Черешката на тортата - сезон 9 (Тема #4)

  • 201 973
  • 1 574
# 15
Благодаря за темата! bouquet
Виж целия пост
# 16
Не ми харесват новите участници, ама да видим.  Laughing
Виж целия пост
# 17
Турийска не участваше ли в минал сезон...или мъжът и Явор беше?
Детето на Явор участваше и той се появи покрай него. Много сладко момченце и добре се справи!
Виж целия пост
# 18
Благодаря за новата тема!  bouquet
Определено смятам, че Сашка и Денди ще направят шоу.
Виж целия пост
# 19
Няма ли да поканят някой по интересен човек, който да умее да готви и да е по интелигентен? Тия стари муцуни ли пак ще гледаме?
Виж целия пост
# 20
Аз очаквам от едно такова предаване и от участниците да покажат интересни ястия, поднесени атрактивно.
Виж целия пост
# 21
Мерси за темата!
Много харесвам предаването и ми се гледат смислени вечери. Не ми се гледат сеири и простотии, но напоследък май само на това се залага.
Виж целия пост
# 22
Добре де, Сашка наистина ли не може да готви? Нали е самотна майка на 2 деца, без много участия по кръчмите, а и взима някакъв много малък хонорар... Как ги гледа тези деца, сандвичи и макарони ли ядат само?
Виж целия пост
# 23
Знам, че   Сашка си пада по дребилийките, шкембе чорба и разни манджиииии....
Виж целия пост
# 24
Вече и аз си мисля, че участниците във Черешката , ще се окажат и участници във ВИП Брадър.

Един вид, тука ги  запознаваме и ги поназнайваме кой кой е, и после като ги видим във ВИП-а, аааа да, този (тая) ги гледахме в Черешката.   Не че ще им запомня пак имената, ама флекса и яйцето от щраус, задължително.
Виж целия пост
# 25
Денди е участвал вив ВБ, но Сашка като нищо ще  е една от чуастниците.
Виж целия пост
# 26
току що изгледах Сашка Васева от преди 6 години в черешката /беше с Лечев,Савов,Желязкова и Фънки/ . Еее тя си унищожи кухнята направо....дано да е било театро. Така че ще ми е интересна нейната вечер
Виж целия пост
# 27
Не знаех, че Сашка е участвала в Черешката.
Виж целия пост
# 28
http://www.videoclip.bg/watch/4062
Виж целия пост
# 29
Благодаря!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия