Благодаря!И на мен ми е под въпрос малко изписватето на Синекод по телефона,именно заради това,което казваш.Не съм го давала,ще изчакам утре да го прегледат и тогава.На същото мнение съм за Синекод,па дори и за възрастни!Бебко не кашля много,и кашлицата е суха,даже мисля,че е от гърлото,а не от дробовете.
а е наядена, весела корема издут, но все си мисля че 5 кърмения за през деня са малко?
Аз след като миналия месец изхабих една камара нерви с нейното ядене, взех, че проумях и я оставих да прави каквото си иска. Предполагам, че и при вас до няколко дни ще си възвърне нормалния ритъм. Моята също яде по пет-шест пъти през деня, плюс два пъти през нощта.
поне едно нещо да е взела на мама си, че и това мяза на баща си 
и сега през деня спи само върху мен, сложа ли го някъде се събужда. Добре че поне навън спи в количката
че той за целия ден я изцока 10 я не.С ММ решихме да му даваме за сега само вит.ц. 
Препоръчани теми