Черешката на тортата - сезон 9 (Тема #4)

  • 201 967
  • 1 574
# 150
Драмите на Сашка с мъжа й си бяха истински, освен ако сама не си е правила синините. Докато се помиряваха с мъжа й взе, че забременя.
Виж целия пост
# 151
покривката, или каквото там е сложила на масата не ме бърка дали е хавлия, обаче единият и край много сладко виси, т.е. от едната страна е по-къса  Crazy

ох, имала много интересна енергия, която карала хората да се смеят

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 152
Лелее, аз съм ясновидец, снощи си помислих дали някой няма направи мляко с грис newsm78 .
Запиши ме по-напред в списъка като клиент...  Joy
Просто вчера правих и аз, та ми мина тази мисъл. Joy
Виж целия пост
# 153
Честно казано Сашка има поведение на тормозена жена. Дано да не съм права.
Виж целия пост
# 154
Може да прикрива следи от душене по врата. Joy
Виж целия пост
# 155
Честно казано Сашка има поведение на тормозена жена. Дано да не съм права.
Няма нищо общо с онази фурия , като каквато я помня. Не зная салатата дали е уморена , но тази жена определено си е загубила живеца. Като прекършена ми е.
Може би затова и домът и е такъв.
Виж целия пост
# 156
Може да прикрива следи от душене по врата. Joy
Тя открай време си носи такива ленти по врата.От мома още казваше,че са и слабост.
Виж целия пост
# 157
Стана ми жал за Сашка  Sick
Виж целия пост
# 158
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=106677259891020&set= … ype=3&theater

Иначе има хубави деца Сашка. Особено момчето е хубавец.
Виж целия пост
# 159
Сашка казваше,че е решила ,че има дълъг врат(или нещо подобно) и че винаги ще носи такива нещица на врата си !Без значение колко е демоде и особено в комбинация с анцуг(това е вече мое мнение Mr. Green)
Виж целия пост
# 160
Няма как да не е прекършена. Загуби брат си, после и майка си. Тези загуби се отразяват.
Виж целия пост
# 161
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=106677259891020&set= … ype=3&theater

Иначе има хубави деца Сашка. Особено момчето е хубавец.
Олее, зъбите и много неестествени.А децата наистина са хубави.Ама и тя не е била никога грозна, сега се е спаружила нещо, пишат ,че била правила диета и била много отслабнала.
Виж целия пост
# 162
Само не разбрах защо само горната част на зъбите е избелена и реконструирана newsm78
Виж целия пост
# 163
Тоя Манчев пак не е в час, каква грис-халва го гони?
Виж целия пост
# 164
Утре ще има някаква драма между Денди и "Анелия" Laughing Не знам как се е оприличила на Анелия точно, но доста самочувствие пък нещо май без покритие. Изобщо не разбрах какъв й е случаят?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия