SUPERNATURAL: Летен прочит на класиките - "Кайсии и предразсъдъци"

  • 21 825
  • 744
# 285
Joy Joy
Това си е направо химнът на темата! Даваш ли да го сложа в първите постове?

Разбира се  Hug

Много се радвам, че ви харесва. Скоро пак. А сега малко да оплакнем очките





Дженсън колко здраво държи стола, че да не плясне Джаред по дупето  Joy













Елорче  Hug  Mr. Green Laughing Wink

18+

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 286
Втората и 18+ майкоуууу
Виж целия пост
# 287
Това е моята ръка, МОЯТАААА, ЧУХТЕ ЛИ  Joy
Виж целия пост
# 288
Тая па! Знаем, че не е твоята. smile3534

Розе, страхотно е! Много ми  хареса и се въргалям в леглото от смях. newsm20

Тиф, като бях ученичка ни караха да избираме втори чужд език, избора беше между френски и руски, аз се хвърлих на руския, абсурд да уча френски и с моето "р" щяха да ме спукат от бъзици, а и не го харесвам този език, не че руския го знам де, нищо не научих - Как тебя зовут? Joy Joy
Виж целия пост
# 289
Свински бут на паращут Grinning
Виж целия пост
# 290
 Joy Joy

Чакам Елора да ме опонира за ръката. Laughing
Виж целия пост
# 291
Тая па! Знаем, че не е твоята. smile3534




Виж целия пост
# 292
Дойде! Joy Joy Joy

Добре, тъй е. Laughing
Ей го, от 2012, ама на теб пак ще ти ареса:

Виж целия пост
# 293
Ой, какви прекрасни мокри косми  newsm76
Виж целия пост
# 294
Четох някъде, че по-голямата част от жените предпочитали по-окосмени мъже, чудя се дали е вярно?
Аз съм за без косми, така съм свикнала може би... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 295
За мен е вярно  Laughing
Виж целия пост
# 296
Направих мъничко социологическо проучване сред приятелки и познати и резултата е горе-долу 60:40 в полза на космите, което мен много ме изненада.
В Щатите няма и да ги питам, там си тачат косморляците.



За пръв път използвам новата версия, за да копирам/прикача снимка, ужасно е, докато разбера как става ми изтече системата, а то трябвало да натисна ентър.
Виж целия пост
# 297
Аз харесвам дискретни косми по ръце и крака и може би гърди, но по гръб не . Затова и харесвам много къса коса тип на войник макс като на Дийн и лека набола брада гррр
Виж целия пост
# 298
Аз и на дълга коса няма да откажа. Тамън ако ме ядоса, ще има какво да скубя  tooth
Виж целия пост
# 299
Умерено окосмени, с брада тип "знам, че съм брадясал но ме мързи да се избръсна." Heart Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия