КГБ = Клуб на Готините Баби - 180.

  • 64 108
  • 735
# 225
Фло, честит рожден ден!  newsm51
Да си здрава, да си жива,
да си истински щастлива,
да си душата на кагебейските срещи,
да има матРиал за зъболекарските ти клещи,
а с "бормашинката" в ръка,
да връщаш усмивката на всяка уста,
в живота ти да има смях, любов, хармония
да дирижираш и тук, и Виенската филхармония!
Наздраве!
cheers


 bdbaloni newsm59 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover love001
Виж целия пост
# 226
Момичета, Фло е приготвила вкусотии за всички! Заповядайте, да се почерпим за нейно здраве!


Мила Фло,
нека винаги да има щастие и топлина в сърцето ти,
здраве и любов в дома ти,
искри и усмивки в очите ти,
късмет и добри хора по пътя ти!
Честит рожден ден!

Виж целия пост
# 227

Честит рожден ден на Фло!
Има хора...
Веднага усещаш,че сте от една порода!
Само че Фло  е една порода с всеки.Защото намира  струните на душите и  докосва сърцата ни.
Защото обича и  е обичана.
Жива е здрава още сто години ,после както реши.
Виж целия пост
# 228
 Добро утро, дружки!
 Празник в нашата къщичка!
МИЛА ФЛО, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!БЪДИ ВСЕ ТАКА ВЕСЕЛА И ПОЗИТИВНА! БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!

              

Две в едно - роза за теб и кафе за всички! По-голяма си от мен точно с месец Joy
Виж целия пост
# 229
Честит празник,мила Фло!Бъди здрава и дълголетна! Запази щастливо дяволчето в очите си до сетния си час! Бъди обградена с обич и уважение!

     
       Добро утро,дами!
   Тук съм,отпочинала и освежена.Броени дни бързо отлитат.Вече съм на работа.Кари остана още няколко дни,но няма нет и не може да пише.
   Пожелавам ви хубав и щастлив ден!
Виж целия пост
# 230
Честит рожден ден , скъпа Фло! Бъди жива и здрава! Бъди благословена!


Виж целия пост
# 231


Честит рожден ден на Фло! Да е здрава и все такава купонджийка.
Виж целия пост
# 232
Добро утро ! Спокоен и усмихнат ден на всички!

Мила FLO, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! Бъди честита и благословена със здраве , щастие всеобхватна любов и късмет .Мъдростта вече си я имаш, да си жива и здрава да я предаваш на внуци и правнуци. Възрастта е това , което носим в себе си , а не това, което пише в документите

Има хора, които търсят светлина, има и такива, които я излъчват..
Има хора, които търсят любовта, има и такива, които я раздават..
Има хора, които търсят смисъла на живота, а има и такива, които го осмислят..
Има хора, които чакат да им дават, има и такива, които се раздават..
Има хора, които преследват щаститето, има и такива, които го създават..

Ти си от хората създаващи щастие..






Виж целия пост
# 233
 (от старата версия Heart Eyes Heart Eyes)

ЗА Фло и компания :

Виж целия пост
# 234
Честит рожден ден, прекрасна ФЛО!
Пожелания за здраве и късмет!
Прегръщам те!

п.п. Присъединявам се към всички хубави думи казани за теб от момичетата...
Виж целия пост
# 235
Добро утро!
Мила,усмихната,лъчезарна и всеотдайна,Фло,такава си те представям,


Жива и здрава да си,много обичана и щастлива.


Прегръщам те!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!
Виж целия пост
# 236
Добро утроХубав празник е огрял групата.
Скъпа Фло!
Честит рожден ден!
Бъди чаровна, усмихната положитела, даряваща, обичаща , обичана, споделяща, окриляваща и все така да търсиш усмивката в хората. Хубав празник!
Виж целия пост
# 237
Скъпа Фло,
Виж целия пост
# 238
https://www.youtube.com/watch?v=xM5je2WAEbE&list=RDxM5je2WAEbE
За теб,Фло, с много обич!
Виж целия пост
# 239
Честит рожден ден,  Фло!
Желая ти много здраве, много  обич, много усмивки и много щастливи години с  любимите ти хора!







Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия