Връзка завършваща с Аборт

  • 14 506
  • 132
# 30
утре съм на изследвания.
още хормоните ми са като бомба с часоовников механизъм. Мисленото ми е лабилно, страхмее и нещо все ме притеснява....!
Виж целия пост
# 31
П.П. Спонтанния аборт не се ли поема от здравната каса?

Разбира се.

Когато абортът е спонтанен, той минава по клинична пътека и лечението на жената се покрива от НЗОК.

Виж целия пост
# 32
П.П. Спонтанния аборт не се ли поема от здравната каса?

Разбира се.

Когато абортът е спонтанен, той минава по клинична пътека и лечението на жената се покрива от НЗОК.



поема се, но след това лечението и последствията от аборта Не се поемат от касата.
Изследвания на хормони и гинекологът не са безплатни.
Консултацията с ендокринулог е доста скъпа и не е еднократна.

Виж целия пост
# 33
Че те всички се държат мило първия месец.


явно съм пропуснала този факт .....но въпроса е сега на къде и как ...

А до преди него как е било ?!
Чак пък на къде и как ?!
Една година сте били заедно нали Simple Smile
радвай се че бързо си разбрала а не са се протаквали нещата Wink 
Виж целия пост
# 34
Защо, по дяволите, всички, пускащи "трагични" теми, са отчайващо неграмотни?
Виж целия пост
# 35
Защо, по дяволите, всички, пускащи "трагични" теми, са отчайващо неграмотни?
защото пиша през телефон! ако искате и имате време поправете грешките.
Виж целия пост
# 36
Защо, по дяволите, всички, пускащи "трагични" теми, са отчайващо неграмотни?
защото пиша през телефон! ако искате и имате време поправете грешките.

Хайде, де! Може да добавиш, че и си свикнала да пишеш на латиница.

Телефонът не изписва ендокринУлог. И това не е всичко.
Виж целия пост
# 37
Защо, по дяволите, всички, пускащи "трагични" теми, са отчайващо неграмотни?
защото пиша през телефон! ако искате и имате време поправете грешките.

Хайде, де! Може да добавиш, че и си свикнала да пишеш на латиница.

Телефонът не изписва ендокринУлог. И това не е всичко.
благодаря, другите забележки може да ми ги опишете на ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ.
ако темата ви е прекалено трагична, то абортът трябва да е песен ....
Виж целия пост
# 38
Провери си пак какво покрива касата. Какви изследвания се пускат след такъв аборт?
Самият преглед при ендокринолог е безплатен. Посещавам такъв и не плащам. Само за ехограф на жлезата, но при теб нещата са други.
Виж целия пост
# 39
Провери си пак какво покрива касата. Какви изследвания се пускат след такъв аборт?
Самият преглед при ендокринолог е безплатен. Посещавам такъв и не плащам. Само за ехограф на жлезата, но при теб нещата са други.
добре, благодаря!!
Виж целия пост
# 40
утре съм на изследвания.
още хормоните ми са като бомба с часоовников механизъм. Мисленото ми е лабилно, страхмее и нещо все ме притеснява....!


Добре де, как ги правите тия неща? Вече имаш едно дете, което гледаш сама и решаваш, че най-умното е да забременееш от човек, с когото живееш от един месец, защото се държал добре. Просто невероятно.
 

Добри съвети са ти дали. Като здравноосигурена имаш възможности за доста неща по здравна каса. Гледай си здравето и детето и си вземи поука от цялата история.
Виж целия пост
# 41
Липсата на здрав разум започва да става посвеместна.Не мога да повярвам,че жена с дете и един провален брак,забременява от някакъв с който се вижда от 1 год и живее заедно от 1 месец!!!Дори авторката да е природно глупава,поне чувството за самосъхранение би трябвало да се задейства инстинктивно.Темата да се прекръсти на "Благодаря на господа ,че се отървах!"
Виж целия пост
# 42


поема се, но след това лечението и последствията от аборта Не се поемат от касата.
Изследвания на хормони и гинекологът не са безплатни.
Консултацията с ендокринулог е доста скъпа и не е еднократна.



И защо са ти всичките тези изследвания?
Къде пише, че след аборт трябва да обиколиш " профилактично" де що специалист се сетиш? newsm78
Виж целия пост
# 43
За да предявиш иск за 100 лв., трябва да водиш дело с адвокат.На делото ще чуеш кой знае какви неща,дето хич няма да ти харесат.На какво основание той трябва да ти плати тези 100 лв.? До тук се показваш доста наивна,без да можеш да правиш несложни връзки.
Мислила си,че от връзката ще излезе  нещо,добре,но сега виждаш че нещата изобщо не са така.Както са ти казали по-горе,бъди щастлива че си се отървала от тоя неадекватник.Щеше да береш големи ядове после,само че с още едно дете на ръце.
Виж целия пост
# 44
Авторке , заедно ли решихте , че е хубаво да имате общо дете ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия