Весели ритничета от ОКТОМВРИйските мъничета! - Тема 7

  • 45 643
  • 729
# 600
Наистина е важно качването на килограмите да е постепенно. Рязкото качване не е добър вариант. Ще сваляме после, какво пък. Аз преди години отслабнах с 10кг за 2 месеца без бебе, сега си мисля, че ще е по-лесно.
Виж целия пост
# 601
Аз съм в 25 г.с. и съм качила 8-9 кг., което май, като чета е доста. Но пък странно, почти не ми личи, защото съм висока и  имам дори малък корем.

За майките от София, сега четох, че в Лабиринт има ликвидация на бебешки стоки и всички са с -30%. Мисля уикенда да го проверя на място.

Като ви чета  и ... моето бебче миналата седмица - 24 г.с. беше 510 гр., Thinking дано навакса занапред.
Утре мисля да ходя в Лабиринта на лекция за естественото раждане , на който му е интересно може да заповяда, училището е „ ма-ма”и направо може и да погледна какво има Wink
Виж целия пост
# 602
И аз нямам апетит. Ям колкото преди и даже по-малко, но съм качила вече 8 кг в 25 гс +3...Tired Face а коремът ми даже е малък. На блузи и с панталони съм с по един номер отгоре от небременните дрехи засега...
Виж целия пост
# 603
И аз съм +8кг,но незнам къде съм ги сложила чак толкова.Не се чувствам и мисля,че не изглеждам чак с 8 кила отгоре.Може да е от задържане на вода. Thinking До 5 месец нищо не бях качила,и изведнъж наваксах.Ям си както и преди да забременея.И тогава си хапвах доста сладичко и въглехидрати,но не пълнеех,47-48 кг бях,а сега от нищото качвам.
Виж целия пост
# 604
Сложи кило бебе ,кило матка ,кило околоплодни води и ето едните 3кг от къде са Simple Smile и както казваш вода да си задържала и готово . Важното е ,че не ги чувстваш 😂 Аз не мога да се движа вече . Краката ми са подути,като на малко бебе 😂😂 не се шегувам ,обувките не ми стават . Нося обикновени джапанки през пръста и пак ми стягат 😂😂😁😁😁
Виж целия пост
# 605
И аз се подувам, краката и пръстите на ръцете. На ръцете е особено гадно, през нощта като се събудя не мога да си свия пръстите докрай и ме болят ставите. Пръстени вече не ми стават. Добре, че си купих едни сандали-супер удобни, май с тях ще си карам до Септември-Октомври.
Виж целия пост
# 606
Аз съм в 25 г.с. и съм качила 8-9 кг., което май, като чета е доста. Но пък странно, почти не ми личи, защото съм висока и  имам дори малък корем.

За майките от София, сега четох, че в Лабиринт има ликвидация на бебешки стоки и всички са с -30%. Мисля уикенда да го проверя на място.

Като ви чета  и ... моето бебче миналата седмица - 24 г.с. беше 510 гр., Thinking дано навакса занапред.
Утре мисля да ходя в Лабиринта на лекция за естественото раждане , на който му е интересно може да заповяда, училището е „ ма-ма”и направо може и да погледна какво има Wink

От колко часа е лекцията в Лабиринт и необходимо ли е предварително записване?Преди, бебе лабиринт имаха отделен сайт, сега май нямат такъв и не мога да видя никъде информация за училището, както и за промоциите, които имат.
Виж целия пост
# 607
Аз съм в 25 г.с. и съм качила 8-9 кг., което май, като чета е доста. Но пък странно, почти не ми личи, защото съм висока и  имам дори малък корем.

За майките от София, сега четох, че в Лабиринт има ликвидация на бебешки стоки и всички са с -30%. Мисля уикенда да го проверя на място.

Като ви чета  и ... моето бебче миналата седмица - 24 г.с. беше 510 гр., Thinking дано навакса занапред.
Утре мисля да ходя в Лабиринта на лекция за естественото раждане , на който му е интересно може да заповяда, училището е „ ма-ма”и направо може и да погледна какво има Wink

От колко часа е лекцията в Лабиринт и необходимо ли е предварително записване?Преди, бебе лабиринт имаха отделен сайт, сега май нямат такъв и не мога да видя никъде информация за училището, както и за промоциите, които имат.

И аз точно се разрових, имат сайт - http://www.ma-mabg.com/home.php?page=fs  пък и на мен ми е близо.
Жалко, че са само през седмицата, пък аз още съм на работа Neutral FaceSad
Виж целия пост
# 608
Благодаря Simple Smile Записах се за утре и аз.Тъкмо ще разгледам, какво са намалили в магазина Simple Smile
Виж целия пост
# 609
Аз също изглеждам много наедряла , особено като сравнявам с първите снимки от бременността. Ама вече нямам нерви да мисля за килограмите. Всеки за това ми говори, за пистите килограми. Как ще смъквам после не знам... Аз не съм от лесно отслабващите.
Виж целия пост
# 610
Момичета, Лабиринт в Люлин ли? За лекцията утре питам.
Виж целия пост
# 611
Момичета, Лабиринт в Люлин ли? За лекцията утре питам.

Да Simple Smile
Виж целия пост
# 612
Момичета, тези, които сте с контракции през колко време ходите на преглед? Постоянно меже страх от скъсяване на шийката и дали могат да се овладеят нещата своевременно.
Виж целия пост
# 613
Моето момиче вече е 1068 грама и се е обърнала надолу. 27+4 г.с. съм + 10 кг., но аз започнах от много този път. Нооо важното е да сме здрави Simple Smile
Виж целия пост
# 614
Деси,браво на бебчето.
Аз ходя на 3 седмици на преглед,но моя док тези контракции не ги смята за проблем.Моето момченце също е с главата надолу,незнам колко е наедряло,но ми тежи ниско долу и болчиците все повече зачестяват.Повече почивка и това е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия