Ни ядене, ни спане, ни къпане...лабава работа 
преди да забременея ми вървеше по 9 дни с адски болки и съсиреци и много обилно количество, ще ми се вече или да боли или да върви повече, че в комбинация е много кофти
на доктор, но имам чувството, че още ме боли шитото и си представям каква болка ще е при прегледа 
Отивам на плажа за кафе и палачинка


Когато е гладна и мрънка, оголвам гръд и се приближавам към нея, тя спира да мрънка и стои в очакване. Може и да си въобразявам, но ми се струва, че разбира


Като цяло хич не обича да лежи по корем - преди няколко дни бяхме на преглед и в една частна клиника във Варна и докторът ни се скара, че не я слагаме достатъчно по корем, та вече ще я мъча повечко. А от няколко дни започва страшно много да говори на бебешки - даже диалози водят с ММ 
Вече цял час съм без нея и още не е ревнала за цица - рекорд!


Препоръчани теми