Априлчета 2017 - Тема 3

  • 42 241
  • 743
# 540
Моето патенце тази нощ не се буди да папка, снощи заспа в 8 и се събуди чааак тази сутрин в 8, а мама се събуди в 3 и половина и не можа да заспи повече Sad
Виж целия пост
# 541
Еее, тъкмо щях да кажа- ти сега, кво, дразниш ли ни, и ти развали работата😁
Виж целия пост
# 542
Ох как се смея сама, Белинда, пасяло детето килима Laughing
Аз гимнастиката я прибрах, не и е интересна вече. Но и аз ще слагам килим вече да играе на земята, че шанса са падне от спалнята е доста голям.
А, пърпълче имаш си блондинка, Hands Thumbsup  моята е чернокоса като баща си, и сега и чакам очите да се оправят, надявам се и те черни маслинки да са Simple Smile
Виж целия пост
# 543
Това с удвояването на теглото няма да го бъде при нас, Шошко се роди 4050 гр и сега е около 7200,а в неделя прави 5месеца. Зъбки имаме два броя откакто е на четири. Бях се притеснила, че не се е обърнал още, но от два три дни и това се случи и сега не спира вече да упражнява новонаученото, та се успокоих. Да ви кажа минах и при невролог, каза, че нищо не му намира на детето, та се успокоих вече от тези тревоги. Мъничкият ми не изплака и беше в кувьоз след раждането, препоръчаха да се следи от невролог известно време, затова и ходихме. С лигите сме същата работа, пуска ги навсякъде. Започвам да се ослушвам за захранването, след около две седмици мисля да го подкарвам.
Виж целия пост
# 544
LilyRose, не бързай да прибираш гимнастиката окончателно. Поне на мойта мома нещо като й омръзне го скривам за седмица и като го извадя - голяма радост Simple Smile
Виж целия пост
# 545
Лили, на мама Убавиците са ни Hug
Примера, браво, че всичко е наред с бебочко. И моята не се роди малка, но още не си е удвоила теглото.
Най-накрая днес отидох на преглед след раждането. Лекарката ми каза, че имам смъкване на влагалището и че това не се оправя. Зачетох се в интернет, има съвети за упражнения, ще ги почвам пък ще видим след някой друг месец нещата как ще се развият.
Виж целия пост
# 546
Наспахме се, разгеле! Продължавам с биогайята и хич няма и да я спирам повече! Брей, този с какъв чувствителен стомах се оказа, батковците му не са били така...
Виж целия пост
# 547
Добрютро и от нас!
Момичета, я кажете преди коментирахте, как замразявате плодовете и зеленчуците? Че нали взех малко зарзават, но никога преди не съм правила и се оцъклих нещо. Например плодовете като праскови и кайсии, беля ги, махам костилки и режа на кубчета ли? За зеленчуците четох, че трябвало да се бланшират. 
Виж целия пост
# 548
Преди една година днес бях на лекар и видяхме малката точица 😍😍😍
Същата тази точица снощи се скъса да реве, по необясними за мен причини, но за сметка на това тази сутрин ме остави да поспя чак до 6.30 😁
Виж целия пост
# 549
Явно предишната нощ е била изключение с неяденето, тази нощ си се събуди гладна. Белинда тази биогая помага ли за нощното пънене, въртене, пръцкане и всичко, което и пречи да спи спокойно (струва ми се, че е от коремчето) Пърпълче,  аз бланширах почистени и нарязани моркови, сложих в пликчета и във фризера, но явно трябваше да ги оставям да поизсъхнат преди да ги прибера, защото сега са замръзнали заедно и е трудно да си изкарам малко от пликчето. Сварих и пюре от сливи, една доза предварително обелени и една доза сварени с обелките и после белени( първият вариант е по лесен) сложих ги във форми за лед и след това в кутия на рафта във фризера до морковчетата, и място не остана Grinning
Виж целия пост
# 550
Пърпълче,,ето тук подробно за замразяването:
https://www.magipashova.com/2015/07/how-to-store-food-freezing/
Аз лично праскови и кайсии не съм замразявала, не мисля, че ще стане добре, но пробвай.
Нелегалната, не знам дали точно капките помогнаха, но е факт, че от 2 нощи спи нормално, както преди. Пак има газове, но просто ги изпръцква, без рев и будене. Но трябва да призная и че тези два дни много внимавах с храната- вчера бях на крам супа морков и картоф, а за обяд пиле. Нищо дразнещо. А ония дни, когато много плака, бях яла зеле, та може и от това да е.
Виж целия пост
# 551
Здравейте мами, днес моята принцеса навършва 4 месеца Heart и точно на този ден преди 1 година видях 2-те чертички на теста Heart Eyes Пърпълче честито и на вас, да са ни живи и здрави бебките Simple Smile
Виж целия пост
# 552
Нелегална, честита месечинка и на вас! Hug
Белинда, Hug То аз главно праскови съм взела Joy Ще пробвам да сложа малко, ей така за спорта, но като гледам как вървят нещата ще сме повече на купешки.
Виж целия пост
# 553
А, споко, то няма да избяга...И без това мъхестите са алерген, та се дават по-късничко. Ще й дадеш направо догодина, пресни. То по-хубаво от това да се захранва със сезонни плодове и зеленчуци, няма. Не винаги е възможно, разбира се, но когато е, е добре!
Пфу, заваля...Какво ще правим цял ден вкъщи...ужас!
Виж целия пост
# 554
Много си се забавлявам понякога в такива моменти как съм като такава "млада булка", зор да взема зарзават, на взех, ама не точно. Grin
Вчера ходихме в зоологическата градина, дребното и то се загледа в някои животни. Animal Bear
И аз се бях засилила да излизаме, то кифла взе, че удари една дрямка та ни спря, щяхме да станем на мокри кокошки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия