Весели ритничета от ОКТОМВРИйските мъничета! - Тема 7

  • 45 643
  • 729
# 180
И аз не обичам месо и риба.Предпочитам да консумирам по нездравословна храна като захарни и тестени изделия например.Blush Яйца обаче хапвам напоследък почти всяка сутрин,много са полезни за бебо.Другата седмица ще си видя момченцето.Не съм го виждала почти от 4 седмици и така ми е домъчняло за него.А сега след като боледувах ми е малко притеснено дали всичко ще е наред.Четох че вирусните инфекции имат негативен ефект върху развитието на бебето,а още имам лека суха кашлица. Confused Дано да ми е добре момченцето и да не му е повлияло зле моето боледуване.
Виж целия пост
# 181
Стефи, сигурна съм, че всичко ще е наред с бебчето  Grinning, не се притеснявай излишно.
Откакто съм бременна риба не съм погледнала...сестра ми ядеше пред мен веднъж и така ми замириса и толкова ми се отврати, че не е истина... Sick
Месо грам не ми се яде, ама от време на време се насилвам заради бебето и си правя по нещо. Яйца от дъжд на вятър също ям. Ами не ми се ядат такива работи и на мен, това е. Предпочитам картофи, сирене, салата, таратор. Тук таме нещо тестеничко, ама гледам да е на минимума.
И се спуках да ям череши, сега пък вече съм на кайсии. Grinning
Виж целия пост
# 182
Месо, риба и сирене хапвам доволно. Даже хемоглобинът от 5-ти до 6-ти месец ми се е вдигнал малко (от 120 на 126). Череши, кайсии и напоследък диня - ооо, да! Laughing Продължаваме да омитаме у нас 10-ина кг. плодове и зеленчуци за 4 дни.

Стефи, всичко ще е наред. Къде, къде по-тежко се случва бременни да боледуват и с бебетата няма проблем.
Виж целия пост
# 183
Аз днес бях на една голяяяма маса, имаше всичко. от пиле мляко. Обаче така набивах рибаааа. Вкъщи риба не си правя , а така ми с ее дояла и днес така вкусничко си хапнах Simple Smile Сгънах един пъпеш почти сама. Абе, хапнах доволно Simple Smile
И аз моето чадо не съм го виждала почти от месец, трябва да си запазя час за лекар за другата седмица.
Утре съм в Онкото на профилактичен и силно се надявам всичко да е наред....
Виж целия пост
# 184
Стефи, Пийкок, всичко ще е наред, момичета!  Hug
Виж целия пост
# 185
Страхотна темичка, както винаги  Blush Записвам се да я следя Simple Smile
Бях на ЖК онзи ден. Бебочка е около 450гр. 22-ра седмица. Терминът за сега си остава 24.10.
Всичко е наред ...дано така и продължи да бъде - при всички ни!  Hug
Виж целия пост
# 186
Здравейте момичета в този топъл ден  bouquet

аз да ви питам, всички ли вече сте си във вкъщи, има ли все още някоя работеща бъдеща мама  Simple Smile

Интересно ми, че аз още ходя на работа, но няма човек близък и не толкова близък да не се заинтересува, видиш ли защо не си лежа във вкъщи и се зачудих, че явно е странно  Simple Smile
Виж целия пост
# 187
И аз работя още и реакцията на околните е същата. Но не виждам причина да си седя вкъщи при положение, че се чувствам добре и нямам проблеми за сега. Евентуално мисля да си взема болнични 2рата половина на август Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Аз ходя на работа все още, донякъде по собствено желание, донякъде защото работният ми стол се клати, така да се каже.  Mr. Green
От една страна не искам да си стоя вкъщи, защото ще надебелея много по-бързо, а и бебчо като се роди, а и преди това ще имам достатъчно време да си седя у дома. Мисля, че когато жената се чувства добре, не би трябвало да спира да ходи на работа. Всичко щеше да е прекрасно, ако можеше работният ми ден да е 6-7 часа, вместо 8
и срядата да не се работи. Naughty
За жалост, това не става. Отвреме на време взимам отпуска 1 ден в сряда и се чувствам отлично в тези седмици-работата ми върви бързо и леко.
Планирам поне до края на юли да работя, когато ще съм в началото на 7 месец, а ако успея и още 2 седмици след това, ще бъде идеално и после вече пускам болничен до 45-дневния и аз като нормалните бременни. Дано само всичко да е наред с мен и с малкото човече.  Heart Eyes

ПС: Понякога наистина ми тежи ходенето на работа и не съвсем не обвинявам бременните, които си остават вкъщи. Даже напротив, понякога и на мен ми се ще, но си казвам, че е за мое добро.
Виж целия пост
# 189
След като изкарах на работа две седмици през цялото време с вдигнати крака на един стол заради отток реших, че е време да се отдам на покой. А и лекарите ми казаха да се кротна. Та, стигнах до болничен и аз. От миналата сряда съм си у дома. И добре, че е така, иначе жегата няма да я издържа там. Пълен абсурд! Макар , че ми беше мъчно като си тръгвах няма как- приоритет Wink но пък ще ходя да ги наглеждам сутрин по хладно.
Виж целия пост
# 190
Здравейте, момичета Simple Smile
Успокоих се, че не съм само аз, откакто съм бременна да съм яла два пъти риба и 1 път пилешко месо нещо въобще не ми се ядат.
При нас в Ирландия ако си добре си работиш 2 седмици преди раждането, засега се радвам, че ще съм на работа, че в къщи само ям #Crazy
Чувам, че е голяма жега при вас, при нас вали проливен дъжд и е 17 градуса изпращам ви прохлада от тук Simple Smile
Виж целия пост
# 191
Да сменя малко темата, някой има ли инфо за бебешките матрачета? Нещо по- специално, което трябва да се знае. Марки? Цени? Изобщо има ли голямо значение матрака /като знам ние в какви кошчета сме спали едно време/?

Препоръчва се да са от по-твърдите, за да се развива гръбначето по-правилно. Нашият е Пиер Кардин с кокосова вложка.

Здравейте момичета в този топъл ден  bouquet

аз да ви питам, всички ли вече сте си във вкъщи, има ли все още някоя работеща бъдеща мама  Simple Smile

Интересно ми, че аз още ходя на работа, но няма човек близък и не толкова близък да не се заинтересува, видиш ли защо не си лежа във вкъщи и се зачудих, че явно е странно  Simple Smile

Аз работя на пълни обороти, не съм се спирала  Mr. Green Почва да ми дотежава вече, защото и жегите ми играят лоша шега, но докато мога още - ще работя. По-скоро ще се чувствам зле, ако седя у дома и не правя нищо. Пък и работя за себе си, така че това определя много неща Simple Smile

В събота празнувахме рожденият ден на моето пораснало момче! Беше голям купон, много емоции и страхотни подаръци. Празнувахме на открито и много се притеснявах как ще понеса жегите, но слава Богу мина добре Simple Smile
Виж целия пост
# 192
И аз още работя, но започвам да се замислям дали е правилно. Днес така ми се втвърди корема, милото ми детенце. И аз се замислям че може би макс до края на юли да изкарам и август в къщи.
Иначе сноще се върнах от Виена, дълги разходки и прекрасно настроение Simple Smile Само на чек ин в София ме питаха в коя седмица съм и толкова. А се бях подготвила и с бележка от АГ.
Виж целия пост
# 193
Здравейте щастливки  Wink Нова съм и в сайта и в темата. Терминът ми е на 08.10 живи и здрави. Във връзка с болничните - аз излизам от 01.07. Мислих да работя още, но после си казах, че сега ми се  е паднало лятото да почивам   Grinning От Бургас съм и от пет години работя без прекъсване, освен около ин витро-то за два месеца.  Единствените ми болежки са отекли крака, и заради тях и излизам болнични, че на работа няма къде да ги вдигам ooooh! Иначе на 3.07 съм на ЖК и за последно ще питам момче или момиче, защото всеки път е различно  Simple Smile Колегите се шегуват, че са две и веднъж се показва едното , веднъж другото  Joy

Това е от мен за сега и  bouquet bouquet bouquet bouquet за всички
Виж целия пост
# 194
И аз все още ходя по свое желание, а и ме е жал да оставя офиса, че не са ми намерили още заместник (оказа се трудна задача). Но все повече усещам че ми тежи, особено след 14 часа - започва да ми се приспива, краката ме болят, и какво ли още не. А ако се налага да излизам навън на десетата крачка вече едвам дишам. Сутрините обаче са добре и се чудя дали да не уговарям по-кратко работно време- само до обяд.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия