Съпруги на военнослужещи - 23

  • 84 109
  • 753
# 510
Добро утро и от мен.
МисЮ, вчера духаше повече. Днес на мен поне ми беше по-приятно от вчера. А слънцето е супер, ама да не си навън. У нас така хубаво ни напича източната страна... Абе да не би ТМ да е бил наряд, та е нямало кой да те стопли. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Аз да се оплача от това саниране. Тия в нашата община са за убиване. Забавиха толкова дълго документацията и сега се работи в студеното. Свалиха климатиците, стълбището на входа е без прозорци, студ отвсякъде. Дори и там, където фасадата вече е довършена, не са закачили всички външни тела. Подизпълнителите са малки фирми, които не могат да намерят достатъчно персонал и се бавят. Даже и с дограмите не смогват. Панелен блок, всички прозорци са еднакви, но и те се бавят. Не можем да си изперем дрехите. Майка ми се пошегува, че докато не затворят терасите, няма да сменяме чаршафи. Ами то няма къде да се просне. Да не говорим каква е мръсотия по тези тераси. Но пък там, където е готово, блокът изглежда чудесно.
И котката страда милата. Гледа скелето отвън жална, жална. Да ѝ построят такава катерушка пред прозореца и тя не може да се качи. Laughing

Сети, и моят дзвер беше така в яслата. Вечно беше с възпалени уши. Дано малчо не прави усложнения често. Ние разрешихме проблема малко преди да направи 3 години. Сложихме грипна ваксина. Слагала съм ѝ до 7 клас включително. Последните 3 години не слагам. Иначе има едни сополи, на които аз им казвам градински сополи, те вървят комплект с детската градина, отърване от тях няма.

Фло не се появява да се похвали, ама голям купон са завихрили от КГБ-то в Брезник по случай юбилея на темата им. Флооооо, къде си? Хм, днес май си на училище. Books

Приятен слънчев и по-малко ветровит ден ви пожелавам.

PS. докато писателствам, Фло се появи. Ей това се казва телепатия.

Виж целия пост
# 511
Здравейте и от мен,натоварената седмица за мен свърши-сега почивка до понеделник,е само 2 дни английски,ама това вече не го броя
На болничките бързо оздравяване,и ние още се борим с кашлица и сега Джули пак е на лекар с татко си,но това е от времето,бързо да им минава на децата
Фло,четох репортаж някъде за вашия купон, а видях и снимки,радвам ви се че сте толкова сплотени и организирани едно голяямо БРАВО
Виж целия пост
# 512
Ноември идва с мирис на канела,
на топъл пай и мляко със кафе;
уютен дом – ухаещ на вечеря;
обичан мъж – очите на дете.
Желание да си отидеш вкъщи,
след тежък и изпълнен с грижи ден;
прането да изгладиш – и на пръсти;
да гушнеш любовта благословен.
Сушени плодове и споделеност;
очакване за сняг и много смях.
Ноември идва с мирис на канела;
наглед е простичко, но си е „Нас“

Маргало- Стефка Стефанова

Здравейте много набързо минавам само исках да споделя това с вас понеже много ми хареса. Ние сме малко по добре след хапчетата.Лека вечер на всички от мен.
Виж целия пост
# 513

Добро утро с топло ароматно чайче. Джули ме е заместила с поетичното посрещане на ноември. Благодаря, мила!И аз ще се включа:
"Събудих се с усмивка...
И надежди...
И мечти...
И вяра, че ще бъде..
НОЕМВРИ ще бъде!
Така си го пожелах..🍁
Щастлив и незабравимо красив месец!"

Аз продължавам с безкрайния ремонт. Болните да оздравяват. Пуснете линк за партито на КГБ. Лек ден.
Виж целия пост
# 514
Добро утро,
Веднага се стоплям с чайчето на Дафиново листенце..Благодаря!
Честит нов месец,честит празник на народните будители.. въпреки всичко и всички трябва да се опитаме да запазим българското!!

Фло, аз също видях репортажа и аз като Димитрова ще кажа,че сте уникални,браво за задружността,не се променяйте..
Дунди, даа, точно така,беше наряд ММ, друго си е някой да те топли, но по-скоро аз него обикновено.. много е зиморничав 😁
Джули, много ми хареса посланието за новия месец,пожелавам ти успешен да е!
Хубав ден от мен! 🤗
Виж целия пост
# 515

Добро утро. И от мен един поздрав от вчерашното участие на дзвера.
https://www.facebook.com/Evmolpeya/videos/10154666611676525/

Момичетата в събота отиват в Сърбия, ще пеят на "Българиада" в Нови сад.

Направихме си резервация за Боровец, Олимп, за края на ноември. Малко да разпуснем на чист въздух в планината. Сега съм пуснала поръчка до Емо Чолаков за малко сняг предната седмица, за да е пълна картинката и да видим как изглежда Царска Бистрица със снежна покривка. 

Дойде времето за топъл чай. Този на дафинов лист изглежда ароматен.
лек ден на всички, ние пак сме в спорове с митницата и крайният резултат от дебата с голяма вероятност няма да е в наша полза. Rage
Та отивам да писателствам
Виж целия пост
# 516
Привет военни красавици!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА НАШИТЕ УЧИТЕЛКИ-БУДИТЕЛКИ И НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД! И НИЙ СМЕ ДАЛИ НЕЩО НА СВЕТА...МОЖЕМ ДА СМЕ ГОРДИ!

ДАФИНОВОТО ЛИСТЕНЦЕ ме стопли с чайче. Hug
ДУНДИ с този концерт на гласовитите момичета ме зареди с енергия. Поздрави за красавичката Hug
ДЖУЛИ ми даде духовна храна Hug
ДИМИТРОВА ме заразява с нейния оптимизъм. Hug
МИС Ю, към теб имам една молба. Ако ти е възможно и ако имаш време, пусни линк от купона на КГБ, след като има желаещи да видят как се веселят бабите, как от всички краища на милата Родина, се събра сговорната дружина. Смях и песни, и танци до зори...А младия народ ни гледа и се диви...А младия народ ни гледа и се чуди: тия баби май... мъничко са луди...Не сте прави вий сега дечица. Просто кипи още нашата кръвчица. С космодиск и наколенки кръшни танци бичиме, а пък утре пак по магазини и внучета ще тичаме. Младежи, туй от нас го запомнете: духът младежки запазете! Възрастта съвсем не е порок. Я да пийнем по още едно за отскок! Wink

Желая ви хубав ден. Отивам да уча, после ще направя един огретен за обяд, а после ще размитам за сватята, която утре пристига и ще ни гостува две седмици.
Виж целия пост
# 517
Момичета честит празник на всички.Благодаря и за пожеланията за рождения ми ден.Сега да попитам тези от вас който имат Джъмбо в града си,дали нямате път към магазина? Ния ми е рожденничка след 20 дни и е на вълна пес патрул.С тортата се справих но никъде не намирам балони и шапки с тези кучета.Та надежда ми е Джъмбо,но в провинцията няма.А не ми се пътува до София за да търся.Ако някой има път само да погледне дали има пък после ще го мисля.
Виж целия пост
# 518
Радинка, от тук може да се поръчат онлайн балони.
http://www.marisa.bg/?product=%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8-%D0 … 1%83%D0%BB-paw-pa

за шапки не съм гледала
Виж целия пост
# 519
И шапки има...
сега ще засиля дзверът да отиде до един магазин в Пловдив, където продават такива джунджурии и ще докладвам.
Виж целия пост
# 520
Веднага по молбата се отзовавам и споделям линка:

https://zapadno.com/2017/10/27/%d0%b4%d0%b0%d0%bc%d0%b8%d1%82%d0 … %b0-%d0%bf%d0%be/
Виж целия пост
# 521
БЛАГОДАРЯ ТИ МИС Ю  Hug bouquet
Настроението беше супер, времето беше с нас-3 прекрасни есенни дни, много слънчеви и ласкави. Разходихме се в гората, отидохме и до извора Железната вода. Пихме, измихме се, май станахме девици Joy Сега сме се замислили да заведем и гаджетата, че тогава чудеса може да станат Wink Дай Боже Wink
Моите роднини от Брезник и мен изненадаха. Страхотно семейство са! Бабите от моето село също се представиха чудесно. Жената със синята забрадка е майсторката на погачата. Изобщо и родата, и приятелките ми се постараха да ме представят подобаващо! Аз като символична домакиня занесох голяма еклерова торта с баварски крем и боровинки. Отгоре-голяма шоколадова плочка, на която пишеше 10 години КГБ. Докато си вземем тортата от сладкарница МАРКРИТ, са я съхранявали в хладилната витрина на сладкарницата. Клиентите са я гледали така  #Crazy и питали-наистина ли КГБ ( Комитет государственой безопасности-ужас за всеки руснак ) от 10 години е в България? Голям смях падна! Получихме голяма торта и от БГ МАМА, подаръци също. Ние имахме и томбола, с много хубави предмети ( надувни дюшеци, тениски и шапки, плажни чанти, чаши за текила...)  Роднините ми подариха на всички баби магнитчета от Брезник и едни "закачки". Забавлявахме се до след полунощ...
На другия ден посетихме Историческия музей на града, Тото пункта Wink и едно хубаво кафене. Вечерта - песни и танци до още по-късно. С връщането на часовниците получихме още един час купон, смях и шеги. Една от бабите беше с гаджето си. Дойдоха чак от Варна. Съобщиха ни страхотна новина ( аз знаех за това, но до последно запазих тайната им. Те да си я съобщят. ) Скоро ще вдигнат сватба, ще се жени момчето им. А как само пя този мъж...Планината разцепи. Па като подхвана акордеона, че като засвири ония ми ти хора... Дръж се земьо, баби че те газят! Имаме 16 клипа и около 300 снимки. Една дружка ще ни направи дискове, та да си ги имаме за спомен. Бях направила поздравителни плакати, плакати с шегички и един плакат, който трогна отсъстващите-написах имената им и едно голямо ОБИЧАМЕ ВИ. За кръстницата на темата ни-огромна саксия с димитровче, което вече краси градината й.
Е, това беше. Всички останаха изключително доволни! Нямаше мрънкащи и забележки. Още не са се уталожили страстите и емоциите, а вече мислим за среща догодина. Може би ще посетим Трявна... Ще видим!
Изчезвам, че трябва да уча. Няма да се излагам я! Simple Smile А гаджето ми донесе шоколад с лешници, та да подсилва мисловната ми дейност  hahaha smile3529

Виж целия пост
# 522
Бързо разписване и от мен, да не ме забравите тотално Innocent Настанила съм две котета да мяучат в спалнята и се възползвам от намалението да попиша Yum А и вече съм в кондиция - от няколко дни ме беше налегнал един кофти вирус ли, настинка ли, то ухо ме боля брутално (по цели нощи, такова чудо не ми се беше случвало досега), то хрема, какво ли не беше. Явно гадният вятър тия дни ме довърши. Но вече бивам, ще живея, хах.

Фло, душа, вземи си смени професията и стани събитиен мениджър Stuck Out Tongue Closed Eyes - всички партита са ти чудесно организирани, благородно завиждам за енергията и идеите. Видях и снимки от събитието на КГБ-то из Фейсбук - баби не видях, само усмихнати, позитивни дами Stuck Out Tongue Closed Eyes Чудесен район бяхте избрали и този път - ние с наши приятели редовно ходим на Бърдото и наистина е много живописно, особено през есента.

Дунди, супер за Боровец, със сигурност ще си изкарате чудесно Yum
И на мен ми се ходи някъде - уф, където и да е, вече не ме свърта просто, но не се очертава никакво пътуване скоро... Отдала съм се на студентите и на писане. То моето край няма... Обаче не съм забравила, че съм обещала танци на ентусиастите от темата и ще го направим със сигурност.

Иначе при нас нищо особено. Децата са ОК, ходят на градина с желание, имат много приятели там, големият е записан и на плуване и вече се гмуркал даже (а доскоро дори не искаше да влиза в басейн, представете си). В събота и неделя е по-голям екшън, но ги разделяме с баща им и се ядва. Тази седмица през уикенда ще имат удоволствието да са в компанията на баба им, преди тя да духне към Сицилия с любимия й мъж. Трябва ли да казвам, че съвсем неблагородно й завиждам Yum Поне ще изкараме една вечер по женски преди да замине, че много ми липсва компанията й, а и тя е все заета, винаги е било така, ама да не мрънкам.

Лека нощ на всички и доскоро! Сладки ноемврийски сънища Simple Smile




Виж целия пост
# 523
Сетих се за интересен въпрос, който ме вълнува.
Като военно служещи те са с перфектна или атлетична физика. Колко от нас поддържат такава също? Защото аз с момента се боря с наднормено тегло и го обичам, защото знам, че е с мен заради мен...
Но знам че заслужава красива жена до себе си, която да стъпва гордо
Та с две думи:
Изпитвате ли ... може да се каже и комплекси, от физическата сила и атлетичност на съпрузите/приятелите си? (Надявам се да ме разбеахте)
Виж целия пост
# 524
Сетих се за интересен въпрос, който ме вълнува.
Като военно служещи те са с перфектна или атлетична физика. Колко от нас поддържат такава също? Защото аз с момента се боря с наднормено тегло и го обичам, защото знам, че е с мен заради мен...
Но знам че заслужава красива жена до себе си, която да стъпва гордо
Та с две думи:
Изпитвате ли ... може да се каже и комплекси, от физическата сила и атлетичност на съпрузите/приятелите си? (Надявам се да ме разбеахте)

Добре си дошла. Ама ти сериозно ли мислиш, че всички под пагон са атлетични? Ле-ле, виждала ли си колегите на приятеля си? Не, честно. Аз пък познавам толкова много, които изобщо, ама изобщо не са атлетични. Та те и изпитите по ФП не могат да покрият. И то войници по на 30-35 години. Да не говорим за други, на които шият униформи по поръчка, че са извън всякакви габарити. Simple Smile Да не е в някоя "спортна рота", парашутист или нещо такова? Ей, развесели ме направо.
При ММ има един войник, все е разгащен, ризата му виси отвън, панталонът му е под корема и като ходи отзад му се вижда д-то. И дамите не всички са с физиката на Ивет Лалова. Има и пухкавелки.
Та на въпроса ти. ММ не е с тяло на Аполон, а с годинките нещата се променят все повече и повече. И аз не съм първи фотомодел, даже съм далеч от такъв. Тези, които са ме виждали, знаят. Нали, Фло? Ама сме усмихнати, най-вече МисЮ? И нашите мъже стъпват до нас гордо. Не заради физиката ни, а заради подкрепата, която получават от нас.
Приемам питането като шега. Развесели ме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия