BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 219 686
  • 4 118
# 2 370
Ами не си по обясненията... Joy
Виж целия пост
# 2 371
Въобще не е проблем това, има къде по сбъркани неща...
За 5 секунди става, ето

При теб става за пет секунди, при мен не става.
Виж целия пост
# 2 372
В новата версия къде излизат нотификациите за редактирано мнение?
Цъкнах на старата версия днес и ми излезе съобщение, че имам 3 непрочетени мнения, като цъкнах на известия видях, че са редактирани.
Надявам се да ме разбрахте какво имам предвид, не съм по обясненията.
Аз те разбрах.
В камбаната няма ли ги и за коя версия питаш - настолна? Мобилна?
Нямам такива теми с редактирано мнение в момента, че да погледна. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 373
За настолна.
На новата версия не излизат известия, ако някой, в някоя тема е решил да редактира мнението си, същата функция си работи в старата версия, днес го забелязах това, не че е от голяма значение, но просто реших да пиша.
Виж целия пост
# 2 374
Каква е тази функция, аз пък дори не знам?
Виж целия пост
# 2 375
За настолна.
На новата версия не излизат известия, ако някой, в някоя тема е решил да редактира мнението си, същата функция си работи в старата версия, днес го забелязах това, не че е от голяма значение, но просто реших да пиша.

Да, в новата версия не излизат такива известия (поне в мобилната). Лично за мен това е от полза!
Виж целия пост
# 2 376
Аз пък винаги проверявам каква редакция е правена. Явно вече няма да мога.

В тази връзка огледах какво излиза в профила ми в новата версия. В резултат станах разногледа. И объркана защото не намерих никаква логика в начина, по който излизат подредени темите. Например в "Теми с мое участие" най-първа излиза тема, в която съм писала преди около месец и след това няма нова активност в нея. Едва ли и ще има. На второ място излиза тема, в която съм писала примерно преди 3 седмици, а от седмица не е писал никой. На трето място излиза настоящата тема, в която преди сегашния пост днес писах и друг. На четвърто място излиза тема, в която пиша, ако не всеки ден, то през ден. На пето място излиза тема, в която съм писала преди два месеца и от месец никой не пише. ... И т.н., и т.н. Заглавията на темите започват съответно с буквите Д, Н, В, О, К ... Дати на пускане на самите теми са 5 юли, 11 юли, 10 юли, 7 юли, 27 юни ... Съответно списъкът съдържа заглавията без данни за нови мнения, последно мнение, брой страници и т.н. Същото е със "Следени теми".
Пази боже да се опитам да намеря нещо през профила си!  ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 2 377
Признавам си, че настоящата тема престанах да я следя преди десетина дни и не зная дали е коментирано. В мобилната вересия в момента не работи менюто, което излиза от трите точки срещу името на автора на мнението. Нали от там излизаше "информирай модератор".
Виж целия пост
# 2 378
Признавам си, че настоящата тема престанах да я следя преди десетина дни и не зная дали е коментирано. В мобилната вересия в момента не работи менюто, което излиза от трите точки срещу името на автора на мнението. Нали от там излизаше "информирай модератор".
Да, от трите точки се избира.
Какво съобщение ви дава?
Сега пробвах и работи.
Виж целия пост
# 2 379
Позачудих се тия дни да не е излязла в отпуска бг мама, а се оказа, че не ми праща известия за темите Simple Smile Едва си намерих профила, че и съобщения за теми, които съм чела. 20 теми, в които е писано, по 70-80 отговора и нито едно известие
Виж целия пост
# 2 380
Сега вече и при мен работи. Просто нямаше никаква реакция. Все едно не съм го натиснала. Странно ми се стори и реших да споделя.
Виж целия пост
# 2 381
Продължава да не известява за нови отговори в теми, даже и когато съм писала отново в тях.
Виж целия пост
# 2 382
Честно казано, не знам, включих се доста късно тук. Но ми се върти, че при докладван проблем за новата версия в темата за въпросите към администраторите, човекът беше насочен към тази тема... Ще е доста неприятно да те пращаш да се оплачеш тук, пък никой да не поглежда...
Виж целия пост
# 2 383
Темата се следи непрестанно.
Имаше моментен проблем с функционалността "анонимен" в някои случаи при мобилната версия.
Вече е решен.
Виж целия пост
# 2 384
Чудесно, че се включи, Татти!
Благодаря за отстранения проблем!
Честно казано, аз се успокоих след твоя пост.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия