Вкъщи настъпи радост голяма - вече знаем, че през МАРТ ще бъда мама- Март 2018

  • 51 370
  • 739
# 480
За коя клиника говориш, Софи?

Едната е Авис Медика Плевен,
другата е Света Марина
Виж целия пост
# 481
Разбира се! Мисля,че и без това сега сме в достатъчно деликатно състояние че да понасяме и грубости. Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 482
И аз си следя бременността в частна клиника, по здравна каса. Но за раждането още не съм мислила
Виж целия пост
# 483
Софи2003, ако в момента го усещаш, че нещо не е наред, по-добре изобщо не се записвай. Слушай интуицията си.
Относно държавните и частни болници - аз и двата пъти досега съм раждала във Втора Градска болница в София. Първия път имаше специално отношение единствено от лекаря, който ме израждаше - свързани с това, че не съм избрала екип. Втория път беше прекрасно изживяване, все едно отидох на екскурзия. И двата пъти се наложи да е секцио, но понеже не познавах докторите, не съм избирала екип и съответно не съм плащала нищо. Сега ако имам възможност, за което се надявам, ще си избера екипа на доктора, който ми направи секциото последния път, за да съм сигурна в резултата. Не е имало хлебарки, миеха сутрин и вечер, бяха любезни и от детското ми помогнаха да закърмя и двата пъти.
Виж целия пост
# 484
Привет на всички мами,
може би всичко е на късмет,
аз много се притеснявам заради навярно заради ужаса на собственото ми раждане, което родителите ми разказваха със сълзи на очи ,родена съм в шестия месец с тегло 1450, недоносена, майка ми е била над 40 години и двете с опасност за живота, а начина по който са се държали с нея е престъпен, след "оживяването" ми са ме задавили и съм била отново между живота и смъртта.
За радост съм жива и здрава, с никакви хронични болести или проблеми след 3 месечен престой в кувьоз.
Това е останало в съзнанието ми и като бъдеща майка ще бдя над детето си и съм длъжна да му осигуря чиста и здравословна среда, където да поеме първата си глътка въздух, в сигурни ръце, и на-важното аз да съм спокойна, че съм в сигурни ръце, защото навярно вече сте запознати, че когато жената е спокойна раждането минава по мед и масло.Simple Smile желая ви хубав и усмихнат ден
Виж целия пост
# 485
Здравейте момичета , исках да ви питам как сте с кг ? Аз в 9+ 5 гс и още съм си същите кг, надявам се да няма резки покачвания.
Виж целия пост
# 486
Здравейте пак от мен , аз съм 13 г.с. , изчаквах и аз заради спонтанен аборт май месец, за да се представя "официално". Както вече писах имам момче на 7, сега явно пак ще е момче. Надявам се този път всичко с всички да е наред. Определено при първата ми бременност ми беше много О-спокойно, отколкото тази. Може и заради аборта да е. Но от време на време съм позитивна. Simple Smile
Добре дошла и честито! Аз вече не съм сред мамите заради кухо и кюртаж, но продължавам да ви следя упорито и се радвам със всяка от вас. Успех ти желая и до термин!
Стана ми интересно, че след спонтанен си бременна само 3месеца след това. Понеже на мен ме шокира това че трябва да чакам 6месеца за да правим пак опити, ме интересува при теб имаше ли кюртаж?
Правиха ми , да и ми казаха да чакам шест месеца. После се зачетох , че тези шест месеца са по-скоро психически да се съвземеш от случилото се. При тази лекарка която ме следи тогава ходих и тя ми каза да изчакам три цикъла. Аз ги изчаках и преди опитите ходих на лекар , за да мр огледа дали всичко изглежда наред, дали се е възстановила лигавица и да си направя препоръчани от МД изследвания уреаплазма, микоплазма и микробиология като предполагаема причина за аборта. След като всичко беше нормално в прегледа и изследвания започнахме и стана от първия път. Simple Smile Надявам се този път всичко да е наред, както при мен така и при теб.
Стискам ти палци скоро , когато се чувстваш готова да ти се получат нещата .
Виж целия пост
# 487
Здравейте пак от мен , аз съм 13 г.с. , изчаквах и аз заради спонтанен аборт май месец, за да се представя "официално". Както вече писах имам момче на 7, сега явно пак ще е момче. Надявам се този път всичко с всички да е наред. Определено при първата ми бременност ми беше много О-спокойно, отколкото тази. Може и заради аборта да е. Но от време на време съм позитивна. Simple Smile
Добре дошла и честито! Аз вече не съм сред мамите заради кухо и кюртаж, но продължавам да ви следя упорито и се радвам със всяка от вас. Успех ти желая и до термин!
Стана ми интересно, че след спонтанен си бременна само 3месеца след това. Понеже на мен ме шокира това че трябва да чакам 6месеца за да правим пак опити, ме интересува при теб имаше ли кюртаж?
Правиха ми , да и ми казаха да чакам шест месеца. После се зачетох , че тези шест месеца са по-скоро психически да се съвземеш от случилото се. При тази лекарка която ме следи тогава ходих и тя ми каза да изчакам три цикъла. Аз ги изчаках и преди опитите ходих на лекар , за да мр огледа дали всичко изглежда наред, дали се е възстановила лигавица и да си направя препоръчани от МД изследвания уреаплазма, микоплазма и микробиология като предполагаема причина за аборта. След като всичко беше нормално в прегледа и изследвания започнахме и стана от първия път. Simple Smile Надявам се този път всичко да е наред, както при мен така и при теб.
Стискам ти палци скоро , когато се чувстваш готова да ти се получат нещата .

И аз така четох да ти кажа, но все се чудя... едни казват едно, други друго. Лекар още не ми е казвал колко да чакам, но след първия цикъл ще видим. Ако някой ме пита мен аз и сега съм готова! Искам, искам, искам 😂 Но и искам всичко да е наред следващия път, така че ще се чака. Успех ти желая пак и ти благодаря за отговора Simple Smile
Виж целия пост
# 488
https://
Здравейте момичета , исках да ви питам как сте с кг ? Аз в 9+ 5 гс и още съм си същите кг, надявам се да няма резки покачвания.

И аз съм така 9+6г.с също кг са все на мястото може бии по-късноо ще трупаме Simple Smile
Виж целия пост
# 489
Здравейте,
След моя кюретаж изчакахме три цикъла и почнахме опитите, стана първия месец и имах спокойна и лека бременност Blush.
За килограмите, не е задължително да качите много и наведнъж. С предишната бременност качих 9 килограма и ги свалих в родилното Hug.
Виж целия пост
# 490
Аз с предишните две бременности качвах по 25 кг.
Виж целия пост
# 491
13 сед. съм около 2-3 кг. мисля, че съм качила от началото.
Виж целия пост
# 492
При мен  кантара не показва  увеличение на килограмите, но любимите ми дънки стягат в корема  Smile
Виж целия пост
# 493
За килограмите,аз съм качила 1килограм.В 13г.с. съм,но и много лека бременност карам.Не съм повръщала,но нямах апетит.Само миризмите ме дразниха,сега вече имам малко повече апетит.В началото наблягах на плодове и зеленчуци.Но коремчето доста стърчи вече....Хихихи
Виж целия пост
# 494
и моето стърчи, уж не ми личеше, а хвъкна за една седмица:) Мами, да ви питам на Феталната в 13 седмица казаха ли ви пола?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия