АПРИЛСКИ МАМИ 2016-ТЕМА 11

  • 53 902
  • 626
# 270
На Катерина зимното и яке е 74 и мислех да купувам ново, но и пробвах и и става, не и е и късо.  Simple Smile
Виж целия пост
# 271
Момичета, скоро да сте теглили априлчетата? Мони на 12 месеца беше 8400. В момента е 9700. Малко се притесних днес...
Виж целия пост
# 272
Маманорге, и нашата мома е толкова 9700 гр и 80 см. Мерим ги всяка седмица, но почти не качват.
Виж целия пост
# 273
Катерина е 9 кг и 80 см.
Виж целия пост
# 274
Ох, мерси много за бързите отговори!
Аз я мерих на нашия кантар. Ще видим реално, колко е на консултация, като ни извикат, но едва ли ще има, кой знае каква разлика. Ще изтъквам това, че е много активна и за това не качва. То не че не е истина. Направо ми е писнало да треперя всеки път преди консултация за тия килограми.

Виж целия пост
# 275
Много са ни добре децата, след като са здрави и пълни с енергия, какво още ни трябва. Калоян и той е от елегантните. Преди да го оперират,заради упойката го изтеглихме и беше 9,500 кг,след това от стреса, а и от това, че си спечели и бронхит стана 9,100 кг. Сега мисля, че по възвърна изгубеното, но като цяло не качва много! Повечето му дрешки са размер 80/86. Купих боди потници 80,а боди с дълъг ръкав 86. Няма стандарт в размерите дори за децата.
Виж целия пост
# 276
От кога не съм писала.. Но чета редовно! Simple Smile
Даниел е 12кг и към 85см. Дрехитв му са различен размер - има дънки на НМ, които ги купихме, когато беше на 5м, и са размер 74, има блузи 80,които са му малки, а някои пък са му големи. Зависи от кройката явно. За долнища винаги гледам самия модел да е малко по-слим, за да не се получава тоя ефект с широките гащи Simple Smile
Виж целия пост
# 277
Добро утро! След като отново изпратих ММ преди малко да драсна няколко реда, че Тервел скоро ще се събуди.
В сряда на консултацията- 82 см. 10кг и 500 гр. Последната реимуницазия с Пентаксим мина отново прекрасно, разплака се малко като трябваше да го хвана да го боцнат. Никаква реакция както  на предните.
За дрехите- купих няколко 86, защото му идват къси ръкавите. А за "широките" дрехи, то понякога е до кройката и до самия плат. Вече се научих да ги познавам и избягвам такива дрехи.
От тук нататък няма да качват много децата, вече са "големи". Искам да купя още една жилетка и якенце за сега.

Маргарита, как е Калоян? Предполагам, че вече е забравил за операцията Simple Smile А ти?

Sea,sea, как си след операцията....диета ще има ли сега? Нали само камъните махнаха, без жлъчката?

ПП Пералнята сега не прави проблем Simple Smile, Колата след ремонта -да.....Благодаря и за подкрепата, момичета!

Виж целия пост
# 278
Хариста, операцията зараства и няма проблем с нея,но от както сме се прибрали през нощта, когато се буди за мляко и искам да сменя памперса,защото до сутринта не издържа, изпада в ужас,че го събличам. Оттам като тръгна да го сложа да спи отново същото. Започва да плаче, вкопчва се като " кърлежче" и не иска да бъде пуснат. Пробвах и при нас да го сложим,но резултатът е същия.
Отдавам всичко на стрес. Дано отшуми по бързо този момент.
Слънчев и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 279
Неделя влизам в болница и живот и здраве на 9 ми е операцията, задължително ще пиша след това.  Hug Надявам се всичко да е наред и без усложнения, че на 10.11 имаме полет и предвидено пътуване, за което лекарят твърди, че няма да има проблеми - дано е така.  Simple Smile Иначе майка ми сега идва на 7, после свекърва ми ще дойде за около 10 дена и баща ми също за една седмица. Проблемът е, че няма да мога да вдигам тежко и няма да мога да я слягам/ вдигам от леглото, да я слагам на столчето, да излизаме сами и т.н.

За съжаление няма как да се махнат само камъните, маха се целият жлъчен мехур. Пази се диета, но докторът ме увери, че не е за цял живот.  Mr. Green Пък и всъщност повечето от нещата, които не е хубаво да се консумират са тези, които се препоръчват и на всеки здрав човек, за да води здравословен начин на живот - пържено, мазно, газирано и подобни. Общо взето като започна да се храня нормално просто трябва да следя дали от някоя храна ми става по-зле. Даже понеже повечето хора, които са с камъни получават кризи и не могат да ядат много неща, след махането на мехура рязко напълняват понеже вече си ядат всичко, но аз не съм се лишавала общо взето от нищо и се надявам да няма такъв ефект при мен.
Виж целия пост
# 280
Sea.sea, късмет и бързо възстановяване след това!
Аз цяла седмица съм със схванат врат. През деня ме отпуска, но сутрин след сън е ужас. Не мога да се вдигна от леглото. И друг път ми се е случвало, но минава за ден, два.
Виж целия пост
# 281
Към мъжките мами - които забелваха пишлетата, до къъде сте стигнали? Има ли такива като мен, които не забелват?
Аз изхарчих майчинските преди да съм ги получила. Купих му зимно яке, няколко блузки и панталон. Остават ботуши, но няма да купувам предварително, нека му порасне още крачето.

Виж целия пост
# 282
Sea, успех ти желая Hug Сложно звучи, но дано възстановяването е бързо и безпроблемно.

Ралика, аз не забелвам, оставям го да си дърпа пишлето на воля Simple Smile

Margarita Angelova нещо подобно се случва и при нас, като му сменя памперса, недай си боже да се налага преобличане ревва и повече няма заспиване. Чудя се дали ако купя по-голям номер памперси ще помогне. Сега слагам за през нощта 4+, през деня е с 4. Петицата я дават от повече кг отколкото са в момента.
Виж целия пост
# 283
Здравейте. Редовно ви чута. При нас е една и съща. Сутрин излизаме на разходка. После ММ и Сиятчи в 12 ме карат на работа. Те се прибират, към 13.00 тя обядва. ММ я слага да спи и като стане към 16.30 оправят се и в 17.30 ме прибират от работа. И така всеки ден. Иначе се справят добре и се разбират добре двамата  Grinning
Сеа, сеа успех с операцията и бързо възстановяване.
Иначе на Сияна бодисата са 86. Но и взех якенце 92 и е леко голямо, но не се знае зимата колка ще е дълга и да и е по свободно.
Виж целия пост
# 284
Момичета,колко сте изписали !
Аз откакто се върнах на работа/вече 2 седмици/,не ми остава време за компа.Иначе Борис се чувства добре при майка ми,не плаче като го оставяме,но през деня иска баба му да ми звъни по телефона,за да ме чува и цяла вечер е като залепен за мен.Явно му става мъчно.
sea.sea,успех с операцията.Не се тревожи всичко ще е наред.Аз имам колега,на който махнаха жлъчката преди 3 години.Сега си хапва всичко,е да понапълнял е,но казва,че се чувства много добре.
Harista,все някак се подреждат нещата.Трудно е да се справяш сам,но ти си борец,така че пак ще се справиш.
При нас поставянето на Пентаксим,не мина много добре.Не плака почти на самото поставяне,но два дни по-късно на набодения крак се появиха огромни червени петна,като полазено от нещо и много го сърбяха.С фенистил за мазане и пиене овладяхме нещата,но лекарката естествено отрече,да е от имунизацията.Каза,че е от някаква храна,но нямаше никъде другаде по тялото,освен там.
Иначе Борис е 14,9 кг.и е 90см.Купувам му 92см. дрехи,но май няма да можем да изкараме зимата с тях.В парка до някои деца изглежда като 3 годишен Smile.Ама говорно все така сме зациклили.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия