черпя ви с по една студена мелбичка, че днес имам рожден ден
и да се отчета, че вече ми дойде и от вчера давам по 170 мл на детето, вие по колко давате
черпя ви с по една студена мелбичка, че днес имам рожден ден
и да се отчета, че вече ми дойде и от вчера давам по 170 мл на детето, вие по колко давате

вдигнах на 170 мл, защото след ядене ми се струваше още гладна, а ядеше 130. На кутията пише 2 - 4 седмица 90, 2месец-130, 3-4 месец - 170 мл. От както стана на месец ядеше по 130,а врътлето си го държи и въобще не и придържам главата, не съм и придържала, тя си е жилава откакто се роди 
Много гузно се почувствах, а вчера цял ден ми е висял на гърдите...явно просто има нужда вече от по-голямо количество...дано да се регулират нещата в рамките на 2-3 дни.

Вече сме големи и какви усмивки раздава само. Има страхотен гъдел и вчера се смя с глас почти до сълзи. Ех, колко е хубаво да си гушкаме бебетата 
Препоръчани теми