BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 219 694
  • 4 118
# 3 975
Някой ще ми каже ли как да обновя камбанката, без да рефрешвам цялата последно прочетена страница?
Няма начин. Поне за момента.
Виж целия пост
# 3 976
Благодаря. Много неприятно.
Виж целия пост
# 3 977
Благодаря. Много неприятно.

Много тъпо, не само неприятно.
Как в старата можеше, тук не?
За рефреш трябва да обновиш от браузъра, от сайта не може.
Нито от камбанката, нито от логото, никак.
Виж целия пост
# 3 978
Да и някак това, че е в падащ прозорец не е много ок. Ще ми се да е в отделен, да се виждат хубаво имената на темите.
Много ми е трудно да свикна основно с това, иначе нямам проблем с нови визии и други обновявания, но с тази функционалност или по-скоро нефункционалност, не мога да свикна. Според мен е измислено от хора, които не ползват форума.
Виж целия пост
# 3 979
Как не можеш да обновиш от сайта, аз така правя? Цъкаш някъде на сайта и камбаната се обновява.
Виж целия пост
# 3 980
А защо трябва да се цъка другаде, а не върху камбаната, както в мобилната? Да не говорим, че трябва и първо да се скролне, за да се види камбаната.  Цъкания да има. Иначе аз отдавна съм на новата, и по принуда съм свикнала с всички неудобства, даже сигурно ще ми липсват, ако решат да ги премахнат.
Виж целия пост
# 3 981
Joy
И аз вероятно ще се обърквам, ако нещо подобрят в новата.
Виж целия пост
# 3 982
А защо трябва да се цъка другаде, а не върху камбаната, както в мобилната? Да не говорим, че трябва и първо да се скролне, за да се види камбаната.  Цъкания да има.

Точно това питам и аз?

С копирането на ник се справих.
Или го оправиха.
Сега може по стария начин.
Виж целия пост
# 3 983
С копирането на ник се справих.
Или го оправиха.
Сега може по стария начин.
При мен все още не става. Сега пак опитах.
Поставя го два реда надолу и се налага да го местя.
Няма я вече старата, която пречеше и пак не ще.
Виж целия пост
# 3 984
Защо трябва да се цъка не знам, не съм графичен дизайнер, просто казвам, че не е нужно да се рефрешва браузера, както се твърди.
Виж целия пост
# 3 985
А защо трябва да се цъка другаде, а не върху камбаната, както в мобилната? Да не говорим, че трябва и първо да се скролне, за да се види камбаната.  Цъкания да има. Иначе аз отдавна съм на новата, и по принуда съм свикнала с всички неудобства, даже сигурно ще ми липсват, ако решат да ги премахнат.
Именно де и аз това питах. И за скролването питах, адски дразнещо е, постоянно натискам Отговори, защото не съм скролнала.
Виж целия пост
# 3 986
Ами защото като цъкаш на камбанката не се рефрешва.
Виж целия пост
# 3 987
Да и някак това, че е в падащ прозорец не е много ок. Ще ми се да е в отделен, да се виждат хубаво имената на темите.
Много ми е трудно да свикна основно с това, иначе нямам проблем с нови визии и други обновявания, но с тази функционалност или по-скоро нефункционалност, не мога да свикна. Според мен е измислено от хора, които не ползват форума.
Отваряй тогава не камбаната, а новите отговори от менюто. Там при всяко избиране на нови отговори, се обновява.
Виж целия пост
# 3 988
За мен най-лесно е да отворя Последно активни от Абонаменти
Тогава се обновява и камбаната
След първото отваряне "Последно активни" вече е на горния ред и е по-лесно, но пък се налага
да цъкнеш бутона "нагоре".
Виж целия пост
# 3 989
Аз кликвам в ляво на камбанката на BG-MAMMA и тя моментално се обновява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия