SUPERNATURAL: Летен прочит на класиките - "Кайсии и предразсъдъци"

  • 21 825
  • 744
# 435
Струва ми се много хубав сън. Брулене имаше ли на финала или ш*бания будилник те събуди  Joy
Виж целия пост
# 436
Знаех си, че ще питаш за бруленето.Joy
Виж целия пост
# 437
Ооо, да, имаше!  Един вид екшън след екшъна. Помня отделни моменти, мъъърр... Събуди ме сватбеният ужас .
PS. Аларми няма сега. Да живеят бабите!
Виж целия пост
# 438
Елорка не знам какво ще прави, но в най-скоро време трябва да сънува Джефри.
Виж целия пост
# 439
Мммм...готини неща сънувате, аз напоследък когато ги помня са все някакви шантави и несвързани неща.

Клипче на "признания"  Laughing

Виж целия пост
# 440
Елорка не знам какво ще прави, но в най-скоро време трябва да сънува Джефри.

И аз това казвам, ма не идва Кайсийчо. Crossing Arms
Виж целия пост
# 441
 hahaha

Виж целия пост
# 442
Сънувам щуротии, но и супер подредени неща, с финални надписи даже .

PS. Елорка, изгледах Синовете. Наистина добър сериал, с разкошен Хънам. Радвам се, че в комплект с красотата има и доста талант у него: видях го всякакъв и всякак ми хареса.

Наши езичета за добро утро:





Употребявайте безразсъдно и без мярка .
Виж целия пост
# 443
Финални надписи сънувала  Joy Joy Joy

Радвам се, че ти хареса. Но всъщност друго не съм и очаквала. Аз на финала много
Скрит текст:
ревах Cry

Лягам си. Лека ви нощ, да сънувате каквото искате. Аз дано сънувам Джефри. Ще го употребя безрасъдно и без мярка Joy
Виж целия пост
# 444
Това звучи интересно...Hushed
Виж целия пост
# 445
Аз съм забравила откъде се появиха тез сили първо.

Сънувах ГО
Скрит текст:
Беше чисто гол. Видях кайсийките и съчките...ъ тоест една съчка, той няма повече  Joy
И това е. Друго не помня   Cry
Виж целия пост
# 446
Това е! JoyJoyJoyJoyJoy

Не се предавай, ще има продължение.
Виж целия пост
# 447
Иначе в следващия сън имаше съчки. Сортирах ги. Не знам защо  Joy
Виж целия пост
# 448
Баш това си намерила да правиш, карай, следващия път ще удариш.Joy
Виж целия пост
# 449

Ура! Ще си продължите тази нощ.

Елорка,
Скрит текст:
Не успях да заплача за Джакс, защото усещах, че ще стане така. Някакси целият сезон водеше натам. Според мен това беше единственото възможно решение и един вид освобождение.
За Опи обаче ревах. Но може би не точно за него, а заради отражението върху нащо момче.

Пак ме ръчкат нещо, ще бягам:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия