. 

Ели
Лиа
Хелънче 
Значи имало и по лошо от умрял на финала главен герой и то е изобщо да няма втори сезон и изобщо никой да не уведоми за спирането на сериала
съседите понякога са яко безпардонни
Интересното е обаче ,че тая Звезда на пастира беше с добър рейтинг ,изобщо нямапше индикации за финал ,уж всичко беше на ред и изведнъж с голямата брадва са ги съсекли без предупреждение
кофти тръпка 








Привет и бърз запис.

, хайде дано.
Илкер е играл в постановки с Хера Хилмар,


Зарани
мерси за всичко споделено

А Мерт Фърат беше Мустафа от КВФ или бъркам
ако е той на мен мие малко бозавичък ,но ако героя трябва да изглежда така защо пък не
А Илкер или Халит биха си се справили превъзходно с ролята 
актъора ми е непознат ,но е много симпатичен ,актрисата също не съм я гледала никъде ,но и тя ми харесва 
и като гледам доста добре се забавляват с Фахрие 



ох ама аз го харесвам много този актъор бе ,но все му забравям името
да той е повече филмов отколкото сериален актъор ,аз даже мисля съм го гледала преди само в 1001 нощ и сега където играеше с Дамла Съомез
Много добър актъор ,много го харесвам и с Марион К биха били хубава двойка

Много знаете бе
. А и аз почти не гледам турски версии....предпочитам си оригиналите 
, видях, че дори си направила тема за летния сериал "Двама лъжци"
...бих гледала нещо леко и приятно, но няма да ми се отвори парашута...нищо, евентуално в края на септември, тъкмо ще са напреднали летните сериали, подборът ще ми е по-лесен....да пишете какво гледате 
, много забавна снимка на "каките" от вечерта на къната на Фахрието
, да се вземат вече с Бурак и да си живеят щастливо, че много стана....
Разгледах и още....някои ми приличат на снимки от публичен дом 


, интересно какво ще излезе накрая от "Мадоната с коженото палто" 

Препоръчани теми