Искам да кажа ... (130)_10.07-16.07

  • 52 543
  • 776
# 150
Днес ще се мъча с новата версия. Няма да се връщам на старата, защото само ще удължа агонията (емотикон със скръстени ръце)
пп: някой ден ще открия емотиконите и тогава ..... всичките ще ви ги публикувам ...
Виж целия пост
# 151
Е, не е толкова лоша новата версия, на мен даже ми допада. Ще се спогодим Simple Smile
Виж целия пост
# 152
Баня до Карлово ли? Родния ми край Heart Eyes Препоръчвам Старосел - топъл басейн с обособена бебешка секция с пързалка. Има и интересен зоопарк. Но за 2 нощувки най-много.
Виж целия пост
# 153
Днес ще се мъча с новата версия. Няма да се връщам на старата, защото само ще удължа агонията (емотикон със скръстени ръце)
пп: някой ден ще открия емотиконите и тогава ..... всичките ще ви ги публикувам ...
Ето ги:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 154
Лаленце, аз ги видях къде се намират, но ми ги няма "любимите" Grinning
Искам си зеления, както и търкалящите се от смях.

Виж целия пост
# 155
Рая, давай името на хотела в Баня и разяснения за сол в пъпа. Колко, лепенка ли се слага, за да не опада, колко време преди тръгване се слага.....
Виж целия пост
# 156
Лаленце, аз ги видях къде се намират, но ми ги няма "любимите" Grinning
Искам си зеления, както и търкалящите се от смях.



Наистина ли? И на мен са ми любими! Много ще е тъпо без тях Sick

Още не съм ви изчела.
Ходихме на море. Върнахме се. Малко беше. Искам още! Ходихме на рожден ден. Въртя N-тата пералня. След два дни трябва да почвам да работя. Не искам. Мързи ме.
За сега толкова bouquet
Виж целия пост
# 157
Когато ходим на почивка юни или юли, после все ми се иска пак да отида, сякаш не съм била.
Виж, когато всички са били/обикновено  за море говоря/, после ми е кеф и хубаво, че толкова късно сме отишли.
То няма угодия май. един си иска зеленото човече, другия търкалящото се от смях, аз пък всичките.
Виж целия пост
# 158
Лаленце, аз ги видях къде се намират, но ми ги няма "любимите" Grinning
Искам си зеления, както и търкалящите се от смях.
Не знам дали ще ги върнат, но някой каза, че като им напише кода, излизат. Конкретно зеленият беше даден за пример, вероятно и с другите е така.
Виж целия пост
# 159
Рая, сподели името на хотела. Simple Smile

Ая, Старосел не го харесвам аз, ходили сме там. В Хисаря бяхме последно и изборът от хотели и басейни там е огромен. На децата много им хареса и другия месец искат пак.
Виж целия пост
# 160
За първи път пиша от новата версия, защото е ясно, че колкото и да негодувам е все тая и трябва да се свиква с промените. Снощи като отворих мобилната версия и ми увисна ченето, но не в положителния смисъл. Angry

Виж целия пост
# 161
Вася, затова малко море в началото на лятото и още толкова - в края Simple Smile

Проба: Mr. Green Grin
Виж целия пост
# 162
Взех си от аптеката кремче за околоочния контур, че напоследък чудовищни сенки имам и малко торбички. Доволна съм. На първото намазване веднага стегна, усеща се като да опъва кожата. И сенките са намалели. Подозирам, че ще станем първи приятели Grinning
Виж целия пост
# 163
Взех си от аптеката кремче за околоочния контур, че напоследък чудовищни сенки имам и малко торбички. Доволна съм. На първото намазване веднага стегна, усеща се като да опъва кожата. И сенките са намалели. Подозирам, че ще станем първи приятели Grinning

Име? Картинка?
Нещо напоследък не мога да се нацеля с бялата козметика. Май ще се върна към Лореал.
Виж целия пост
# 164
Жълто цвете, и аз искам име. Simple Smile

Ползвам един на Ести Лаудер, никакъв ефект няма, а е сума ти пари.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия