Черешката на тортата - сезон 9 (Тема #4)

  • 201 966
  • 1 574
# 180
И не разбрах защо вчера даде 2 точки, а днес 7 ?

Може би защото Сашка не му позволи да се напие.  Laughing

Виж целия пост
# 181
Половината от тези, които плюят по Сашка във Фейсбук вечерят на маса, покрита с вестник, но иначе са големи естети.
Виж целия пост
# 182
Не трябваше ли да има точени кори?

Трябваше да има ама тя не можа да намери от къде да купи. И затова и донесоха бутер тесто  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 183
Не вярвам някой да вечеря на вестник. Не ми пука за Сашка, сама се излага. Не може човек в публичното пространство да изглежда по този начин, да слага кърпа на масата, да прави нещо си там и да твърди , че е питка?!? Нима никога не е виждала как изглежда една питка? Нима никога не е виждала какви покривки ползват хората, нормалните хора, не випове, не с претенции? Нормална ПОКРИВКА. Изключително лоша хигиена лъха от тази жена, така смятам.
Виж целия пост
# 184
Най- дразнещ ми е Денди. просто ми е мега противен. И не разбрах защо вчера даде 2 точки, а днес 7 ?

Това нещо е от  кохортата самосъздали се "интелектуалци", които се пръкнаха в зората на "демокрацията" (заедно с  порновестниците) и за съжаление все още не може да се отървем от тях, а същността му е на ултимативен гюведжар и паразит.  Бяха гости в някакво предаване с мъжа ми и ми разказваше как Дендито  едва  дочакало да свършат,  за да се докопа до кетъринга и мокрия бюфет - това преди 7-8 години, а сега като гледам нещата доста са ескалирали - вече доста трудно ще е да го изчергърташ от чашката и бутилката  Mr. Green
Виж целия пост
# 185
Аз разбрах, че трябва този, който готви, си избира нещо от масата от предходната вечер и да го сготви по своя рецепта. А точните кори бяха задание за първата вечер.
Виж целия пост
# 186
Може ли някой да напише кой какви точки даде днес?
Виж целия пост
# 187
23 точки й дадоха. Гери Турийска-10 т., Константина-5 т., Денди-7 т., Dee-6 т.
Виж целия пост
# 188
23 точки й дадоха. Гери Турийска-10 т., Константина-5 т., Денди-7 т., Dee-6 т.

Благодаря, ама не излизат 23.  Laughing
Виж целия пост
# 189
Вероятно защото Гери даде 5т. - кулинарни, 10т. - морални и много не се разбра окончателния вот.
Виж целия пост
# 190
23 точки й дадоха. Гери Турийска-10 т., Константина-5 т., Денди-7 т., Dee-6 т.

Благодаря, ама не излизат 23.  Laughing


Гери и Константина дадоха по 5 точки и затова ги пишат 23 общо. Може би броят само с показването  Laughing
Виж целия пост
# 191
Не вярвам някой да вечеря на вестник. Не ми пука за Сашка, сама се излага. Не може човек в публичното пространство да изглежда по този начин, да слага кърпа на масата, да прави нещо си там и да твърди , че е питка?!? Нима никога не е виждала как изглежда една питка? Нима никога не е виждала какви покривки ползват хората, нормалните хора, не випове, не с претенции? Нормална ПОКРИВКА. Изключително лоша хигиена лъха от тази жена, така смятам.

А дали не е зов за помощ?  Confused
Виж целия пост
# 192
Предай нататък, не трябваше ли от съставките първия ден да се избере някоя и тя да присъства във втория ден? Аз така го разбрах newsm78
Манчев каза точени кори. Да речем първава вечер се готви баница със спанак, то във втората вечер този, който готви прави нещо със съставка от баницата със спанак, третата вечер пък се взима продукт от втората вечер т.н.
Виж целия пост
# 193
Не вярвам някой да вечеря на вестник. Не ми пука за Сашка, сама се излага. Не може човек в публичното пространство да изглежда по този начин, да слага кърпа на масата, да прави нещо си там и да твърди , че е питка?!? Нима никога не е виждала как изглежда една питка? Нима никога не е виждала какви покривки ползват хората, нормалните хора, не випове, не с претенции? Нормална ПОКРИВКА. Изключително лоша хигиена лъха от тази жена, така смятам.
Точно
Виж целия пост
# 194
Забелязахте ли веждите на детето? Сашка да не и ги скуби? Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия