На море в България 2017г. - 3

  • 108 442
  • 727
# 300
Кои са апартаментите на Диневи? Ние сме в комплекс Вега Вилидж, но наехме от чужденец, апартаментът е много хубав. Заради анимацията догодина заглеждам Дюни и Ралица супериор в Албена. Кой хотел препоръчвате на Дюни?
Виж целия пост
# 301
http://www.valentine-holidays.com/?p=health_resort&&tid= … kid=33&hid=33
Без първия хотел, др. са на Диневи, имат осигурени чадъри на плажа повечето.
http://dineviresort.com/bg/%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0% … %D0%B5%D0%BC.html
За Дюни виж с темата за курорта, миналата година се вихреше спор между 2 хотела - кой е по-хубав.
Виж целия пост
# 302
Здравейте,може ли отзиви за Саут бийч Царево и Приморско дел сол. благодаря предварително.
Бях се насочила за Казабланка и Серенити бей,но никакъв шанс няма за съжаление

Само негативни отзиви мога да дам за Саут бийч Царево. Не ви съветвам да отсядате там. Ние бяхме края на месец юни, останахме само една нощ, защото сме с бебе и нямаше как да изминем пътя обратно в същия ден.


Виж целия пост
# 303
Препоръчайте ми нещо бюджетно за двама младежи?В Несебър,Созопол,Поморие?За края на август искат 5 нощувки ,не са претенциозни.Единият е син ми...... аман вече ,на последък все почивки търся,ще взема да се преклалифицирам!
Виж целия пост
# 304
Ще следя темата
Виж целия пост
# 305
Препоръчайте ми нещо бюджетно за двама младежи?В Несебър,Созопол,Поморие?За края на август искат 5 нощувки ,не са претенциозни.Единият е син ми...... аман вече ,на последък все почивки търся,ще взема да се преклалифицирам!
За Поморие бюджетно бих препоръчала Хотел Синьо лято,37лв. е нощувката  в двойна стая.Доволни сме.
Виж целия пост
# 306
На човек или на стая, ако не е за цялата стая не е много бюджетно по моите критерии.
Виж целия пост
# 307
https://bghotelite.com/5220-kashta-za-gosti-sinyo-lyato-ceni.html
Не оставам с добро впечатление за хора, които не могат да изпишат едно име на хотел в търсачката при конкретно предложение.
Иначе тези млади не ги виждам как поканят гаджета в стая на пеперудки...
Виж целия пост
# 308
Ние бяхме за 50 лв на стая в Созопол (без храна, естествено).
Виж целия пост
# 309
https://bghotelite.com/5220-kashta-za-gosti-sinyo-lyato-ceni.html
Не оставам с добро впечатление за хора, които не могат да изпишат едно име на хотел в търсачката при конкретно предложение.
Иначе тези млади не ги виждам как поканят гаджета в стая на пеперудки...
Стресирах се,в първи момент си помислих,че пишеш на мен!!!!:yum:YumYum
Ние сме доволни,сега ще го посетим за трети път(втори път със дете).Налага ни се август месец да отсядаме в Поморие за две нощувки и ми е непосилно да давам по 70-80лв. на вечер за едното спане.Но всеки с проблемите си.
Виж целия пост
# 310
Благодаря за предложенията!И аз си мислех за Поморие.Ей сега ще го цъкна хотела да го видя Wink Мерси!
Виж целия пост
# 311
Препоръчвам Обзор на тези, които не са били там. Много ми хареса. Blush
Виж целия пост
# 312
И дъщеря ми ходиха с компания в Обзор, много и е харесал града, много са доволни, но морето е било кофти. Иначе по 20 лв. беше нощувката, на супер място било, страхотна гледка и тераса видях от снимките
Виж целия пост
# 313
Морето беше много бурно, но със сигурност има и периоди, когато е спокойно. Но нямаше никакви водорасли и водата беше чиста.
Виж целия пост
# 314
https://bghotelite.com/5220-kashta-za-gosti-sinyo-lyato-ceni.html
Не оставам с добро впечатление за хора, които не могат да изпишат едно име на хотел в търсачката при конкретно предложение.
Иначе тези млади не ги виждам как поканят гаджета в стая на пеперудки...
Теб пък кой те пита, че се развълнува така, спести си впечатленията за нещо положително. Даже успя да стресираш Ивелина Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия