бъдещият ми съпруг "поддържа" друга жена

  • 30 731
  • 293
# 15
Ясно е, че този спи с омъжената жена.
Но според мен авторката също има мераци към парите на бъдещия си съпруг, иначе ако нещата се базираха на любов и обич, щеше отдавна да е вдигнала скандал и да го е разкарала.
Виж целия пост
# 16
Тук ми намирисва по скоро  на сектантски изпълнения, отколкото на християнски.. Аз не бих подписала такъв договор и бих дала ултиматум-семейство с мен или нея.
А как си се влюбила, че и си се съгласила на брак с такъв индивид, остава загадка за мен..
Виж целия пост
# 17

Но сега се жени за мен и е време да остави това семейство да се оправя с живота ако може, а ако не може - да не го завлича него в пропастта. Той след някой и друг ден ще си има свое семейство и НЕ е християнско и НЕ е морално ТАЯ да продължава да ми манипулира мъжът. Как да я откъсна? Посъветвайте ме моля.
Ти добре ли си? Че и още напираш да се омъжваш? Не ТАЯ е крива, а това нещо, дето му казваш "бъдещ съпруг". Надявам се темата да е пързалка, че иначе не само е смешно, но е и много жалко. За теб. И аз бих казала "браво" на онази - намерила шаран с кандидат-съпруга, която намира действията му за нормални и си седи при него, и се възползва жената. Не е луд тоя, дето яде зелника. Докато има жени като теб, ще има и мъже като твоя, и жени като третата във връзката ви.
Надали е чак толкоз вярващ и състрадателен, че да й киха сумички само зарад черните й очи. Но това си е мое мнение.
Виж целия пост
# 18
Бъдещият съпруг е на едната заплата - нито има имоти, нито заделени пари - всичко, което е имал е дал на тази жена. И да са били любовици - не ме интересува. Сега аз съм в живота му и ме дразни някаква си с материален интерес към ММ да ми диктува какво ще се случва в семейството ми. ММ не е глупав мъж, каквото са го изманипулирали до сега - евала им, но от тук нататък той е вече с мен. Нямам никакво желание да разделям приятели, или да се меся в чужди приятелства, искам моят мъж да не е скръдзав, пресметлив, или нечестен спрямо мен и нашето семейство или да слага мнението на тая пред каквото и да е като разговор между нас си. Малко се чувствам като спасителка - някой трябва да го отскубне от това нездравословно ко-зависимо взаимоотошение, което има с тая и семейството й. Не искам да му помагам ултиматуми. Като цяло не харесвам алагаето над чуждата воля. Просто искам тази да не ми се меси в семейството. Има си нейно - да хване, да си седне на Дто и да почне да си го гледа не в ущърб на мен, ММ, нашето семейство, нашите бъдещи деца.
Виж целия пост
# 19
Да не се окаже, че някое от децата е негово и затова се чувства длъжен да го издържа?

Как разбра и откога знаеш?

Няма начин да я изгониш, бъдещият ти мъж трябва да вземе това решение. Но ако тя му е по-важна от теб по-скоро теб ще изгони, ако не му играеш по свирката.

Хубаво е, че си го разбрала преди да сключите брак и да имате деца. Сега можеш да направиш информиран избор. Ако ти харесва живот, в който друг ще определя правилата, с мъж, който издържа чужди жени, подписвай.
Виж целия пост
# 20
Тук ми намирисва по скоро  на сектантски изпълнения, отколкото на християнски.. Аз не бих подписала такъв договор и бих дала ултиматум-семейство с мен или нея.
А как си се влюбила, че и си се съгласила на брак с такъв индивид, остава загадка за мен..

Може и да си права. Определено може би е секта. Я мормони, я някакви други измамници.
Виж целия пост
# 21
Бъдещият съпруг е на едната заплата - нито има имоти, нито заделени пари - всичко, което е имал е дал на тази жена. И да са били любовици - не ме интересува. Сега аз съм в живота му и ме дразни някаква си с материален интерес към ММ да ми диктува какво ще се случва в семейството ми. ММ не е глупав мъж, каквото са го изманипулирали до сега - евала им, но от тук нататък той е вече с мен. Нямам никакво желание да разделям приятели, или да се меся в чужди приятелства, искам моят мъж да не е скръдзав, пресметлив, или нечестен спрямо мен и нашето семейство или да слага мнението на тая пред каквото и да е като разговор между нас си. Малко се чувствам като спасителка - някой трябва да го отскубне от това нездравословно ко-зависимо взаимоотошение, което има с тая и семейството й. Не искам да му помагам ултиматуми. Като цяло не харесвам алагаето над чуждата воля. Просто искам тази да не ми се меси в семейството. Има си нейно - да хване, да си седне на Дто и да почне да си го гледа не в ущърб на мен, ММ, нашето семейство, нашите бъдещи деца.
Те тук ти е проблемчето. Никаква спасителка не си, без значение как се чувстваш или как ти набиват тази идея в главата. По-скоро си му поредната патерица.

п.п. Да разбирам ли, че и ти си вярваща?
Виж целия пост
# 22
Четох, четох и все още съм така  Shocked

Не мога да си обясня как би се стигнало до подобна ситуация - един мъж да издържа чужда жена.  Rolling Eyes

И според мен има нещо гнило - някое от децата е негово. Иначе не виждам как един нормален и с разсъдъка си човек би го правил това. Няма нищо лошо да се помогне на някой в нужда, но да го спонсорираш с години....  ooooh! ooooh! Излиза извън границите на здравия разум.

Да не те отчайваме, но тая история едва ли ще приключи по мед и масло.
Той щом се е оставил да го манипулират с години и смята това за нормално...  Shocked Едва ли някой може да го убеди в обратното.

Семейство с такъв човек??? Пази Боже!

п.с. Аз също съм вярваща. Но има разлика между вяра и фанатизъм!
Виж целия пост
# 23
Или са секта или има Негово дете от нея, ама НЕ ти казва-)))

Ти ще си ЛУДА, ако си сложиш Главата в Торбата с тоя човек, при наличието на друга змия в живота му.
Виж целия пост
# 24
Бъдещият съпруг е на едната заплата - нито има имоти, нито заделени пари

а бъдещият ми съпруг е давал по една заплата на една никаквица

И от какво живее последните 7 години?

Нещо не се връзва.
Виж целия пост
# 25
Резко станах вярваща!
Може ли да ви пратя номера на сметката ми?  ooooh!
Виж целия пост
# 26
От ТАЯ, ОНАЯ, и още крясъци почти не разбрах какво става Joy Той откъде взема тази допълнителна заплата, че я дава на ОНАЯ Grinning
Виж целия пост
# 27
За този ли става дума?

Цитат

   
Заедно бяхме от 8 месеца. В последния един месец той постоянно натякваше, че нямало да сме вечно заедно, че живота щял да ни раздели, че той трябвало да работи много, за да се докаже, че аз съм щяла да намеря някой по-подходящ от него и да го напусна. Казвах му, че това няма как да стане, че ако ги има чувствата между нас това е достатъчно да се борим заедно с живота, но той не та не. И накрая ми писна и си поговорихме. И така по празниците кой откъде е. Като цяло той не се чувства готов за семейство (брак и деца), аз пък съм ок да изчакам правилният мъж да известно време, за да стане готов. Разбира се той не ми го каза това, че не иска деца и семейство в близко бъдеще още в началото, иначе нямаше въобще да започвам с него.

Въпросът ми към вас е - какво да правя? Аз съм готова да направя компромис и да изчакам, но той не се знае кога ще се почувства готов. Може след 3-4-5 години да го хване вълната за семейство и тогава да не съм аз тази, с която той избере. Твърде рано ли е да искам да ми се засвидетелства любов, и може би някакво обещание? Или е по-добре да тегля чертата и да търся щастието си другаде? А сме и разделени, така че може вече всичко да е отлетяло от тази връзка. А, и той - не стига че искаше да се разделим, ами и иска да си поддържаме връзка, да си се виждаме. Направо не знам какво да правя.
Виж целия пост
# 28
Явно има предвид, че й дава всеки месец толкова пари, колкото е една заплата - минимална, средна или някаква, каквото има предвид. Не че й подарява всичките си изкарани пари.
Виж целия пост
# 29
Детето май е негово и нещо те послъгва този Thinking
Изчезвай докато е време Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия