Лидл-105-Жегава- 01.07-01.08

  • 156 498
  • 1 234
# 240
Блузите не са чист лен, а комбинация от памук с лен... да не се обърка някой де, казвам го да се има предвид Peace
Виж целия пост
# 241
Повече с мъжът ми не отивам в магазина, рано, рано сутринта го накарах да идем да видим панталонките.
Боже, туй чудо ме побърка, не щял, викам вземи едни бе, че са без пари, седи и цупи джуки като кифла, ядоса ме. Crossing Arms Взех едни тъмносини за брат ми, дано му станат.
За мен взех от късите панталонки, но не знам дали ще ги задържа, не съм носила подобни от години и се чувствам некомфортно.
Нямаше лешников тахан, в коша с намалените неща имаше един ленен потник от предишното пускане, та го грабнах, как е останал незабелязан не знам.
Виж целия пост
# 242
Така е - май и на етикетите на панталоните пишеше така, а тези от предишните години уж бяха чист лен (но не забелязвам разлика в качествата на плата).
Виж целия пост
# 243
За панталоните не помня, но полите бяха също смес, пък на пипане си изглеждаха като чисто ленени...
Днешните блузи обаче са им кофти моделите...едни такива бабешки, абе не ме кефят.
Виж целия пост
# 244
Блузите и на мен не ми харесаха, а имаше голям интерес към тях.
Виж целия пост
# 245
Според мен комбото памук и лен се глади по-лесно и е добър избор
Аз не минах, евентуално довечера
МОже да награбя нещо бабешко...
Виж целия пост
# 246
Дънковата блузка стои доста приятно. Единствено ме притеснява материята- лиосел- не съм носила до сега дрехи от такава. Другите модели наистина бяха по-бабешки. Друг път пускали ли са еспадрилите? Здрави ли са?
Виж целия пост
# 247
На мен почти всички съвременни ленени блузи ми изглеждат еднакво - свободни, с къс ръкав или без ръкав, може да са по-дълги отзад и обикновено имат някаква апликация от дантела.  ))
Дънковата и на мен ми харесва, но си мислех, че с нея и свободните панталони, които често нося, съвсем ще се доближа до стайлинга на медицинските сестри. Всъщност не ми  пука чак толкова и се колебая дали да не я взема...
Виж целия пост
# 248
От другата седмица харесах това-онова. Пак ще има куку-руку. Новото, което видях са дъвки идеал, кроасани 22 карата  и Теменужки Simple Smile
Виж целия пост
# 249
Докладвам пак за пасатора - прави чудна майонеза Sunglasses
Пфууу, чаках с нетърпение да видя пижамите, ми много къси тез панталонки, пак не са за дебели кълки, значи Sad
На първо четене ми харесаха спалните комплекти, може би ще ги погледна и на живо.
Ретро седмицата пак не ме грабва.
Аз съм яла картофи и тиквички, приготвени в такъв тип фритюрник, понеже едно време много се бях зарибила. Ами, не стават като пържени, няма какво да се лъжем. И общо взето вентилаторът на фурната дава същия резултат.
Виж целия пост
# 250
Какво е другата седмица?
Виж целия пост
# 251
Какво е другата седмица?

Ретро.
Виж целия пост
# 252
Ето е брошурата за следващата седмица:
http://www.promooferti.com/%D0%BB%D0%B8%D0%B4%D0%BB-%D0%BA%D0%B0 … -10-%D1%8E%D0%BB/
Виж целия пост
# 253
Мерси, харесах чехлите. И те ли са от четвъртък..; сигурно ще трябва някак си да отида сутринта, понеже ми трябват големи номера...
Виж целия пост
# 254
Момичета - кака са дъските за гладене от лидл? Гледам, че тази седмица е имало, предполагам не са разграбени, пък май ми трябва нова... ставта ли - стабилни ли са?
Бях се засилила да купувам дъска за гладене и о ужас - какво откривам то изобщо не е дъска а желязна мрежа от която дрехите ми ще станат на ромбоиди като се смачка дунапрена отгоре и сега се чудя от къде да си купя дъска за гладене защото моята се деформира от много гладене Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия