
Аз пак се проявих като вип-стоматолог. Извадих 2-рото зъбче на Габи. Доста по-добре се справих, за няма и 5 мин, на 3тото дръпване. Тя чак си заподскача щастливо като падна зъба
Аз трябва да пийна нещо

Аз трябва да пийна нещо
/
Браво на теб!
То човек мълчи, мълчи, ама му писне, те някои хора като теб, с добро не разбират
Право и ясно- не се занимавай с мен, не си ми интересна, точно обратното вече си ми банална и досадна. Казах ти го и във фейса, сега реши тук сеир да правиш, няма оттърване! Коментирай си темите, не мен и всичко ще е наред.
Мен ми е ясно, че не съм "твоят модел" и съм ти трън в очите с темата с ваксините, ама такава откровена злоба и агресия е направо потресаваща

Кокоске?
Стига де, как е възможно? Чувствам се кофти, знам, че и други деца на неговата възраст са дори с по повече правени зъби от него, ама някак... един иди-дойди, ама втори? Колко още ще наизлязат след него не знам... Ще записвам час пак, тая така или иначе е мъничка, вярвам, че с едно ходене може да се оправи
Кажи, минаха ли сутрешните драми?
На Борислав миналия път нали му правиха зъба на 2 пъти, докторката сложи временна пломба, тя след 2 или 3 дни падна
Още 4 дни си ходи без пломба, докато дойде новият час.
На мен втори път ми пада, часът ми е на 8ми септември, цял август го нямаше докторът, а съм и с пулпит на този същият зъб! Чудя се 1во дали не може да тръгне инфекция и 2ро дали лекарството, което е под пломбата става за поглъщане
Изобщо не държат, верно че съм възрастен и ям повече ядки и твърди неща, ама все пак, се предполага,че поне месец ще държи 
Препоръчани теми