Дългото чакане след трансфер - Тема 63

  • 93 498
  • 732
# 660
Нандин, много ми се иска моето "нищо" да е като твоето "нищо особенно" Heart
Пожелавам го на всяка една от сърце  bouquet
Виж целия пост
# 661
Нандин,радвам се,че си добре.При мен между 4 и 5 месец,започнах да усещам близнаците.Има периоди и на затишие.С напредване на времето,почти мога да разбера кой кога ме бута.Hug Успех на всички чакащи и успешен финал.Kissing Heart
Виж целия пост
# 662
Тедито при мен ще е по-късничко, че съм с предна плацента
Виж целия пост
# 663
И днес ,6 ден, нищо,ама съвсем нищо!
Интересно ми е колко сме чакащите след трансфер?
Виж целия пост
# 664
И днес ,6 ден, нищо,ама съвсем нищо!
Интересно ми е колко сме чакащите след трансфер?
И аз съм от чакащите. В събота беше моя трансфер.  Два дни след трансфера имах контракции в матката . А вчера вечерта ме наболяваха яйчниците, но като цяло вчера имах доста задачи и не съм се пазила особено. Опитвам се да не го мисля много, но не е много лесно.  Rolling Eyes казвам си, че ако ми е писано ще се случи
Виж целия пост
# 665
И аз се опитвам, ама пусти мисли, немога да избягам от тях .
Виж целия пост
# 666
И аз се опитвам, ама пусти мисли, немога да избягам от тях .
Опитвай се да си правиш обичайните неща, с тенденция към по позитивните.
Кога мислиш да пускаш тест и кой опит ти е това?
Виж целия пост
# 667
Мисля неделя да направя един пиклив тест(ей така, да има)а понеделник да си направя кръвен.А ти кога мислиш?
Виж целия пост
# 668
Shalona, с този почти 6г младеж не ти ли минава по-бързо времето.
аз след трансфер целенасочено си оставям детето в къщи, ако не ходя на работа, някак по-бързо, приятно  и неусетно ми минава времето до теста.
Виж целия пост
# 669
Младежа е на дет.градина а аз съм си сама с мислите и желанията ми.Мислех си, че след като съм минала по този път, ще съм по-спокойна.Но уви, съвсем същите притеснения и терзания като първия път .
Виж целия пост
# 670
Аз също съм от чакащите след трансфер.В сряда мисля да пусна кръвен тест.
Виж целия пост
# 671
Кога ти беше ЕТ?
Виж целия пост
# 672
Shalona,на 14.09  ми беше трансфера, а твоя?
Виж целия пост
# 673
Изгубила съм линка за темата Забременели, а съм от телефона и ще питам тук.
 Много ме боли яйчник вече втори ден.Трудно ходя.Олеква ми малко, като ходя до тоалетна. На ехото се виждаше като 2 фуликула в дясно, но може ли от тях да боли?
Виж целия пост
# 674
Мисля неделя да направя един пиклив тест(ей така, да има)а понеделник да си направя кръвен.А ти кога мислиш?
Още не съм решила, но може би към края на другата седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия