Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #12

  • 72 651
  • 744
# 645

Йозджан все подобни роли си избира да играе.
Еднотипен шаблон на богат  син с млади жени около себе си.  Grinning


 hahaha hahaha hahaha

Скоро, както е тръгнало с тая мъка ще трябва да си избира роли на таткото, да не кажа дядото - сваляч в сериалите, в които ще участва Mr. Green Но, пък му се получава, щом аз, която не го харесвам, като мъж го гледам Grinning Wink



Хеълнче, ти ме разби Crazy. Значи да гледам тоалети, казваш hahaha Mr. Green
Виж целия пост
# 646
 Hug Hug Hug Hug Hug

Голям смях с вашите последни коментари на Невестата Joy Joy Joy Joy

Това е Тувана, нали? Хубавица, че и пее Peace

https://www.facebook.com/Just.Turkish/videos/1510095672391020/

Ели Hug, дай моля снимка на сестра и, че хич не се сещам коя е newsm78

Днес ми направи впечатление Халит , който е сниман със сина си, вземайки го от училище...видя ми се остарял, прегърбен, много уморен Thinking


Виж целия пост
# 647
Лия Hug

Това вярно ли е, което пише в уикито, че Халит е 1.83см Shocked А, аз го мислех за нисичък.... Thinking
Но, наистина изглежда запуснат, като за мъж на 47г. , ако уикито не лъже Mr. Green

Хелън, на мен ми харесват много диалозите в серията. Наполовина съм, но като цяло всичко е смислено и доста премерено, няма простотии. Най-вече в разговорите между Есма и адвоката, който я постави на място на срещата им. И при Фарук и Сюрея. Намирам сценария за тях много хубав със спазена последователност на действия, чувства и мисли Peace

А, че тоалетите ми харесват в серията - така е!

Осман се държи, като във филма "40 годишен девственик" Crazy, че и по-зле! Как пък до сега не е имал приятелка, егати и мъжете!Не мъж, ми желязо Joy
Виж целия пост
# 648
ЧРД на Мете! Да е жив и здрав!!!  Heart Eyes

***

Видът на Халит е заради ролята му в "Ти си моята родина". Не следя сериала, но в последния за сезона епизод героя му претърпя сериозен инцидент - бомба избухна в помещението, в което се намираше. Много грубо го преразказвам, извинявам се за което. Сещайте се обаче, жив ще е.  Laughing  Но пък нали на вид трябва да го докара малко изнемощял.

Осман се държи, като във филма 40 годишен девственик Crazy, че и по-зле! Как пък до сега не е имал приятелка, егати и мъжете!Не мъж, ми желязо Joy
Ами, то и в реала се оказаха не малко.  Crazy
Скрит текст:
Имам колега, досущ като Осман. При описанието на Хъши първо за него се сетих.  Laughing
Виж целия пост
# 649
Зари Hug
да, така е, за съжаление доста млади хора се изолират...

Мерси, за инфото за Халит Peace
Виж целия пост
# 650
Хъши Hug

Не знам колко е висок Халит, но Берги /жена му/ е 180 см, доста висока и той горе долу е колкото нея  newsm78
Зарани Hug, мерси за разяснението, но аз не говоря за прическа, че е плешив, с брада и т.н., а затова, че е прегърбен и уморен...все пак е сниман на улицата в ежедневието, а не на снимачната площадка newsm78 Имам молба към теб Praynig: каква е тази класация и за какво е?

http://televizyongazetesi.com/turk-televizyon-tarihine-gecen-en- … racaksiniz/160349
Виж целия пост
# 651
Лиа, възможно е да е и уморен човека, той е доста активен. Виж, за прегърбен на мен ми се струва, че е от стойката при ходенето, а не че наистина е такъв.
Не мога да не отбележа колко пораснал е Али. На височина расте висок, точно като родителите си. Много хубаво момче имат Халит и Бергюзар!  Heart Eyes

Класацията е за турските сериали, които са с най-висок рейтинг в IMDB.
Виж целия пост
# 652

 hahaha hahaha hahaha

Скоро, както е тръгнало с тая мъка ще трябва да си избира роли на таткото, да не кажа дядото - сваляч в сериалите, в които ще участва Mr. Green Но, пък му се получава, щом аз, която не го харесвам, като мъж го гледам Grinning Wink

Peace Peace

Hug Hug Hug Hug Hug

Ели Hug, дай моля снимка на сестра и, че хич не се сещам коя е newsm78


С гаджето Джан Яман.
Той  участва в Пълнолуние сега - млад артист,  играе добре, все пак в началото на кариерата е момчето.
За него пък медиите са писали, че имал проблем с предишна партньорка,  newsm78 ако разбира се  всичко е вярно


http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/12/blog-post_505.html

Скрит текст:

Виж целия пост
# 653
Ели Hug, благодаря bouquet Приятелката на  Джан Яман Wink играе сега в Мерием и е толкова слаба, че ако я набие и нея, тя просто ще се счупи  Mr. Green Stop

Зарани Hug...при хубави родители, хубави деца Peace /въпреки че не винаги е така/ Joy

А тази класация в IMDb ме впечатли много, защото дори не съм чувала за повечето дизита newsm78

Премиера: https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-cinzgoz-recainin-galasi-yapildi/1 /снимки/

Виж целия пост
# 654
Бестменсу Йоздемир ли се казваше тази актриса? Не ми е от симпатичните. Има едни досадно флегматични действия. Поне с такива впечатления съм останала от нея при малкото изгледано от КПА.

А тази класация в IMDb ме впечатли много, защото дори не съм чувала за повечето дизита newsm78
Да, но повечето наистина са от добрите, които турската публика не хареса и съответно са били свалени от екран. А първият - "Лейля и Меджнун" бе свален по политически причини, заради активното участие на главните актьори в протестите в парка Гези през 2013-та. Самият сериал имаше много висок рейтинг, но се излъчваше по държавната телевизия и... сещайте се.  Wink

***

Попадна ми една снимка с актрисите от "Малки убийства". Няколко минути се чудех защо са само три и къде е Гьокче. Направо е плашеща.  Joy




Някои жени с манията си да са по-красиви се загрозяват. А такова симпатично момиче беше преди няколко години.

Виж целия пост
# 655
Аууууу, тая Гьокче плаши!  bishop  Добре че, си ѝ сложила снимка по-долу та да разбера и аз за коя става въпрос.
Виж целия пост
# 656
Аууууу, тая Гьокче плаши!  bishop  Добре че, си ѝ сложила снимка по-долу та да разбера и аз за коя става въпрос.

За тази в бялото ли става въпрос newsm78 newsm78
Нещо каста не ме впечатлява особено
Виж целия пост
# 657
Да, за Лейля от Листопад.
Виж целия пост
# 658
Да, за Лейля от Листопад.

Мерси Хелънче Hug
Не съм гледала сериала, на нищо не прилича. И скалпел е ,,играл,, по лицето и или други разскрасителни процедури. Каквото и да е, ефекта е на лице,  баба Яга


Още един тръгва, кой ли са финализирали  newsm78

От Официалната страница
19 октомври в 20.00 на канал Show TV




Фарах естествена,свежа
Виж целия пост
# 659
.....
Нещо каста не ме впечатлява особено


и мен щото Wink Wink

Тувана Т. била дъщеря на български изселници, дали съм го знаела някога newsm78 newsm78 hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия