Звездни компромати - 330 част

  • 125 488
  • 750
# 330
Случайно някой да знае кой облича Гала напоследък? Останаха ми очите в роклята от вчерашното предаване.

Пп. Нова плей нещо не зарежда.
Виж целия пост
# 331
Бен Афлек вече официално е с продуцентката на SNL Линдзи Шоукуср (или както там ѝ е името).
Виж целия пост
# 332
Сега разбрах защо Иван остави алкохола, просто Ирина го изпива и не остава за него  Mr. Green
Виж целия пост
# 333
Сега разбрах защо Иван остави алкохола, просто Ирина го изпива и не остава за него  Mr. Green
Баш така се получава! ooooh!
Виж целия пост
# 334
Стрина е откровено фиркана.  ooooh!
Не мога да преценя коя от двете "Иванови булки" ми е по- противна.  ooooh!
Виж целия пост
# 335
Стрина е просто смешка! Whistling
Виж целия пост
# 336
Радина и Деян със сина им на морето -

Скрит текст:




Виж целия пост
# 337
Много сладко детенце. Simple Smile
Виж целия пост
# 338
Ина Ананиева родила момиченце
http://m.dir.bg/life/news/26024069/
Виж целия пост
# 339
И аз тази новина идвах, да им е честито.

И една НилО за да не е спам:

https://www.instagram.com/p/BWPk6DSBIQI/?taken-by=nikoleta_lozanova
Виж целия пост
# 340
Вече сериозно започвам да харесвам Мелания. Полската рокля е разкошна.
Виж целия пост
# 341
Коя е новата на Афлек? Имат ли снимки?
Виж целия пост
# 342
Радина е скелет с кожа! Shocked
Виж целия пост
# 343
Радина сега има чудесно тяло, но вярно постигнато от неприятности. В периода си в "Стъклен дом" я намирах за пухкава.
Виж целия пост
# 344
За някой скелет, за други чудесно  Joy За мен също е много слаба , без грам мускул на ръката и грозно показа ли се кокали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия