждаме заедно.
Прекалено ще е заради проекта да излизат поотделно на приятелски купони или на разходка.

Хубав и слънчев ден ви пожелавам!  Nature Sunny

Скрит текст:
Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия