Яна, стискам палци всичко да е наред. Чувала съм всякакви истории за безпричинно стресирани мами. И мен ме бяха притеснили по време на бременността, но всичко се оказа наред.
Дамян обича тротинетки, качвам го на чужди, то се хваща за кормилото и го бутам. Мисля да му взема една бебешка за майтап, знам, че е рано, но щом го влече.
Сега чакаме номер 4, от няколко дни е крив нон стоп, постоянно мрънка, тръшка се, да не говорим, че е все лепнат за мен като гербова марка. Закъсня с раждането, късно вади зъби, късно ще проходи... дано за срещи след време да е точен 😄 Все още го е страх да върви, ако не го държа за ръка, отпуска се и прави по 2-3 крачки в кошарата, върху дивана 😮 .. все места, на които знае, че ако падне няма да се удари 😄
.
.
.
.
. Задочно е, 3 семестъра, надявам се да мога да ходя без проблем.
едно зацапване около 8.септ няколко дена и това беше. Правила съм и тест. Време е може би на лекар. Не знам дали има общо с кърменето...ама...
Препоръчани теми